Jakie etui do Kindle 10?

Jesteś od niedawna szczęśliwym użytkownikiem czytnika e-booków Kindle 10? Brakuje Ci jeszcze etui? Przedstawiamy zestawienie pokrowców do Kindle 10 generacji, które znajdziesz w ofercie Czytio.pl.

Jakie etui wybrać do czytnika e-booków Kindle 10?

Futerał na czytnik e-booków jest bardzo przydatny, szczególnie jeśli wiemy, że będziemy czytać także poza domem. Pomaga uchronić czytnik przed zarysowaniami oraz zabrudzeniem. Jednak należy pamiętać, że nie zabezpieczy w pełni Kindle 10 przed pęknięciem ekranu. Dlatego nawet nosząc czytnik e-booków w dedykowanym etui, należy pamiętać o szczególnej ostrożności.

Klasyczne etui Kindle 10 z funkcją sleep mode

Pierwsza propozycja to klasyczne etui, które będzie doskonałe zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet ceniących sobie elegancję. Wykonano je z materiałów syntetycznych. Z zewnątrz posiada delikatną perforację, z kolei w środku wyścielono je miękką wyściółką, zabezpieczającą ekran. Główną zaletą tego pokrowca dedykowanego Kindle 10 jest magnetyczne zamknięcie, które powoduje automatyczne przejście czytnika w stan uśpienia tzw. sleep mode oraz wybudzanie go przy otwarciu okładki. Dostępne jest w czterech wersjach kolorystycznych, które prezentujemy poniżej.

Plusy:

 • atrakcyjna cena
 • magnetyczne zamknięcie
 • funkcja sleep mode oraz funkcja wybudzania
 • zadowalająca gama kolorystyczna

Etui Kindle 10 Granatowe Etui Kindle 10 Fioletowe

Etui Kindle 10 Czarne Etui Kindle 10 Niebieski

Oryginalne etui do Kindle 10

Dla tych, którzy lubią markowe produkty mamy drugą propozycję, którą jest oryginalne etui Kindle zaprojektowane przez Amazon. Tutaj również futerał został wykonany z niejednolitej  tkaniny wysokiej jakości, a jego środek wyścielono miękką tkaniną. Magnetyczne zamknięcie pozwala na automatyczne przechodzenie w stan uśpienia oraz wybudzanie czytnika. W prawym dolnym rogu etui znajduje się wytłoczony napis Kindle.

Plusy:

 • etui stworzone bezpośrednio przez Amazon
 • magnetyczne zamknięcie
 • funkcja sleep mode oraz funkcja budzenia
 • zadowalająca gama kolorystyczna

Minusy:

 • cena

Oryginalne etui Kindle 10Czarne Oryginalne etui Kindle 10 Białe

Oryginalne etui Kindle 10 Czerwone Oryginalne etui Kindle 10 Niebieskie

 

 

W obu wariantach znajdziemy kolory stonowane, jak i te nieco bardziej odważne. Etui posiadają zamknięcie oraz funkcję sleep mode, dzięki której Kindle 10 po otwarciu okładki będzie się automatycznie wybudzał ze stanu uśpienia. Różnice między pokrowcami dedykowanymi Kindle 10 są kosmetyczne. Wszystko zależy od tego, czy zależy na markowym etui od Amazonu, czy jednak wolimy zaoszczędzić i zadowolić się klasycznym futerałem.

Kindle 10 ─ test

Jedna myśl nt. „Jakie etui do Kindle 10?

 1. Nadia N

  Super się sprawdzają te etui, ale zdecydowanie polecam droższy model! Lepiej wykonany i przyjemniejszy w użytkowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *