Premiera PocketBook InkPad Color 3

PocketBook InkPad Color 3: najnowszy kolorowy ekran oraz komfort czytania i słuchania

Premiera PocketBook Inkpad Color 3

Premiera PocketBook Inkpad Color 3

PocketBook aktualizuje swoją linię czytników z kolorowymi ekranami E Ink o przekątnej 7,8 cala. Na Targach Książki we Frankfurcie firma pokazała nowy model PocketBook InkPad Color 3 wyposażony w najnowszy ekran E Ink Kaleido™ 3.

PocketBook InkPad Color 3 swoją wielkością zbliżony jest do standardowej książki, a do tego może pochwalić się także imponującym zestawem funkcji do czytania i słuchania. Należą do nich m.in. wbudowany głośnik, zamiana tekstu na mowę, dostępne połączenie Bluetooth, wodoszczelność IPX8, SMARTlight, tryb ciemny, a także obsługa 25 formatów plików bez konwersji.

Najnowocześniejszy kolorowy ekran E Ink Kaleido™ 3 

PocketBook InkPad Color 3 jest wyposażony w najnowszy kolorowy ekran E Ink Kaleido™ 3 o przekątnej 7,8 cala, który wyświetla 4096 kolorów. Jest on całkowicie bezpieczny dla oczu, a jednocześnie antyrefleksyjny. Najnowocześniejsza technologia E Ink Kaleido™ 3 podnosi właściwości optyczne czytnika. Dzięki poprawie rozdzielczości kolorowych stron elektronicznych o 50%, książki, komiksy i czasopisma oferują jeszcze lepszą wydajność kolorów i większą szczegółowość.

Design PocketBook InkPad Color 3

Design PocketBook InkPad Color 3

Przyjazne dla oczu czytanie dzięki trybowi ciemnemu i podświetleniu SMARTlight

Nowy czytnik z serii 7,8-calowych urządzeń PocketBook z kolorowym wyświetlaczem dysponuje podświetleniem SMARTlight i oferuje opcję trybu ciemnego. Dzięki nim użytkownicy mogą dostosować jasność i odcień kolorów ekranu lub odwrócić kolory tekstu i tła. W ten sposób indywidualnie dobiorą preferowane parametry, które jeszcze bardziej zwiększą ich komfort czytania.

Wbudowany głośnik i funkcja zamiany tekstu na mowę

PocketBook InkPad Color 3 sprawdzi się również w roli osobistego lektora. W trakcie czytania dowolnego e-booka wystarczy skorzystać z funkcji zamiany tekstu na mowę, a książka zostanie automatycznie odczytana. Czytnik posiada wbudowany głośnik, a dostępne połączenie Bluetooth umożliwia również sparowanie go z bezprzewodowym głośnikiem lub słuchawkami.

Nowy PocketBook InkPad Color 3

Nowy PocketBook InkPad Color 3

Przyjazna ergonomia InkPad Color 3

Wielkość czytnika zbliżona jest do standardowej książki, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni i jest wyjątkowo przyjazny dla e-czytelnika. Urządzenie ma przyciski zmiany stron, dotykowy ekran i G-sensor, który automatycznie zmienia orientację wyświetlanego tekstu.

Obsługa formatów komiksów, miesiąc bez ładowania i inne funkcjonalności InkPad Color 3:

  • 25 formatów książek, grafik i komiksów bez konwersji
  • 6 formatów audio – audiobooki i muzyka bez ograniczeń
  • 32 GB pamięci wbudowanej
  • Nawet miesiąc pracy baterii na jednym ładowaniu
  • Wodoodporność klasy IPX8
  • Dwuzakresowe Wi-Fi (2,4/5 GHz)
  • Legimi, EmpikGo i Dropbox
  • Preinstalowane słowniki – 11 preinstalowanych słowników, a 42 dodatkowe kombinacje językowe dostępne do bezpłatnego pobrania.

PocketBook InkPad Color 3 Już niedługo w sklepie Czytio.pl!

Źródło: PocketBook

PocketBook InkPad Color 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *