Premiera Onyx Boox Note Air 3 C

Note Air3 C: Twój wszechstronny i kolorowy notatnik E Ink o najwyższej wydajności

Note Air, jedna z najbardziej lubianych serii BOOX, powita nowego członka – kolorowy tablet E Ink Note Air 3 C. Opierając się na wszystkich niezwykłych funkcjach serii Note Air, Note Air 3 C tworzy kolorowy świat, w którym dodano szereg nowych funkcji, aby zapewnić świeże i ekscytujące wrażenia.

Nowy czytnik od Onyx Boox - Note Air 3 C

Nowy czytnik od Onyx Boox – Note Air 3 C

Stworzone dla Ciebie: kolorowy wyświetlacz i elegancki wygląd

Najważniejszą częścią Note Air3 C jest szklany ekran Kaleido 3 o przekątnej 10,3 cala. Wyświetla bardziej nasycone kolory w rozdzielczości 150 dpi oraz treści czarno-białe w najwyższej rozdzielczości 300 dpi. Aby zapewnić wyjątkowy obraz, wierzchnia, szklana warstwa ekranu jest jeszcze cieńsza niż dotychczas. Ekran wygląda na bardziej przejrzysty, jakby obrazy i teksty wyskakiwały ze stron.

Pomarańczowe dodatki na czarno-zielonej obudowie to nieoczywisty i ponadczasowy design. Całość wykonana została z wysokiej jakości materiałów, aby świetnie wyglądać u Twojego boku przez długie lata. Mając przy sobie Note Air 3 C zaprezentujesz się profesjonalnie zarówno w gronie znajomych, jak i na spotkaniu biznesowym.  

Note Air 3 C został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej wpasować się w Twoje życie i stać się codziennym towarzyszem do czytania i pisania. Skrupulatnie obliczono najbardziej ergonomiczną szerokość krawędzi, która zapewni wygodny chwyt, nawet podczas długotrwałego trzymania. Dodatkowo, dzięki grubości zaledwie 5,8 mm, czytnik zajmuje minimalną przestrzeń. Może Ci więc towarzyszyć w drodze z domu, metra, biura czy szkoły.

Onyx Boox Note Air 3 C design

Onyx Boox Note Air 3 C design

Technologia BSR: odświeżenie zapewniające płynną pracę

Note Air3 C to tablet E Ink wyposażony w technologię BOOX Super Refresh, która opracowana została w celu zwiększenia wydajności odświeżania i jakości obrazu w urządzeniach z ekranami E Ink. Za bezkonkurencyjne działanie technologii odpowiada zaawansowana konstrukcja sprzętu BOOX oraz precyzyjnie wykonane algorytmy oprogramowania.

Po dokładnej analizie potrzeb użytkowników i różnych przypadków użycia, BOOX wprowadził BSR, aby zminimalizować czas reakcji i zwiększyć ostrość obrazu, oferując optymalną reakcję, wyświetlanie i czas pracy na baterii. Dzięki temu Note Air3 C może wykonywać bardziej skomplikowane zadania przy użyciu różnych trybów odświeżania, zarazem zapewniając najlepsze wrażenia podczas pracy.

Dzięki technologii BSR możesz otwierać wiele plików do jednoczesnego czytania, dodawania adnotacji i odniesień za pomocą funkcji Split Screen. Ponadto umożliwia ona szybkie przewijanie stron internetowych, przy minimalnych opóźnieniach i ghostingu. Dzięki dużej mocy obliczeniowej możesz przełączać się między różnymi aplikacjami firm zewnętrznych, aby wykonywać wieloetapowy przepływ pracy. Wszystko pójdzie gładko jak po maśle.

Onyx Boox Note Air 3 C Split Screen

Onyx Boox Note Air 3 C Split Screen

Ulepszone czytanie i rysowanie: wygoda przypominająca papier

Note Air3 C wprowadza Cię w krainę pastelowych odcieni. Naturalne wyświetlanie 4096 kolorów ożywia strony internetowe i pliki w 17 popularnych formatach. W porównaniu ze zwykłymi tabletami E Ink o przekątnej 10,3 cala oferuje o 24% wyższą rozdzielczość treści czarno-białych, a wyświetlanie kolorowego materiału jest o 50% lepsze niż na ekranie Kaleido ostatniej wersji.

Oprócz lepszego komfortu czytania, seria aktualizacji przenosi funkcję robienia notatek na wyższy poziom. Ekran Note Air 3 C pokryty został specjalną, matową warstwą, która do złudzenia przypomina pisanie piórem po papierze. W zestawie otrzymasz również kompatybilny rysik z magnetycznym mocowaniem, który wykrywa 4096 poziomów nacisku, tak by tworzenie notatek było możliwie najprzyjemniejsze.

Onyx Boox Note Air 3 C nowoczesne etui

Onyx Boox Note Air 3 C nowoczesne etui

Aby sprostać różnym scenariuszom, opracowano nowy, wszechstronny futerał ochronny. Ma specjalną składaną konstrukcję z mocowaniem na magnes, co umożliwia wygodne korzystanie z Note Air 3 C zarówno w pionie, jak i w poziomie, pod trzema różnymi kątami.

Równie ekscytujące jest to, że zaktualizowane oprogramowanie sprzętowe udostępnia teraz funkcję Smart Scribe. Oferuje ona takie możliwości, jak rozpoznawanie kształtów, podkreśleń i zaznaczeń, a także usuwanie przekreśleniem. Za pomocą jednego prostego pociągnięcia możesz rysować doskonałe kształty, usuwać niechciane notatki i starannie podkreślać zdania. W połączeniu z systemem rozpoznawania pisma odręcznego AI i systemem tagów możesz wygodniej zarządzać swoimi pomysłami i wiedzą.

Onyx Boox Note Air 3 C notowanie

Onyx Boox Note Air 3 C notowanie

Przekrocz granice: otwarty system i niesamowita łączność

BOOX rozumie, że każdy jest wyjątkowy, ma swoje potrzeby i preferencje. Dlatego w swoich czytnikach oferuje otwarty system, który przekazuje wybór w Twoje ręce. Dzięki systemowi operacyjnemu Android 12 możesz uzyskać dostęp do tętniącego życiem ekosystemu i pobierać aplikacje firm zewnętrznych potrzebnych do nauki, pracy i rozrywki.

Mając Note Air 3 C, o poranku sprawdzisz maile w towarzystwie świeżo parzonej kawy, w autobusie lub tramwaju przeczytasz najświeższe wiadomości z aplikacjami ulubionych magazynów, a wieczorem zrelaksujesz się dzięki książkom i audiobookom, do których dostęp oferują programy wielu popularnych księgarni. 

Onyx Boox Note Air 3 C otwarte oprogramowanie Android

Onyx Boox Note Air 3 C otwarte oprogramowanie Android

Note Air3 C nie tylko likwiduje ograniczenia w systemach oprogramowania, ale też wygodnie łączy się ze wszystkimi urządzeniami, jakie posiadasz. Domyślna aplikacja BOOXDrop, witryna send2boox i rozszerzenie do przeglądarki Chrome umożliwiają bezproblemowe przesyłanie plików oraz dostęp do notatek i adnotacji na Twoim telefonie, komputerze czy tablecie, dzięki wygodnej synchronizacji. 

Jedyny notatnik, jakiego potrzebujesz

Wyświetlanie kolorowych treści, błyskawiczna reakcja i doskonałe wrażenia z pisania stanowią podstawę do tego by Note Air 3 C wyróżniał się jako najwyższej klasy tablet E Ink. Poza tymi podstawowymi funkcjami, otwarty system Android, inteligentna łączność oraz różnorodne funkcje oprogramowania i sprzętu sprawiają, że Note Air 3 C jest nieporównywalnym wyborem dla każdego, kto szuka cyfrowego notebooka.

Onyx Boox Note Air 3 C

Onyx Boox Note Air 3 C

Onyx Boox Note Air 3 C

Żródło: Boox.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *