Onyx Boox Note Air 3 C z ekranem Kaleido 3 Onyx Boox Note Air 3 C z ekranem Kaleido 3 Onyx Boox Note Air 3 C z ekranem Kaleido 3 Onyx Boox Note Air 3 C z ekranem Kaleido 3 Onyx Boox Note Air 3 C z ekranem Kaleido 3
Onyx Boox Note Air 3 C z ekranem Kaleido 3
Onyx Boox Note Air 3 C z ekranem Kaleido 3
Onyx Boox Note Air 3 C z ekranem Kaleido 3
Onyx Boox Note Air 3 C z ekranem Kaleido 3
Onyx Boox Note Air 3 C z ekranem Kaleido 3

Onyx Boox Note Air 3 C

+ 1100 ebooków GRATIS!

2 599 zł
Nowość

Dostępność: wysyłka do 48h


Metody i koszty wysyłki:

- Kurier UPS / DPD - 0 zł (przy wpłacie na konto)

- Kurier UPS / DPD, pobranie - 7 zł

- Paczkomaty 24/7 - 0 zł (przy wpłacie na konto)

- Odbiór osobisty (Wrocław, Lelewela 4) - 0 zł

Tu kupisz na raty PayU

Kolorowo, uniwersalnie i z elegancją.

Note Air3 C

E-papierowy notatnik z kolorowym ekranem pozwala myśleć i tworzyć bez ograniczeń.

Puść wodze wyobraźni i przelej swoje wizje na ekran, który nie męczy oczu.

Wszystko czego potrzebujesz, to Note Air 3 C. Połączenie otwartego systemu Android 12, kolorowego ekranu E Ink oraz mnóstwa narzędzi do robienia notatek i czytania zostało stworzone z myślą o kreatywnych, elastycznych i otwartych umysłach. Zostało stworzone z myślą o Tobie.

Wspaniały wyświetlacz, klasyczny design

4096 pastelowych, relaksujących kolorów sprawia, że korzystanie z czytnika staje się przyjemniejsze. Ciesz się jeszcze ostrzejszą czcionką na kolorowym ekranie e-ink z cieńszą warstwą szklaną. Poszerzony boczny panel ułatwia wygodne trzymanie e-notatnika. Note Air 3 C stworzony w popularnym i docenianym designie ma wszystko, czego potrzebujesz.

150PPI + 300PPI

Nowy ekran Kaleido 3¹ poprawia rozdzielczość treści czarno-białych i kolorowych, dzięki czemu każdy wyświetlany szczegół jest wyjątkowo dokładny.

Powierzchnia przypominająca papier

Dzięki dedykowanej warstwie na powierzchni ekranu, notowanie na Note Air3 C przypomina pisanie piórem po prawdziwym papierze.

Opanuj magię tworzenia

Dzięki wielu narzędziom do rysowania i notowania, Note Air 3 C zastąpi Twój papierowy notatnik, zredukuje stosy papieru i pobudzi Twoją kreatywność zarówno w domu, jak i w pracy.

Magia sztuki

Kolorowe pędzle, linie i kształty, niestandardowe szablony, wiele warstw i narzędzie lassa ułatwiające przemieszczanie utworzonych elementów – rysując na Note Air3 C, nie ma ograniczeń.

Magia odniesień

Połącz dowolny fragment z inną notatką, plikiem lub stroną internetową aby przeglądać wybrane odniesienia, kiedy tylko potrzebujesz i stworzyć osobisty system wiedzy zapewniający lepszą motywację.

Magia konwersji i udostępniania

Konwertuj swoje notatki na tekst i wysyłaj je innym za pośrednictwem poczty e-mail lub aplikacji, aby łatwo dzielić się wiedzą, uzyskiwać feedback lub kontynuować pracę nad projektem z innymi.

Magia wyszukiwania

Proces twórczy jest pełen pomysłów i inspiracji, a znalezienie ich w Note Air 3 C nigdy nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy wpisać słowo kluczowe, a odpowiednia notatka pojawi się w ciągu kilku sekund.

Rozkoszuj się każdą stroną

Nowoczesny ekran Kaleido 3 sprawia, że kolorowe magazyny, grafiki czy wykresy są przyjemne dla oka, a wykonywanie na nich notatek to czysta przyjemność. Możesz także cieszyć się płynniejszą pracą, dzięki zastosowaniu technologii BSR (BOOX Super Refresh²).

Otwieraj 17 formatów e-booków.

Wykonuj i osadzaj kolorowe notatki bezpośrednio na plikach PDF.

Ciesz się płynnym czytaniem i przewijaniem każdego dokumentu.

Z tym wszechstronnym czytnikiem możesz zrobić jeszcze więcej: podziel stronę na sekcje i powiększ je, aby wygodnie czytać dokumenty. Wyszukaj słowa w słowniku lub tłumacz całe zdania za pomocą translatora online. Możesz również odsłuchać dowolną książkę dzięki wbudowanej funkcji Text-to-Speech. Jest kolorowo i wielofunkcyjnie.

Tryb artykułu ułatwia czytanie plików o dużych rozmiarach.

Szybkie wyszukiwanie słów, fraz i zdań.

Przetwarzanie tekstu na mowę zmienia książkę w audiobook.

Inteligentne wspomaganie notatek

Note Air3 C z najnowszym oprogramowaniem BOOX całkowicie zmienia sposób, w jaki robisz notatki i czytasz książki. Możesz tworzyć odręczne notatki i łatwo przekształcać je w idealne kształty i podkreślenia, a nawet usuwać pismo odręczne za pomocą funkcji SmartScribe.

Doskonalenie kształtów

Rozpoznawanie zaznaczeń

Usuwanie przekreśleń

Rozpoznawanie podkreśleń

Dopasowany do Twoich zadań

Korzystaj z dwóch aplikacji jednocześnie lub rób notatki podczas czytania książek. Funkcja podzielonego ekranu przenosi Note Air3 C na wyższy poziom i daje więcej przestrzeni na myślenie, tworzenie i wykonywanie zadań.

Szybko i wygodnie przesyłaj pliki pomiędzy Note Air 3 C, a swoim komputerem lub urządzeniem mobilnym za pomocą wbudowanej aplikacji BOOXDrop³. Ciesz się nieograniczonym transferem nawet, jeśli nie masz przy sobie czytnika.

Synchronizuj swoje kolorowe notatki oraz adnotacje utworzone w książkach z dedykowaną chmurą ONYX⁴, aby móc je przeglądać w dowolnym miejscu i czasie.

Pobierz kolorowe aplikacje ze sklepu Google Play i płynnie korzystaj z programów takich jak OneNote, Evernote i WPS⁵, gdzie możesz zapisywać swoje przemyślenia oraz współpracować z innymi.

Lepsze pomysły bez ograniczeń

Czujnik odcisku palca

Odblokuj urządzenie jednym dotknięciem.

Trwała bateria

Ciesz się długim użytkowaniem⁶ przyjaznego dla oka tabletu E Ink.

Regulowane podświetlenie ekranu

Pisz, czytaj i przeglądaj w dowolnym momencie.

Gniazdo karty microSD

Rozszerz pamięć urządzenia nawet do 2TB.

Akcelerometr

Oglądaj ekran w dowolnym położeniu.

Funkcja OTG

Szybka i intuicyjna obsługa zewnętrznych dysków flash USB⁷.

Stworzony dla bezpieczeństwa Twojego wzroku, aby wspierać kreatywność i wydajność w pracy i życiu prywatnym.

Jedyny czytnik i e-notatnik, jakiego będziesz potrzebować

 • Inteligentne pisanie
 • Kolorowe pędzle, kształty i linie
 • Wbudowane i niestandardowe szablony
 • Warstwy
 • Lasso
 • Bezpłatna konwersja notatek odręcznych
 • Notatki tekstowe
 • Hiperłącza do notatek, plików i stron internetowych
 • Tagowanie treści
 • Wstawianie zdjęć i nagrań
 • Szybkie wyszukiwanie notatek
 • Indywidualne okładki notatek
 • Synchronizacja notatek z chmurą Onyx oraz pamięcią masową innych firm
 • Notatki udostępniane za pośrednictwem poczty e-mail i aplikacji innych firm

 • Kompatybilność z 17 formatami e-booków⁸
 • Inteligentne pisanie
 • Kolorowe zaznaczenia i podkreślenia
 • Kolorowe notatki odręczne
 • Osadzanie notatek w plikach PDF
 • Dzielenie ekranu z innym plikiem, tłumaczeniem lub notatką
 • Szybkie wyszukiwanie treści
 • Słownik
 • TTS (Text to Speech) - zamiana tekstu na mowę
 • Synchronizacja adnotacji pomiędzy urządzeniami BOOX z tym samym kontem⁹

 • 10 GB bezpłatnej pamięci w chmurze*
 • Dwukierunkowy transfer plików z komputerem i telefonem komórkowym
 • Sklep Google Play
 • Indywidualny wygaszacz ekranu
 • Dzielenie ekranu na dwie aplikacje
 • Tryb dziecięcy
 • Automatyczne obracanie
 • Blokowanie ekranu
 • Blokada odciskiem palca
 • Wiele języków systemu i wprowadzania
 • Przyjazne dla oka podświetlenie ekranu
 • Regularne aktualizacje oprogramowania sprzętowego**
* BOOX zobowiązuje się do oferowania 10GB przestrzeni dyskowej Onyx w chmurze za darmo dla wszystkich nowych i istniejących użytkowników. Bez względu na zakupiony model, możesz uzyskać bezpłatne 5GB miejsca w chmurze dla każdego konta Onyx, aby bezpiecznie przechowywać swoje notatki online.
** BOOX zobowiązuje się do dostarczania bezpłatnych aktualizacji oprogramowania sprzętowego dla wszystkich modeli przez co najmniej 3 lata od daty premiery produktu. Dzięki konsekwentnym aktualizacjom każdy użytkownik może uzyskać najlepsze wrażenia korzystania z urządzeń BOOX.
[1] Ekran Kaleido 3 to najnowszy, kolorowy ekran e-papierowy firmy E Ink. Oferuje stosunkowo wysoką częstotliwość odświeżania, wyświetlanie pastelowych odcieni i jest gotowy do masowej produkcji z zachowaniem stałej jakości. Nowa technologia podświetlenia ekranu, E Ink ComfortGaze™, dostępna w Kaleido 3, sprawia, że korzystanie z Tab Ultra C będzie komfortowe w dzień i w nocy.
[2] Technologia BOOX Super Refresh (BSR) to innowacja wprowadzona przez firmę BOOX w 2022 roku w celu poprawy wydajności odświeżania i jakości obrazu na wyświetlaczach E Ink. Technologia BSR z czterema trybami odświeżania może sprawić, że obraz będzie działał płynnie lub zredukuje ghosting.
[3] BOOXDrop to funkcja wbudowana w urządzenia BOOX z systemem Android. Użytkownicy mogą aktywować BOOXDrop i korzystać z sieci LAN (sieci lokalnej), aby szybko wykonywać dwukierunkowe transfery pomiędzy urządzeniem BOOX a komputerem oraz urządzeniami mobilnymi.
[4] Użytkownicy mogą synchronizować adnotacje i notatki utworzone w książkach z chmurą Onyx i przeglądać je pod adresem push.boox.com (serwer w USA), eur.boox.com (serwer w UE) lub w aplikacji BOOX Assistant na urządzeniach mobilnych.
[5] Poprawiono wydajność wyświetlania programów OneNote, Evernote i WPS, umożliwiając ich płynniejsze działanie na ekranach E Ink.
[6] Jedno ładowanie baterii Note Air 3 C może wystarczyć na kilka tygodni pracy w trybie gotowości, bez połączeń sieciowych ani Bluetooth.
[7] Port USB typu C w Note Air3 C obsługuje OTG (On the Go), umożliwiając użytkownikom podłączenie do urządzenia dysku flash USB i innych urządzeń peryferyjnych.
[8] Tab Ultra C jest kompatybilny z 24 formatami cyfrowymi, w tym PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG , JPG, BMP, TIFF, WAV i MP3.
[9] Do synchronizacji adnotacji utworzonych w książkach pomiędzy różnymi urządzeniami BOOX wymagane jest zalogowanie się na to samo konto Onyx, oraz dodanie tej samej książki do tego samego folderu i włączona synchronizacja.

Kolory wyświetlają się inaczej na monitorach komputerów i ekranach telefonów komórkowych. Kolor produktu i jego ekranu może różnić się w rzeczywistym produkcie.
 

Specyfikacja techniczna:

Ekran 10,3'' E Ink Kaleido 3 Carta 1200
Rozdzielczość 2480 x 1860 (w odcieniach szarości), 1240 x 930 (w kolorze), 300 PPI(w odcieniach szarości), 150 PPI (w kolorze)
Podświetlenie ekranu Tak z regulacją barwy podświetlenia
Poziomy szarości 16 (w odcieniach szarości)
4096 (w kolorze)
Obsługiwane formaty plików PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG, JPG, BMP, TIFF, WAV, MP3

DOC, DOCX wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania
Interfejs dotykowy TAK - dotyk pojemnościowy (na palec) lub rysik WACOM w zestawie
Procesor Qualcomm 2.4Ghz Octa-core + BSR GPU
Pamięć RAM 4GB LPDDR4X
Wewnetrzna pamięć flash 64 GB (UFS2.1)
System operacyjny Android 12.0
USB USB-C (support OTG)
Slot kart pamięci Tak
Wyjście słuchawkowe Tak, przez port USB-C
Głośniki zewnętrzne Tak, 2 głośniki
Wi-Fi Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
Bluetooth Tak, BT 5.0
Przeglądarka internetowa Tak
Akcelerometr Tak
Języki menu polski, angielski, niemiecki i inne
Słowniki Wielojęzyczne (m.in. pol-ang, ang-pol, pol-niem, niem-pol) Dostępne po zainstalowaniu
Bateria 3700mAh
Waga 430g
Wymiary 226 x 193 x 5,8 mm
Współpraca z systemami Windows, Linux, MacOS
Funkcje dodatkowe USB typ C ze wsparciem OTG (możliwość podłączenia klawiatury, myszki, pendrive, słuchawek), G-sensor, czytnik linii papilarnych w przycisku power
Gwarancja 24 miesiące
Zawartość opakowania czytnik, rysik magnetyczny WACOM (BOOX Pen Plus), kabel USB Type-C, narzędzie do wysuwania tacy na karty, instrukcja, karta gwarancyjna
EAN 6949710308997

Specyfikacja techniczna:

Ekran 10,3'' E Ink Kaleido 3 Carta 1200
Rozdzielczość 2480 x 1860 (w odcieniach szarości), 1240 x 930 (w kolorze), 300 PPI(w odcieniach szarości), 150 PPI (w kolorze)
Podświetlenie ekranu Tak z regulacją barwy podświetlenia
Poziomy szarości 16 (w odcieniach szarości)
4096 (w kolorze)
Obsługiwane formaty plików PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG, JPG, BMP, TIFF, WAV, MP3

DOC, DOCX wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania
Interfejs dotykowy TAK - dotyk pojemnościowy (na palec) lub rysik WACOM w zestawie
Procesor Qualcomm 2.4Ghz Octa-core + BSR GPU
Pamięć RAM 4GB LPDDR4X
Wewnetrzna pamięć flash 64 GB (UFS2.1)
System operacyjny Android 12.0
USB USB-C (support OTG)
Slot kart pamięci Tak
Wyjście słuchawkowe Tak, przez port USB-C
Głośniki zewnętrzne Tak, 2 głośniki
Wi-Fi Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
Bluetooth Tak, BT 5.0
Przeglądarka internetowa Tak
Akcelerometr Tak
Języki menu polski, angielski, niemiecki i inne
Słowniki Wielojęzyczne (m.in. pol-ang, ang-pol, pol-niem, niem-pol) Dostępne po zainstalowaniu
Bateria 3700mAh
Waga 430g
Wymiary 226 x 193 x 5,8 mm
Współpraca z systemami Windows, Linux, MacOS
Funkcje dodatkowe USB typ C ze wsparciem OTG (możliwość podłączenia klawiatury, myszki, pendrive, słuchawek), G-sensor, czytnik linii papilarnych w przycisku power
Gwarancja 24 miesiące
Zawartość opakowania czytnik, rysik magnetyczny WACOM (BOOX Pen Plus), kabel USB Type-C, narzędzie do wysuwania tacy na karty, instrukcja, karta gwarancyjna
EAN 6949710308997

Onyx Boox Note Air 3 C + Etui Magnetyczne Czarno-szare

Onyx Boox Note Air 3 C

Onyx Boox Note Air 3 C

2 599 zł

wysyłka do 48h

Oszczędzasz 69 zł

Jeden z produktów zestawu jest chwilowo niedostępny


Oszczędzasz 69 zł

Onyx Boox Note Air 3 C + Etui Magnetyczne Czarno-szare + Rysik Pen 2 Pro

Onyx Boox Note Air 3 C

Onyx Boox Note Air 3 C

2 599 zł

wysyłka do 48h

Rysik Onyx Boox Pen 2 Pro z gumką Czarny

Rysik Onyx Boox Pen 2 Pro z gumką Czarny

339 zł299 zł

Wysyłka w 24h

Oszczędzasz 168 zł

Jeden z produktów zestawu jest chwilowo niedostępny


Oszczędzasz 168 zł

Onyx Boox Note Air 3 C + Etui Magnetyczne Czarno-szare + Rysik Pen 2 Pro + końcówki

Oszczędzasz 187 zł

Jeden z produktów zestawu jest chwilowo niedostępny


Oszczędzasz 187 zł

Onyx Boox Note Air 3 C + Etui Magnetyczne Czarno-szare + Końcówki

Oszczędzasz 88 zł

Jeden z produktów zestawu jest chwilowo niedostępny


Oszczędzasz 88 zł

Onyx Boox Note Air 3 C + Etui Magnetyczne Czarno-szare + Kontroler BT

Onyx Boox Note Air 3 C

Onyx Boox Note Air 3 C

2 599 zł

wysyłka do 48h

Kontroler Bluetooth Onyx Boox

Kontroler Bluetooth Onyx Boox

99 zł

Wysyłka w 24h

Oszczędzasz 88 zł

Jeden z produktów zestawu jest chwilowo niedostępny


Oszczędzasz 88 zł
OCENA: ()
2023-10-28 00:19:03

Onyx Boox Note Air 3 C

Czytnik super, działa synchronizacja z chmurą (w moim przypadku onedrive) tzn książki pdf składowane w ww chmurze są widoczne przez czytnik (biblioteka), po każdym zamknięciu książki następuje eksport notatek do chmury, a z uwagi ze jest to kolorowy ekran to i notatki/podkreślenia/zakreślenia mogą być różnych kolorów.

Tworzenie notatek, rysunków jest również synchronizowane (jako pdf).

Dodatkowo czytanie długich artykułów na stronie internetowej jest przyjemne, bo czytnik ma 10cali (widać kontekst, linie kodu itd) a nie męczy oczu jak zwykły tablet, bo to ekran eink. Z uwagi ze to Android i jest dostępny sklep play, można sobie doinstalować preferowaną przeglądarkę, czy inne aplikacje.

Rozpoznawanie tekstu pisanego polskiego działa (po uprzedniej instalacji słownika polskiego), a ewentualne błędy konwersji można szybko skorygować poprzez klawiaturę na ekranie.

Narzędzia typu lasso, czy korektor kształtów/podkreśleń/zakreśleń (po przytrzymaniu rysika ok 1s) są naprawdę super i bardzo ułatwiają adnotacje w książkach.

Podsumowując, czytnik bardzo polecam.
Ps czytnik jest bez etui, należy je dokupić osobno.


Dzień dobry,
Proszę o informację, czy w zestawie znajduje się pokrowiec.
Dziękuję i pozdrawiam
Grzegorz Kapusta

2023-10-24 20:00:14

Panie Grzegorzu,
etui do czytnika jest dokupowane oddzielnie.
Przesyłamy link do etui: https://czytio.pl/akcesoria-do-czytnikow/648/etui-magnetyczne-onyx-boox-note-air-3-c-czarno-szare

2023-10-26 15:40:45

W zestawie jest rysik? Jeśli tak czy jest to wersja z gumką? Z góry dziękuję za odpowiedź.

2023-10-25 13:07:14

Panie Adamie,
Tak, w zestawie z czytnikiem jest rysik. Jest to rysik Pen Plus bez gumki

2023-10-26 15:41:43

Czy są jakieś zauważalne korzyści z podniesienia wersji systemu Android do wersji 12?

2023-10-25 18:34:03

Nowsza wersja systemu Android może mieć znaczenie np. przy pobieraniu aplikacji ze Sklepu Google Play. W przypadku niektórych wersji aplikacji, mogą one być dostępne jedynie dla nowszych wersji systemu Android.

2023-11-13 13:33:31

Jak wygląda sprawa gwarancji tego urządzenia? Czy w razie wystąpienia usterki można zareklamować produkt bezpośrednio u państwa czy trzeba na własną rękę szukać serwisu?

2023-10-28 20:13:45

Dzień dobry,
Czytniki Onyx Boox są objęte 24-miesięczną gwarancją.
W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt mailowy wraz z opisem usterki i numerem seryjnym urządzenia.

2023-10-31 15:46:44

Rozważam kupno Onyx Boox Note Air 3 C albo Onyx Tab Ultra C. Produkty wyraźnie różnią się wielkością baterii. Jaki jest przewidywany czas pracy baterii Onyx Boox Note Air 3 C?

2023-11-02 08:39:45

Panie Przemku,
czytnik Onyx Boox Note Air 3 C zużywała ok. 5% na godzinę, w trybie offline i przy wyłączonym podświetleniu.
Czas pracy na baterii zależy sposobu i intensywności użytkowania.

2023-11-07 12:52:50

Czy będzie dostępna pełna instrukcja obsługi do tego czytnika?

2023-11-02 13:00:22

Panie Andrzeju,
Obecnie trwają prace nad polską wersją instrukcją obsługi do Onyx Boox Note Air 3 C.
Możemy jednak podesłać instrukcję np. do modelu Onyx Boox Note Air 2/Note Air 2 Plus, które miały taki sam układ menu. Prosimy o kontakt mailowy.

2023-11-07 12:57:26

Dzień dobry,
W zestawach promocyjnych do tego czytnika znajduje się zestaw z etui oraz rysikiem Onyx Boox Pen 2 Pro. W opisie zestawu nie podają państwo, żeby rysik pasował do modelu Note Air 3 C jak również nie piszą Państwo o wspomaganiu funkcji magnetycznej. Czy rysik Onyx Boox Pen 2 Pro pasuje do modelu Note Air 3 C?

2023-11-06 21:50:42

Panie Maksie,
tak, rysik Onyx Boox Pen 2 Pro jest również kompatybilny z czytnikiem Onyx Boox Note Air 3 C oraz przyczepia się magnetycznie do krawędzi czytnika.

2023-11-07 13:09:33

Jakie jest odświeżanie ekranu w tym modelu oraz w note 5? Dziękuję za odpowiedź.

2023-11-07 13:42:55

Panie Tomaszu,
czytnik Onyx Boox Note Air 3 C ma wbudowane 4 tryby odświeżania ekranu oraz ma wbudowany proces graficzny z technologią BSR (BOOX Super Refresh), dzięki czemu można dostosować sposób odświeżania do wykonywanej czynności.
Ze względu na technologię BSR odświeżanie jest szybsze niż Onyx Boox Note 5.

2023-11-08 12:17:44

Air 3C jest dostępny na rynku pod tą samą nazwą w dwóch wariantach ośmiordzeniowego procesora, tj. z procesorem SM6225 (2.4 GHz) lub z jego nowszym wariantem SM6225-AD (2.8 Ghz). Który wariant jest dostępny u państwa w sprzedaży?

2023-11-07 14:02:46

Czytnik Onyx Boox Note Air 3 C ma procesor Qualcomm 2.4Ghz Octa-core,
natomiast model Onyx Boox Tab Ultra C Pro ma Qualcomm 2.8Ghz Octa-core.

Przesyłamy link do porównania czytników: https://czytio.pl/porownanie-czytnikow/647,652/onyx-boox-note-air-3-c-vs-onyx-boox-tab-ultra-c-pro

2023-11-08 12:19:36

C Pro istotnie ma procesor 2.8 GHz ale SM8150. To nie zmienia faktu, że Air 3C występuje w dwóch wariantach procesora SM6225 i SM6225-D, i chciałbym wiedzieć który wariant państwo oferują.

2023-11-09 21:15:56

Otrzymaliśmy informację od producenta, że czytniku Onyx Boox Note Air 3 C jest zastosowany procesor Qualcomm 2.4Ghz Octa-core, SM6225

2023-11-13 11:41:04

Planuję zakup tego czytnika, chciałabym się dowiedzieć, czy można podpiąć pod niego klawiaturę tak samo jak w przypadku Onyx Boox Tab Ultra?

2023-11-22 17:53:32

Dzień dobry
czy używając karty pamięci można wskazać np.instalowanie aplikacji w zainstalowanej w czytniku pamięci a np.ksiazki, zdjecia i inne pliki na karcie pamieci ? Wącham się pomiędzy tym czytnikiem z 64GB pamięci a modelem Ultra że 128GB pamięci. Na plus tutaj jednak przemawia nowszy Android i muszę wyważyć za i przeciw.

2023-11-23 17:21:44

Produkty do porównania:

Brak produktów do porównania.

Ostatnio oglądane produkty

Onyx Boox Note Air 3 C