Onyx Boox Note Air 3 dedykowany jest do obsługi plików PDF Onyx Boox Note Air 3 dedykowany jest do obsługi plików PDF Onyx Boox Note Air 3 dedykowany jest do obsługi plików PDF Onyx Boox Note Air 3 dedykowany jest do obsługi plików PDF Onyx Boox Note Air 3 dedykowany jest do obsługi plików PDF Onyx Boox Note Air 3 dedykowany jest do obsługi plików PDF
Onyx Boox Note Air 3 dedykowany jest do obsługi plików PDF
Onyx Boox Note Air 3 dedykowany jest do obsługi plików PDF
Onyx Boox Note Air 3 dedykowany jest do obsługi plików PDF
Onyx Boox Note Air 3 dedykowany jest do obsługi plików PDF
Onyx Boox Note Air 3 dedykowany jest do obsługi plików PDF
Onyx Boox Note Air 3 dedykowany jest do obsługi plików PDF

Onyx Boox Note Air 3

+ 1100 ebooków GRATIS!

1 999 zł
Nowość
Warianty:
Onyx Boox Note Air 3
Onyx Boox Note Air 3 C

Dostępność: Wysyłka w 24h


Metody i koszty wysyłki:

- Kurier UPS / DPD - 0 zł (przy wpłacie na konto)

- Kurier UPS / DPD, pobranie - 7 zł

- Paczkomaty 24/7 - 0 zł (przy wpłacie na konto)

- DPD Pickup odbiór w punkcie/automacie paczkowym - 0 zł (przy wpłacie na konto)

- Odbiór osobisty (Wrocław, Lelewela 4) - 0 zł

Tu kupisz na raty PayU

Note Air 3

Niesamowita elastyczność w eleganckim, cienkim jak papier tablecie.

Twórz na ekranie, zdrowym dla oczu.

Note Air 3 to połączenie wydajnego Androida 12, czarno-białego ekranu E Ink i szerokiego wachlarza narzędzi do notowania i czytania. Notatnik został stworzony z myślą o kreatywnych i otwartych umysłach. Został stworzony z myślą o Tobie i dla Ciebie.

Elegancki, smukły design i ostry, bezkompromisowy ekran

Note Air 3 posiada solidną obudowę z aluminium i elegancką, cienką konstrukcją przypominającą arkusz papieru. Jednocześnie ekran pokryty jest matową warstwą, która tworzy wrażenie pisania po tradycyjnym papierze. W zestawie z notatnikiem otrzymujesz precyzyjny rysik.

Każdy piksel jest ważny

Monochromatyczny ekran e-ink, przypominający papier pozwali Ci się lepiej skupić i zadba o Twoje oczy. Ekran HD z rozdzielczością 227 PPI zapewnia wyraźny obraz i znakomity kontrast dla notatek, dokumentów, książek i wielu innych treści, w tym aplikacji i stron www.

Głęboka czerń i jasna biel

bezkompromisowa ostrość każdego szczegółu dla lepszych wrażeń z czytania i notowania

E Ink Carta 1200

klarowny i wyraźny

Puść wodze wyobraźni

Odkryj sztukę kreowania z zestawem narzędzi do pisania i notowania, które sprawią, że czytnik Note Air3 zastąpi tradycyjny notes, oszczędzając papier i ułatwiając generowanie nowych pomysłów. Przyjazna dla oka technologia e-ink poprawia skupienie podczas szkicowania i tworzenia notatek. Precyzyjny rysik pozwoli Ci lepiej uporządkować myśli i zaplanować wszystkie ważne sprawy.

Sztuka kreacji

Różnorodność pędzli, linii i kształtów, spersonalizowane szablony, możliwość tworzenia wielu warstw i narzędzie lasso. Znakomita responsywność i “papierowa” powierzchnia ekranu - notowanie z Note Air 3 to jakość z najwyższej półki.

Sztuka linkowania

Połącz dowolny pomysł z notatką, plikiem lub stroną internetową i wykorzystuj odniesienia zawsze, gdy są potrzebne. Zbuduj własny system wiedzy, podnosząc motywację i efektywność, które są kluczem do Twojego sukcesu.

Sztuka AI

Przekształć swoje odręczne notatki w tekst i udostępnij je innym za pośrednictwem poczty e-mail lub aplikacji. Teraz praca zespołowa osiąga nowy wymiar.

Sztuka wyszukiwania

Proces twórczy jest pełen myśli i chwil inspiracji, a odnalezienie ich na tabletach z serii Note Air 3 to kwestia sekund. Wystarczy wpisać kluczowe słowo, aby szybko i sprawnie odnaleźć potrzebne notatki. W zależności od charakteru spotkania, zakresu informacji lub wiedzy możesz sortować lub porządkować swoje notatki na wiele sposobów.

Zapisuj swoje myśli w inteligentny sposób

Najnowsza aktualizacja oprogramowania BOOX w czytniku Note Air 3 podnosi standard w dziedzinie tworzenia notatek oraz czytania książek i dokumentów. Dzięki funkcji Smart Scribe, masz możliwość dodawania ręcznych notatek do książek, łatwego przekształcania luźnych rysunków w dokładne kształty, podkreślania, zaznaczania i usuwania odręcznych zapisków.

Doskonalenie kształtów

Rozpoznawanie zaznaczeń

Usuwanie przekreśleń

Rozpoznawanie podkreśleń

Czytanie bez wysiłku

17 formatów

kompatybilność

Notatki

na twoich ulubionych PDF’ach

Profesjonalne narzędzia

dla wzrostu produktywności

Czytaj łatwiej i szybciej

Profesjonalne narzędzia Note Air 3 ułatwiają czytanie. Czytnik odczytuje 17 formatów plików cyfrowych. Możesz dodawać adnotacje do swoich e-booków, wyszukiwać i przekazywać informacje. Dla jeszcze prostszego czytania, Note Air 3 oferuje funkcję TTS (Text To Speech - Tekst Na Mowę), a także inne narzędzia, w tym tryb artykułu. A to nadal nie wszystko: elastyczny android 12 pozwala instalować setki aplikacji ze sklepu google play, od nauki języków, przez subskrypcje najlepszych tytułów prasowych po narzędzia do pracy grupowej.

Wysoki kontrast czarno-białego ekranu jest idealny do długotrwałej lektury i mniej męczy wzrok.

Dopasowany do Twoich zadań

Aby zapisywać notatki podczas czytania lub korzystać z dwóch aplikacji jednocześnie, użyj trybu dzielenia ekranu. Pomoże Ci to tworzyć notatki do tekstu, tłumaczenia oraz przyspieszy naukę i poprawi produktywność.

Bezproblemowo przesyłaj pliki pomiędzy komputerem, urządzeniami mobilnymi i tabletem BOOX za pomocą wbudowanego BOOXDrop³. Odkryj nieograniczone możliwości transferu.

Synchronizuj swoje notatki i adnotacje w chmurze⁴, aby mieć dostęp do nich w dowolnym miejscu i czasie, również z innych urządzeń lub udostępniaj je współpracownikom.

Pobieraj aplikacje z Google Play na system Android i korzystaj z OneNote, Evernote oraz WPS⁵, aby spisać swoje pomysły i współpracować z innymi.

Twórz bez ograniczeń

Czujnik odcisku palca

Odblokuj urządzenie jednym dotknięciem.

Trwała bateria

Długi czas pracy⁶, przyjazny dla oka.

Regulowane podświetlenie

Twórz w każdym momencie dnia

Wejście na kartę Micro SD

Rozszerz pamięć do 2TB.

Akcelerometr

Zmieniaj orientację ekranu do swoich upodobań.

OTG

Podłącz nośnik USB⁷ i błyskawicznie przejrzyj jego treść.

Jeszcze lepsze doznania dzięki dodatkowym akcesoriom

Uniwersalne etui ochronne oraz długopis Pen 2 Pro pomogą Ci osiągnąć jeszcze więcej z Twoim nowym notatnikiem e-ink. Etui z magnetycznym zapięciem może być wykorzystane na trzy różne sposoby, a magnetyczny rysik z gumką poprawi styl i szybkość notatek.

To jedyny czytnik i e-notatnik, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować.

 • Smart Scribe
 • Zróżnicowane narzędzia pędzli, kształtów i linii
 • Wbudowane i niestandardowe szablony
 • Warstwy
 • Lasso
 • Przekształcanie ręcznych notatek
 • Tekstowe notatki
 • Hiperłącza do notatek, plików i stron internetowych
 • Tagowanie treści
 • Wstawianie obrazów i nagrań
 • Szybkie wyszukiwanie notatek
 • Tworzenie spersonalizowanych okładek notatek
 • Synchronizacja notatek z chmurą
 • Udostępnianie notatek poprzez e-mail i inne aplikacje

 • Obsługa 17 formatów ebooków⁸
 • Smart Scribe
 • Podkreślenia i zakreślenia
 • Ręczne notatki
 • Wstawianie adnotacji do plików PDF
 • Dzielenie ekranu z innym plikiem, tłumaczeniem i notatką
 • Szybkie wyszukiwanie treści
 • Słownik
 • TTS (tekst na mowę)
 • Synchronizacja notatek z innymi urządzeniami BOOX w tym samym koncie⁹

 • 10 GB darmowej przestrzeni w chmurze*
 • Przesyłanie plików między komputerem a telefonem
 • Sklep Google Play
 • Spersonalizowany ekran wygaszacza
 • Podział ekranu
 • Tryb dla dzieci
 • Automatyczna zmiana orientacji
 • Skaner linii papilarnych
 • Blokada na hasło
 • Wiele języków systemowych i wejściowych
 • Przyjazne dla oczu przednie oświetlenie
 • Regularne aktualizacje oprogramowania**
* BOOX zobowiązuje się do oferowania 10GB przestrzeni dyskowej Onyx w chmurze za darmo dla wszystkich nowych i istniejących użytkowników. Bez względu na zakupiony model, możesz uzyskać bezpłatne 5GB miejsca w chmurze dla każdego konta Onyx, aby bezpiecznie przechowywać swoje notatki online.
** BOOX zobowiązuje się do dostarczania bezpłatnych aktualizacji oprogramowania sprzętowego dla wszystkich modeli przez co najmniej 3 lata od daty premiery produktu. Dzięki konsekwentnym aktualizacjom każdy użytkownik może uzyskać najlepsze wrażenia korzystania z urządzeń BOOX.
[3] BOOXDrop to funkcja wbudowana w urządzenia BOOX z systemem Android. Użytkownicy mogą aktywować BOOXDrop i korzystać z sieci LAN (sieci lokalnej), aby szybko wykonywać dwukierunkowe transfery pomiędzy urządzeniem BOOX a komputerem oraz urządzeniami mobilnymi.
[4] Użytkownicy mogą synchronizować adnotacje i notatki utworzone w książkach z chmurą Onyx i przeglądać je pod adresem push.boox.com (serwer w USA), eur.boox.com (serwer w UE) lub w aplikacji BOOX Assistant na urządzeniach mobilnych.
[5] Poprawiono wydajność wyświetlania programów OneNote, Evernote i WPS, umożliwiając ich płynniejsze działanie na ekranach E Ink.
[6] Jedno ładowanie baterii Note Air 3 może wystarczyć na kilka tygodni pracy w trybie gotowości, bez połączeń sieciowych ani Bluetooth.
[7] Port USB typu C w Note Air 3 obsługuje OTG (On the Go), umożliwiając użytkownikom podłączenie do urządzenia dysku flash USB i innych urządzeń peryferyjnych.
[8] Note Air 3 jest kompatybilny z 24 formatami cyfrowymi, w tym PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG , JPG, BMP, TIFF, WAV i MP3.
[9] Do synchronizacji adnotacji utworzonych w książkach pomiędzy różnymi urządzeniami BOOX wymagane jest zalogowanie się na to samo konto Onyx, oraz dodanie tej samej książki do tego samego folderu i włączona synchronizacja.

Kolory wyświetlają się inaczej na monitorach komputerów i ekranach telefonów komórkowych. Kolor produktu i jego ekranu może różnić się w rzeczywistym produkcie.
 

Specyfikacja techniczna:

Ekran 10,3'' E Ink HD Carta
Rozdzielczość 1872 x 1404px, 227ppi
Podświetlenie ekranu Tak z regulacją barwy podświetlenia
Poziomy szarości 16
Obsługiwane formaty plików PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG, JPG, BMP, TIFF, WAV, MP3

DOC, DOCX wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania
Interfejs dotykowy TAK - dotyk pojemnościowy (na palec) lub rysik WACOM w zestawie
Procesor Qualcomm 2.4GHz Octa-core
Pamięć RAM 4GB LPDDR4X
Wewnetrzna pamięć flash 64 GB (UFS2.2)
System operacyjny Android 12
USB USB-C (support OTG)
Slot kart pamięci Tak, max 2T
Wyjście słuchawkowe Tak, przez port USB-C
Głośniki zewnętrzne Tak
Wi-Fi Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
Bluetooth Tak, BT 5.0
Przeglądarka internetowa Tak
Akcelerometr Tak
Języki menu polski, angielski, niemiecki i inne
Słowniki Wielojęzyczne (m.in. pol-ang, ang-pol, pol-niem, niem-pol) Dostępne po zainstalowaniu
Bateria 3700mAh
Waga 430g
Wymiary 226 x 193 x 5,8mm
Współpraca z systemami Windows, Linux, MacOS
Funkcje dodatkowe USB typ C ze wsparciem OTG (możliwość podłączenia klawiatury, myszki, pendrive, słuchawek), mikrofon
Gwarancja 24 miesiące
Zawartość opakowania czytnik, rysik magnetyczny WACOM (BOOX Pen Plus), kabel USB Type-C, instrukcja, karta gwarancyjna

Specyfikacja techniczna:

Ekran 10,3'' E Ink HD Carta
Rozdzielczość 1872 x 1404px, 227ppi
Podświetlenie ekranu Tak z regulacją barwy podświetlenia
Poziomy szarości 16
Obsługiwane formaty plików PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, AZW3, MOBI, TXT, DOC, DOCX, FB2, CHM, RTF, HTML, ZIP, PRC, PPT, PPTX, PNG, JPG, BMP, TIFF, WAV, MP3

DOC, DOCX wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania
Interfejs dotykowy TAK - dotyk pojemnościowy (na palec) lub rysik WACOM w zestawie
Procesor Qualcomm 2.4GHz Octa-core
Pamięć RAM 4GB LPDDR4X
Wewnetrzna pamięć flash 64 GB (UFS2.2)
System operacyjny Android 12
USB USB-C (support OTG)
Slot kart pamięci Tak, max 2T
Wyjście słuchawkowe Tak, przez port USB-C
Głośniki zewnętrzne Tak
Wi-Fi Wi-Fi (2.4GHz + 5GHz)
Bluetooth Tak, BT 5.0
Przeglądarka internetowa Tak
Akcelerometr Tak
Języki menu polski, angielski, niemiecki i inne
Słowniki Wielojęzyczne (m.in. pol-ang, ang-pol, pol-niem, niem-pol) Dostępne po zainstalowaniu
Bateria 3700mAh
Waga 430g
Wymiary 226 x 193 x 5,8mm
Współpraca z systemami Windows, Linux, MacOS
Funkcje dodatkowe USB typ C ze wsparciem OTG (możliwość podłączenia klawiatury, myszki, pendrive, słuchawek), mikrofon
Gwarancja 24 miesiące
Zawartość opakowania czytnik, rysik magnetyczny WACOM (BOOX Pen Plus), kabel USB Type-C, instrukcja, karta gwarancyjna

Onyx Boox Note Air 3 + Etui Magnetyczne Czarno-szare

Onyx Boox Note Air 3

Onyx Boox Note Air 3

1 999 zł

Wysyłka w 24h

Oszczędzasz 89 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 89 zł

Onyx Boox Note Air 3 + Etui Magnetyczne Czarno-szare + końcówki

Oszczędzasz 108 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 108 zł

Onyx Boox Note Air 3 + Etui Magnetyczne Czarno-szare + Rysik Pen 2 Pro

Onyx Boox Note Air 3

Onyx Boox Note Air 3

1 999 zł

Wysyłka w 24h

Oszczędzasz 188 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 188 zł

Onyx Boox Note Air 3 + Etui Magnetyczne Czarno-szare + Podstawka Onyx

Onyx Boox Note Air 3

Onyx Boox Note Air 3

1 999 zł

Wysyłka w 24h

Podstawka / stojak do czytników Onyx Boox

Podstawka / stojak do czytników Onyx Boox

189 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Oszczędzasz 118 zł

Jeden z produktów zestawu jest chwilowo niedostępny


Oszczędzasz 118 zł

Onyx Boox Note Air 3 + Etui Magnetyczne Czarno-szare + Podstawka DooDroo

Onyx Boox Note Air 3

Onyx Boox Note Air 3

1 999 zł

Wysyłka w 24h

Oszczędzasz 118 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 118 zł

Onyx Boox Note Air 3 + Etui Magnetyczne Czarno-szare + końcówki + Kontroler BT

Oszczędzasz 127 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 127 zł

Onyx Boox Note Air 3 + Etui Magnetyczne Czarno-szare + folia DooDroo

Oszczędzasz 99 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 99 zł

Onyx Boox Note Air 3 + Etui Magnetyczne Czarno-szare + folia DooDroo + końcówki

Oszczędzasz 118 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 118 zł

Onyx Boox Note Air 3 + Etui Magnetyczne Czarno-szare + folia DooDroo + Podstawka DooDroo

Oszczędzasz 128 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 128 zł

Onyx Boox Note Air 3 + Etui Magnetyczne Czarno-szare + karta Kingston 128GB

Onyx Boox Note Air 3

Onyx Boox Note Air 3

1 999 zł

Wysyłka w 24h

Karta Kingston microSDXC 128GB

Karta Kingston microSDXC 128GB

59 zł

Wysyłka w 24h

Oszczędzasz 98 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 98 zł

Onyx Boox Note Air 3 + Etui Magnetyczne Czarno-szare + końcówki + karta Kingston 128GB

Oszczędzasz 117 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 117 zł

Onyx Boox Note Air 3 + Etui Magnetyczne Czarno-szare + Rysik Pen 2 Pro + karta Kingston 128GB

Onyx Boox Note Air 3

Onyx Boox Note Air 3

1 999 zł

Wysyłka w 24h

Karta Kingston microSDXC 128GB

Karta Kingston microSDXC 128GB

59 zł

Wysyłka w 24h

Oszczędzasz 197 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 197 zł

Onyx Boox Note Air 3 + Etui Magnetyczne Czarno-szare + Podstawka Onyx + karta Kingston 128GB

Onyx Boox Note Air 3

Onyx Boox Note Air 3

1 999 zł

Wysyłka w 24h

Podstawka / stojak do czytników Onyx Boox

Podstawka / stojak do czytników Onyx Boox

189 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Karta Kingston microSDXC 128GB

Karta Kingston microSDXC 128GB

59 zł

Wysyłka w 24h

Oszczędzasz 127 zł

Jeden z produktów zestawu jest chwilowo niedostępny


Oszczędzasz 127 zł

Onyx Boox Note Air 3 + Etui Magnetyczne Czarno-szare + folia DooDroo + karta Kingston 128GB

Onyx Boox Note Air 3

Onyx Boox Note Air 3

1 999 zł

Wysyłka w 24h

Karta Kingston microSDXC 128GB

Karta Kingston microSDXC 128GB

59 zł

Wysyłka w 24h

Oszczędzasz 108 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 108 zł

Onyx Boox Note Air 3 + Etui Magnetyczne Czarno-szare + Podstawka DooDroo + karta Kingston 128GB

Onyx Boox Note Air 3

Onyx Boox Note Air 3

1 999 zł

Wysyłka w 24h

Karta Kingston microSDXC 128GB

Karta Kingston microSDXC 128GB

59 zł

Wysyłka w 24h

Oszczędzasz 127 zł

wysyłka w 24h


Oszczędzasz 127 zł
OCENA: ()
2023-10-28 00:19:03

Onyx Boox Note Air 3 C

Czytnik super, działa synchronizacja z chmurą (w moim przypadku onedrive) tzn książki pdf składowane w ww chmurze są widoczne przez czytnik (biblioteka), po każdym zamknięciu książki następuje eksport notatek do chmury, a z uwagi ze jest to kolorowy ekran to i notatki/podkreślenia/zakreślenia mogą być różnych kolorów.

Tworzenie notatek, rysunków jest również synchronizowane (jako pdf).

Dodatkowo czytanie długich artykułów na stronie internetowej jest przyjemne, bo czytnik ma 10cali (widać kontekst, linie kodu itd) a nie męczy oczu jak zwykły tablet, bo to ekran eink. Z uwagi ze to Android i jest dostępny sklep play, można sobie doinstalować preferowaną przeglądarkę, czy inne aplikacje.

Rozpoznawanie tekstu pisanego polskiego działa (po uprzedniej instalacji słownika polskiego), a ewentualne błędy konwersji można szybko skorygować poprzez klawiaturę na ekranie.

Narzędzia typu lasso, czy korektor kształtów/podkreśleń/zakreśleń (po przytrzymaniu rysika ok 1s) są naprawdę super i bardzo ułatwiają adnotacje w książkach.

Podsumowując, czytnik bardzo polecam.
Ps czytnik jest bez etui, należy je dokupić osobno.


2023-12-06 11:12:16

Onyx Boox Note Air 3 C

Po miesiącu użytkowania parę uwag dla zainteresowanych:

Czytanie książek - świetna sprawa. Gdyby tak czytnik ważył o połowę mniej, to bym go z ręki nie wypuszczał ;)
Notowanie - podobnie. Czysta przyjemność, a rozpoznawanie nawet mojego "lekarskiego" pisma naprawdę niezłe. Brakuje mi tylko możliwości łączenia wirtualnej klawiatury Android lub Google z modułem pisania ręcznego - pisanie jest możliwe tylko z wirtualną klawiaturą Onyx, która ma inny rozkład klawiszy i problem z niektórymi polskimi literami.

Audiobooki - przydają się inne aplikacje (np. z regulacją szybkości i zakładkami), ponieważ fabrycznie zainstalowany jest tylko bardzo prosty odtwarzacz muzyki.

Kolory - zależało mi na kolorach, ponieważ używam rozbudowanego kalendarza google, aplikacji biznesych no i chciałem kreatywnie notować. I tu ważna uwaga - tych kolorów jest 16, z czego w praktyce rozróżnialnych jest ok. 10. I w rzeczywistości nie są to pastelowe kolory, ale po otworzeniu w komputerze "oczoj*bne" :). Rozdzielczość połowę mniejsza niż ekranu czarno-białego. Kolorowy E-ink, to wciąż technologia w rozwoju. To mnie akurat trochę rozczarowało.

Rysik - Ekran jest bardziej chropowaty niż w modelu Tab Ultra C Pro, co powoduje, że załączony rysik trochę piszczy (przynajmniej na początku), ponadto nie za bardzo nadają się do niego miękkie rysiki (np. Stadler). Doskonale z ekranem współpracuje natomiast rysik S pen Samsunga - byłby wręcz idealny i do pisania i do rysowania, gdyby nie to, że po miesiącu końcówka rysika zamieniła się w miotełkę... :/. Rysik Onyx z wyższej półki jest lepszy, no i ma "gumkę".
Ramki czytnika są zaokrąglone, co powoduje, że rysik nie trzyma się najlepiej, więc, żeby go nie zgubić konieczne jest etui.

Nie da się wyłączyć bocznego paska menu czytnika (gdzie jest dla mnie nieprzydatny sklep Onyx), co trochę mnie irytowało (w Tab Ultra C nie ma go - jest tylko ekran aplikacji).

Wybudzanie z uśpienia to bardzo dobrze działający czytnik linii papilarnych, ale przy włączaniu sprzętu chce wpisywania kodu pin. Nie wiem, dlaczego nie można odblokować palcem.

Aplikacje - wszystko z internetu na razie działa, choć przy niektórych prawie nic nie widać (kolorowe tła bardzo przeszkadzają na czytniku z e-inkiem). Przydałyby się dedykowane, minimalistyczne aplikacje do czytników (uwzględniające właściwości e-papieru), ale to póki co tylko marzenie, a szkoda. Przy każdej aplikacji warto ustawić odpowiedni tryb odświeżania, co na szczęście jest bardzo dobrym pomysłem w tym czytniku.

W porównaniu do Tab Ultra C Pro trzeba się trochę naszukać różnych opcji w ustawieniach systemowych - niektóre opcje naprawdę trudno znaleźć, bo są schowane pod innymi ustawieniami. W wyższym modelu czytnika - opcji jest i więcej, i są lepiej pogrupowane.

Podsumowując - Note Air 3 C to dobra maszyna, ale parę poprawek by się jej przydało i część jest zaimplementowana w Tab Ultra C Pro. Może kiedy tego typu tablety bardziej się rozpowszechnią, powstanie więcej aplikacji optymalnie wykorzystujących tę technologię.
Generalnie jestem zadowolony, a obsługa czytio.pl na medal :)


2023-12-13 22:22:10

Onyx Boox Note Air 3 C

Po sprawdzeniu różnych modeli w internecie zdecydowałem się na model Onyx Boox Air 3 C. Zastanawiałem się nad Remarkable ale Onyx wygrał zdecydowanie pod względem funkcjonalności. Wciąż jeszcze się uczę funkcjonalności, ale wstępnie rewelacja. Można zapisać notatkę, zmienić na tekst drukowany i jeszcze wysłać mailem.
Żeby było jasne, nie zastąpi to całkowicie laptopa czy tablet, nie ten typ wyświetlacza. Ale pisanie odręczne i edytowanie własnych notatek - bomba.
Kolory wyblakłe, ale ponownie - do notatek wystarcza.
Byłem też mega zadowolony z obsługi sklepu, nie mieli na stanie - ale bardzo miły kontakt telefoniczny.


Dzień dobry,
Proszę o informację, czy w zestawie znajduje się pokrowiec.
Dziękuję i pozdrawiam
Grzegorz Kapusta

2023-10-24 20:00:14

Panie Grzegorzu,
etui do czytnika jest dokupowane oddzielnie.
Przesyłamy link do etui: https://czytio.pl/akcesoria-do-czytnikow/648/etui-magnetyczne-onyx-boox-note-air-3-c-czarno-szare

2023-10-26 15:40:45

W zestawie jest rysik? Jeśli tak czy jest to wersja z gumką? Z góry dziękuję za odpowiedź.

2023-10-25 13:07:14

Panie Adamie,
Tak, w zestawie z czytnikiem jest rysik. Jest to rysik Pen Plus bez gumki

2023-10-26 15:41:43

Czy są jakieś zauważalne korzyści z podniesienia wersji systemu Android do wersji 12?

2023-10-25 18:34:03

Nowsza wersja systemu Android może mieć znaczenie np. przy pobieraniu aplikacji ze Sklepu Google Play. W przypadku niektórych wersji aplikacji, mogą one być dostępne jedynie dla nowszych wersji systemu Android.

2023-11-13 13:33:31

Jak wygląda sprawa gwarancji tego urządzenia? Czy w razie wystąpienia usterki można zareklamować produkt bezpośrednio u państwa czy trzeba na własną rękę szukać serwisu?

2023-10-28 20:13:45

Dzień dobry,
Czytniki Onyx Boox są objęte 24-miesięczną gwarancją.
W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt mailowy wraz z opisem usterki i numerem seryjnym urządzenia.

2023-10-31 15:46:44

Rozważam kupno Onyx Boox Note Air 3 C albo Onyx Tab Ultra C. Produkty wyraźnie różnią się wielkością baterii. Jaki jest przewidywany czas pracy baterii Onyx Boox Note Air 3 C?

2023-11-02 08:39:45

Panie Przemku,
czytnik Onyx Boox Note Air 3 C zużywała ok. 5% na godzinę, w trybie offline i przy wyłączonym podświetleniu.
Czas pracy na baterii zależy sposobu i intensywności użytkowania.

2023-11-07 12:52:50

"Czytnik Onyx Boox Note Air 3 C zużywała ok. 5% na godzinę, w trybie offline i przy wyłączonym podświetleniu" - a ile zużywa baterii jak urządzenie jest włączone?

2023-12-16 16:24:29

Panie Marcinie,
Jest to zużycie 5% na godzinę przy włączonym urządzeniu. Mówiąc tryb offline, mieliśmy na myśli wyłączone wifi oraz bluetooth.

2023-12-20 14:40:19

Czy będzie dostępna pełna instrukcja obsługi do tego czytnika?

2023-11-02 13:00:22

Panie Andrzeju,
Obecnie trwają prace nad polską wersją instrukcją obsługi do Onyx Boox Note Air 3 C.
Możemy jednak podesłać instrukcję np. do modelu Onyx Boox Note Air 2/Note Air 2 Plus, które miały taki sam układ menu. Prosimy o kontakt mailowy.

2023-11-07 12:57:26

Dzień dobry,
W zestawach promocyjnych do tego czytnika znajduje się zestaw z etui oraz rysikiem Onyx Boox Pen 2 Pro. W opisie zestawu nie podają państwo, żeby rysik pasował do modelu Note Air 3 C jak również nie piszą Państwo o wspomaganiu funkcji magnetycznej. Czy rysik Onyx Boox Pen 2 Pro pasuje do modelu Note Air 3 C?

2023-11-06 21:50:42

Panie Maksie,
tak, rysik Onyx Boox Pen 2 Pro jest również kompatybilny z czytnikiem Onyx Boox Note Air 3 C oraz przyczepia się magnetycznie do krawędzi czytnika.

2023-11-07 13:09:33

Jakie jest odświeżanie ekranu w tym modelu oraz w note 5? Dziękuję za odpowiedź.

2023-11-07 13:42:55

Panie Tomaszu,
czytnik Onyx Boox Note Air 3 C ma wbudowane 4 tryby odświeżania ekranu oraz ma wbudowany proces graficzny z technologią BSR (BOOX Super Refresh), dzięki czemu można dostosować sposób odświeżania do wykonywanej czynności.
Ze względu na technologię BSR odświeżanie jest szybsze niż Onyx Boox Note 5.

2023-11-08 12:17:44

Air 3C jest dostępny na rynku pod tą samą nazwą w dwóch wariantach ośmiordzeniowego procesora, tj. z procesorem SM6225 (2.4 GHz) lub z jego nowszym wariantem SM6225-AD (2.8 Ghz). Który wariant jest dostępny u państwa w sprzedaży?

2023-11-07 14:02:46

Czytnik Onyx Boox Note Air 3 C ma procesor Qualcomm 2.4Ghz Octa-core,
natomiast model Onyx Boox Tab Ultra C Pro ma Qualcomm 2.8Ghz Octa-core.

Przesyłamy link do porównania czytników: https://czytio.pl/porownanie-czytnikow/647,652/onyx-boox-note-air-3-c-vs-onyx-boox-tab-ultra-c-pro

2023-11-08 12:19:36

C Pro istotnie ma procesor 2.8 GHz ale SM8150. To nie zmienia faktu, że Air 3C występuje w dwóch wariantach procesora SM6225 i SM6225-D, i chciałbym wiedzieć który wariant państwo oferują.

2023-11-09 21:15:56

Otrzymaliśmy informację od producenta, że czytniku Onyx Boox Note Air 3 C jest zastosowany procesor Qualcomm 2.4Ghz Octa-core, SM6225

2023-11-13 11:41:04

@Karo - tak naprawdę jedyną "oficjalną" wersją procesora w Note Air 3C jest 2.4 GHz. Partia czytników z 2.8 trafiła na rynek powiedzmy przypadkowo i głównie do recenzentów :) Producent tłumaczy to "dostawą procesorów od innego dostawcy" i nie mówi wiele więcej. Najistotniejsze jest natomiast to, że różnice w benchmarkach są nieistotne i tak naprawdę bez większego znaczenia dla użytkownika.
Bardzo dokładnie (jak zwykle zresztą) na czynniki pierwsze rozkłada temat Voja (nie mogę dodać linku do komentarza, trzeba poszukać na YT)

Ja swoje 3 C odebrałem niecałe 2 tygodnie temu, po przesiadce z Note 2. Czytnik jest cudny pod wieloma względami, synchro notatek poprawione, a czytanie komiksów i gazet w kolorze to bajka. Przy okazji podziękowania dla Czytio za ekspresową dostawę :)

2023-12-15 18:58:52

Planuję zakup tego czytnika, chciałabym się dowiedzieć, czy można podpiąć pod niego klawiaturę tak samo jak w przypadku Onyx Boox Tab Ultra?

2023-11-22 17:53:32

Zanim doczeka się Pani odpowiedzi sklepu - nie, Note Air 3 C nie jest kompatybilny z żadnym modelem klawiaturo-etui producenta. Jedyna możliwość to skorzystanie z klawiatury bluetooth i sparowanie jej z urządzeniem tak, jak można to zrobić w przypadku innych androidowych tabletów (ze wszystkimi plusami i minusami takiego rozwiązania).

2023-12-05 21:50:02

Dzień dobry
czy używając karty pamięci można wskazać np.instalowanie aplikacji w zainstalowanej w czytniku pamięci a np.ksiazki, zdjecia i inne pliki na karcie pamieci ? Wącham się pomiędzy tym czytnikiem z 64GB pamięci a modelem Ultra że 128GB pamięci. Na plus tutaj jednak przemawia nowszy Android i muszę wyważyć za i przeciw.

2023-11-23 17:21:44

Panie Waldemarze,
Na czytniku jest możliwość instalowania aplikacji zewnętrznych np. w formacie ".apk", wgrywania książek, zdjęć itp. Natomiast nie ma możliwości zmiany lokalizacji danych aplikacji na kartę zewnętrzną i są one instalowane tylko w pamięci wewnętrznej.

2023-12-20 10:56:00

Dzień dobry, czy na tym czytniku dostępna jest opcja pozwalająca zamienić tło czytanego dokumenty z białego na czarne a tekstu z czarnego na biały lub żółty?

2023-12-06 16:03:14

Panie Piotrze,
Czytnik nie ma takiej funkcji, która zamienia kolory biały z czarnym i na odwrót, natomiast jest możliwość pobrania aplikacji o nazwie "Moon+ Reader" ze sklepu Google Play, która oferuje nam taką opcje.

2023-12-20 11:08:36

czy i kiedy będzie dostępna klawiatura do Air 3c

2023-12-24 09:06:15

Panie Pawle,
nie posiadamy w ofercie klawiatury dedykowanej czytnika Onyx Boox Note Air 3 C. Do czytnika można podłączyć klawiaturę bezprzewodową przez Bluetooth, np. dedykowaną do tabletów.

2024-01-03 13:32:23

czy będzie dostępna opcja Air 3c z pamięcią wieksza niz 64Gb / czy jest ograniczenie pamięci karty zewnetrznej

2023-12-24 09:09:09

Panie Pawle,
czytnik Onyx Boox Note Air 3 C występuje tylko w wersji z 64GB pamięci wewnętrznej. Natomiast czytnik posiada slot na karty pamięci microSD. Czytnik może obsłużyć karty pamięci o pojemności do 2T.

2024-01-03 13:33:44

Panie Pawle,
Na ten moment pojawienie się urządzenia Onyx Boox Note Air 3 C z innymi wersjami pamięci jest mało prawdopodobne, natomiast jeśli chodzi o ograniczenia karty pamięci, to urządzenie wspiera rozmiar do 2 TB.

2024-01-03 13:33:55

Dzień dobry, czy na czytniku działa Legimi?

2023-12-29 12:04:40

Panie Jakubie,
Tak, na urządzeniu Onyx Boox Note Air 3 C można zainstalować aplikacje Legimi korzystając ze sklepu Google Play. Mogą występować pojedyncze problemy optymalizacyjne, wtedy prosimy o kontakt mailowy.

2024-01-03 11:34:44

Czy różnica pomiędzy rysikiem podstawowym a pro jest tylko w gumce na końcu ? Czy oba mają możliwość zróżnicowanego nacisku i ewentualnie kąta nachylenia ? Czy będą z czytnikiem działać rysiki od profesjonalnych tabletów graficznych Wacom?

2024-01-15 20:51:52

Szanowny Panie Zenonie,
Tak, rysik w wersji podstawowej oraz pro różni się tylko gumką, oba te warianty również oferują zróżnicowanie nacisku/kąta nachylenia. Rysiki firmy Wacom powinny działać poprawnie, niemniej jednak nie jesteśmy w stanie zagwarantować, czy dotyczy to wszystkich rysików tego producenta.

2024-01-16 15:56:11

w ofercie razem z czytnikiem jest 1100 ebook'ów. Czy mogliby Państwo napisać kilka słów jakie to są książki?

2024-01-16 12:48:39

Szanowny Panie Zenonie,
Prosimy o kontakt mailowy, prześlemy wtedy pełną listę książek zawartych w tej ofercie.

2024-01-16 14:28:51

Dzień dobry, mam dwa pytania: czy na urządzeniach Onyx Boox z Androidem aplikacja Tidal działa bez problemu oraz czy zewnętrzne wzmacniacze słuchawkowe z dac tzw. dongle są obsługiwane przez USB otg? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie, Mariusz

2024-01-16 13:23:03

Szanowny Panie Mariuszu,
Aplikacja zainstalowała się bez żadnego problemu oraz zalogowaliśmy się w niej na konto, natomiast nie byliśmy w stanie puścić muzyki ze względu na brak subskrypcji. Jeśli chodzi o zewnętrzne wzmacniacze, to niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ takiego nie posiadamy, przez co nie możemy tego zweryfikować.

2024-01-16 15:11:45

Dzień dobry,
czy w Note Air 3 C jest możliwość wyłączenia wyświetlania kolorów, tzn. tak by wyświetlanevtreści były czarno-białe?

2024-01-21 01:53:28

Panie Michale,
nie można wyłączyć warstwy ekranu kolorowego tak by czytnik działał tylko w odcieniach szarości.
Jeśli będzie Pan wyświetlał np. teksty czarno-białe, wówczas będą one wyświetlane w odcieniach szarości i wyższej rozdzielczości 300 dpi. Natomiast jeśli na stronie będzie nawet niewielki znak w kolorze, wówczas strona jest wyświetlana w niższej rozdzielczości 150 dpi.

2024-01-22 13:38:36

Dzień dobry, mam dwa pytania:
1) czy można całkowicie wyłączyć podświetlenie?
2) czy jest możliwość wyświetlania obrazu w trybie negatyw (białe litery na czarnym tle) i czy to powoduje większe zużycie baterii?
Chciałbym ten czytnik kupić głównie do czytania PDFow. Z góry dziękuję za wskazówki i pomoc.

2024-02-15 21:02:07

Panie Krzysztofie,
tak, w czytnikach Onyx Boox można całkowicie wyłączyć podświetlenie.
Czytniki Onyx Boox nie mają wbudowanego trybu ciemnego, wobec czego nie można odwrócić kolorów, tak by tło było czarne a litery białe.

Czytnik Onyx Boox Note Air 3 bardzo dobrze się sprawdzi do czytania plików PDF.

2024-02-20 15:56:48

Dzień dobry,
mam pytanie o możliwości edytowania/nanoszenia notatek na plikach z rozszerzeniem .pdf oraz z całej grupy MS office. Czy jest możliwe zaznaczanie fragmentów, robienie odnośników lub odręczne notowanie na marginesach? Czy czytnik wspiera otwieranie plików .epub/.mobi? Jeśli tak to czy jest możliwe nanoszenie notatek w czasie korzytania z tych formatów?
pozdrawiam,
Gosia

2024-02-20 18:26:25

Pani Gosiu,
tak z poziomu czytnika Onyx Boox można nanosić notatki odręczne oraz zaznaczać fragmenty tekstu na plikach PDF. W przypadku plików PDF, notatki i zaznaczenie można scalić z plikiem, wówczas po przeniesieniu pliku PDF na inne urządzenie, notatki będą widoczne i możliwe do dalszej edycji.
Tak, czytnik otwiera również pliki w formatach .epub i .mobi. Na tych plikach również można nanosić notatki odręczne, jednak nie będzie można ich scalić z plikiem i te odręczne notatki będą widoczne jedynie z poziomu czytnika.
Natomiast do obsługi pakietu MS Office konieczne będzie pobranie aplikacji z pakietu MS ze Sklepu Google Play, tak jak aplikacje na telefon / tablet z Androidem. W przypadku aplikacji z pakietu MS Office nie jest możliwe nanoszenie notatek poprzez rysik.

2024-02-23 14:07:42

Dzień dobry, rozważam zakup onyx boox note air 3 (nie 3 c). Na Państwa stronie widnieje zestaw czytnika z rysikiem pen 2 pro jednak w opisie rysika przy kompatybilności wyraźnie oznaczony jest tylko model note air 3 c (pominięto podstawowy note air 3). Czy to oznacza że rysik jest niekompatybilny w całości czy tylko częściowo (np brak zaczepu magnetycznego)? Zależy mi na możliwości robienia notatek, które mógłbym poprawiać gumką (z tyłu rysika) a z tego co się orientuję to podstawowy rysik wacoom nie ma takiej możliwości.

2024-02-21 21:33:33

Panie Michale,
rysik Onyx Boox Pen 2 Pro jest również kompatybilny z czytnikiem Onyx Boox Note Air 3.
Lista kompatybilnych czytników w opisie została już zaktualizowana.

2024-02-23 14:14:38

Produkty do porównania:

Brak produktów do porównania.

Ostatnio oglądane produkty

Onyx Boox Note Air 3