Onyx Boox Tab Mini C jest już dostępny!

Rozbudowane czytniki Tab Ultra oraz Tab Ultra C, od daty swojej premiery zyskały uznanie i popularność. Teraz, z przyjemnością przedstawiamy kompaktowy model tej serii, Tab Mini C! E-papierowy tablet wykorzystujący najnowszą kolorową technologię ekranów E Ink, Kaleido 3.

Onyx Boox Tab Mini C jest już dostępny w sprzedaży!

Onyx Boox Tab Mini C jest już dostępny w sprzedaży!

Wyjątkowa płynność w kolorze

Technologia ekranu Kaleido 3, wykorzystana w 7,8-calowym Tab Mini C oferuje wysoką rozdzielczość 300 dpi dla obrazów czarno-białych i 150 dpi podczas wyświetlania szerokiej gamy 4096 kolorów. Zaawansowany, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm oraz unikalny procesor graficzny oferują zachwycającą płynność wyświetlania, bez względu na wykonywane zadanie.

Oprogramowanie oferuje  cztery różne tryby odświeżania, które są specjalnie zoptymalizowane pod kątem różnych czynności, w tym czytania, robienia notatek i korzystania z aplikacji na kolorowym ekranie E Ink.

Onyx Boox Tab Mini C, ekran Kaleido 3

Onyx Boox Tab Mini C, ekran Kaleido 3

Ergonomiczny design

Tab Mini C posiada elegancką obudowę w lekko błyszczącym, grafitowym kolorze oraz dopasowanymi do dłoni, zakrzywionymi pleckami. Taka konstrukcja nie tylko podnosi jego estetykę, ale także zapewnia ergonomiczny chwyt, pozwalający na długie sesje czytania, nie powodując zmęczenia dłoni. 

Dzięki niewielkim rozmiarom i lekkiej konstrukcji Tab Mini C można zawsze mieć przy sobie. Niezależnie od tego, czy jesteś w autobusie, metrze czy samolocie, wygodnie zabierzesz czytnik ze sobą, aby czytać i rysować w każdej podróży

Onyx Boox Tab Mini C ergonomiczny design

Onyx Boox Tab Mini C ergonomiczny design

Doskonałe wrażenia użytkownika

Dzięki wewnętrznej pamięci 4 GB RAM + 64 GB ROM, Tab Mini C oferuje imponującą wydajność zarówno wykorzystując domyślne aplikacje, jak i te pobrane od firm zewnętrznych.

Zaprojektowany, aby zwiększyć przyjemność z czytania kolorowych powieści, mang, stron internetowych i innych treści, został wyposażony w pojemną baterię 5000 mAh, dwutonowe podświetlenie ekranu, G-sensor i głośniki.

Onyx Boox Tab Mini C podświetlenie ekranu

Onyx Boox Tab Mini C podświetlenie ekranu

Wygodny szkicownik BOOX Tab Mini C

Poza tym, że jest kolorowym czytnikiem e-booków, Tab Mini C sprawdzi się jako wygodny e-notatnik. Swoje myśli, zadania i inspiracje możesz przelać na e-papier wykorzystując 16 dostępnych kolorów oraz 5 rodzajów pędzli. Notatki przechowuj w dedykowanej chmurze ONYX zapewniając ich bezpieczeństwo oraz dostęp do nich z poziomu Twojego komputera oraz telefonu.

Dodatkowo, wbudowana aplikacja Calendar Memo umożliwia zapisywanie list rzeczy do zrobienia, przypomnień i harmonogramów, które następnie wyświetlisz na wygaszonym ekranie czytnika. Szybko i łatwo sprawdzisz, co musisz zrobić bez konieczności wybudzania urządzenia.

Onyx Boox Tab Mini C jako kolorowy szkicownik

Onyx Boox Tab Mini C jako kolorowy szkicownik

Nieskończone możliwości rozbudowania

Dzięki najnowszemu oprogramowaniu i systemowi operacyjnemu Android 11, Tab Mini C bezproblemowo współpracuje z szeroką gamą aplikacji. Niezależnie od tego, czy jest to aplikacja księgarni, program biurowy czy inne oprogramowanie, możesz je łatwo zainstalować i otworzyć na przyjaznym dla oczu ekranie.

Onyx Boox Tab Mini C

Źródło: OnyxBoox

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *