5 najlepszych czytników dla babci i dziadka

 

Dzień babci i dziadka zbliża się wielkimi krokami. Z pewnością jednym z lepszych prezentów będzie dla nich czytnik ebooków, który pozwoli na gromadzenie i czytanie całej ich biblioteczki w jednym miejscu. Przedstawiamy 5 najlepszych, naszym zdaniem, czytników dla seniorów.

Cybook Odyssey

To czytnik wprost stworzony dla osób starszych. Idealnie wyraźny obraz, dzięki rozdzielczości 1024 x 758 213 dpi, pozwala na wygodne czytanie nawet osobom z problemami ze wzrokiem. Doskonale wyważone oświetlenie sprawia, że w każdych warunkach czytanie jest komfortowe. Prosty interfejs nie zagubi seniora w mnogości opcji, a ergonomiczny design pozwoli na nawigację dotykową lub poprzez przyciski fizyczne.

Kup go tutaj

Pocketbook InkPad 2

Czytnik ten, będąc wielozadaniowym, przypadnie do gustu użytkownikom w każdym wieku. Posiada duży, 8 calowy ekran, co czyni go bardzo przystępnym dla osób starszych oraz mających problemy ze wzrokiem. Dodatkowo regulowane podświetlenie przyjazne dla oczu i menu w języku polskim czynią go wprost idealnym dla seniorów. Dopełnieniem całości jest funkcja Text-to-Speech, dzięki której ebooki możemy nie tylko czytać, ale i ich słuchać.

Kup go tutaj

PocketBook 631 Touch HD 

PocketBook Touch HD to najciekawsza premiera 2016 roku. Ekran sześciocalowy, odtwarzacz plików audio i przede wszystkim wyświetlacz E Ink Carta o rozdzielczości 300 dpi, czynią go czytnikiem wprost stworzonym dla osób starszych. A to jeszcze nie wszystko. Dotykowy ekran i przyciski fizyczne pozwalają na wybór sposobu nawigacji. Wbudowane słowniki, menu w języku polskim i obsługa 22 formatów plików sprawiają, że ten czytnik jest wprost idealny dla każdej osoby starszej.

Kup go tutaj

Cybook Ocean

Ten ośmiocalowy czytnik jest stworzony dla osób w podeszłym wieku. Możliwość dostosowania wielkości czcionki, wysoka rozdzielczość ekranu oraz wielkość zbliżona do formatu A5, czynią Ocean jednym z najlepszych prezentów dla seniora. Antyodblaskowy papier z polskim interfejsem został zaprojektowany tak by jak najlepiej odtworzyć wygodę czytania tradycyjnej książki.

Kup go tutaj

PocketBook 614 Basic 2

PocketBook 614 to niezwykłe urządzenie łączące w sobie
prostotę, design oraz zaawansowaną technologię. Posiada on sprawdzony przez użytkowników na całym świecie niezawodny ekran e-ink Pearl, co czyni test bardzo wyraźnym. Jego korzystne parametry to gwarancja wysokiej jakości kontrastu wyświetlacza. PocketBook 614 to niepozorny czytnik ebook, który zaskakuje szybkością działania, czyniąc go idealnym prezentem dla osoby starszej.

Kup go tutaj

Z okazji zbliżających się świąt babci i dziadka warto podstawić na nową technologię, jednak stworzoną z myślą o seniorach. Sprawdzony czytnik sprawi radość każdej osobie starszej, bez względu na wiek i problemy ze wzrokiem.

 

Czytaj też:

Czytnik ebook – czy warto go mieć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *