Premiera PocketBook InkPad Eo

PocketBook prezentuje swoje najnowsze rozwiązanie do e-notowania i czytania e-booków – PocketBook InkPad Eo. Urządzenie jest zasilane systemem Android 11 i dysponuje potężnym 8-rdzeniowym procesorem. Wyróżnia je duży kolorowy ekran E Ink Kaleido™ 3 o przekątnej 10,3 cala, wbudowany aparat, głośnik stereo i podświetlenie SMARTlight.

Pocketbook Inkpad Eo

Ekspert od pisma ręcznego i robienia notatek

InkPad Eo z dużym ekranem o przekątnej 10,3 cala i rysikiem PocketBook sprawdzi się w odręcznych notatkach, rysowaniu i wielu kreatywnych lub rutynowych pracach. Zaletą jest możliwość doboru kolorów do tworzonych treści.

Nasz najnowszy PocketBook InkPad Eo ma wszystko, aby stać się idealną pomocą do pracy, nauki i rozrywki – prezentuje nowość Maksym Zhelezniak odpowiedzialny za rozwój działalności firmy PocketBook w Polsce oraz całej Europie Środkowej i Wschodniej.

Czytnik jest wyposażony w aparat, dzięki czemu użytkownicy mogą bez wysiłku robić zdjęcia i dodawać do nich odręczne komentarze lub szkice. Ta funkcja pomoże przy planowaniu wnętrz domów i projektowaniu krajobrazu – wystarczy sfotografować określone obszary swojego domu lub podwórka i dodać do obrazu narysowane elementy i adnotacje.

Pocketbook Inkpad Eo

Łatwe udostępnianie notatek i przesyłanie plików

PocketBook InkPad Eo umożliwia udostępnianie notatek i plików za pośrednictwem funkcji Send-by-Email na jeden lub wiele adresów mejlowych. Dzielić się można również notatkami w książkach. Dodatkowo InkPad Eo obsługuje funkcję udostępniania Wi-Fi w celu przesyłania plików na inne urządzenia.

Duży, kolorowy i bezpieczny dla oczu ekran E Ink

PocketBook InkPad Eo jest wyposażony w najnowszy kolorowy ekran E Ink Kaleido™ 3 o wyjątkowych właściwościach optycznych. Rozdzielczość obrazu czarno-białego wynosi 1860 × 2480, a obrazu kolorowego 930 × 1240. Nowa technologia E Ink Kaleido™ 3 zapewnia o 50% lepszą rozdzielczość i PPI obrazu kolorowego. PocketBook InkPad Eo może odtworzyć 4096 kolorów, pozostając całkowicie bezpiecznym dla oczu i pozbawionym odblasków. Ekran o przekątnej 10,3 cala pozwala ująć dużą ilość informacji na jednej stronie i pozostawia dużo miejsca na notatki.

Pocketbook Inkpad Eo

Inne kluczowe funkcje PocketBook InkPad Eo:

  • SMARTlight: regulacja temperatury barwowej ekranu, wybór ciepłej lub chłodnej tonacji podświetlenia
  • System operacyjny Android 11: łatwy dostęp do aplikacji innych firm do czytania, pisania odręcznego i edytowania tekstu.
  • Procesor OctaCore (2,3 GHz), który znacząco zwiększa wydajność e-notatek i poprawia szybkość pisania odręcznego.
  • Wbudowany głośnik stereo: e-notes i czytnik obsługuje formaty MP3 i WAV oraz posiada wbudowany głośnik stereo
  • Bluetooth 5.0, Wi-Fi (dwuzakresowy – 2,4/5 GHz) i gniazdo USB typu C;
  • 64 GB pamięci wbudowanej i slot na kartę microSD;
  • Wstępne wsparcie dla 17 formatów książek i grafik (liczbę można zwiększyć za pomocą aplikacji innych firm): AZW, AZW3, DOC, DOCX, EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PRC, RTF, TXT, PNG, BMP, JPEG.

Pocketbook Inkpad Eo

Choć PocketBook InkPad Eo jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych (metalicznym szarym i miedzianym), to na naszym rynku będzie tylko w kolorze Mist Grey. Powinien pojawić się na naszych półkach za kilka tygodni, a zapowiadana cena to 2499 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *