Onyx Boox Note Air 3 – bliżej papieru niż myślisz

Zdumiewająca wydajność. Przełomowy sposób robienia notatek. Wyświetlacz, który wygląda jak papier. Zamień swój zeszyt i notatki na jeden wszechstronny tablet. Nieskończone możliwości z nowym tabletem Onyx Boox. Oto najdoskonalszy Note Air 3.

Zaprojektowany z największą starannością 

Note Air 3 to najnowsza technologia, która reprezentuje wszystkie czytniki, które dążą do zapewnienia użytkownikom jak największej wygody i szybkości obsługi. Smukła sylwetka skrywa potężne podzespoły, przenoszące moc na cały system czytnika i wszystkie funkcje innowacyjnego oprogramowania, zorientowanego na czytelnika. Poznaj wyrafinowaną elegancję.

Zaawansowana, inteligentna technologia

Nowy Note Air 3 wyznacza nowe standardy w segmencie czytników E Ink, dzięki imponującej gamie najnowocześniejszych technologii. Ciesz się szybką łącznością i inteligentnymi funkcjami, które udoskonalą twoją pracę twórczą.

Note Air 3

Źródło: Onyx Boox

Większy, odważniejszy i bardziej dynamiczny

10,3-calowa perfekcja, stworzona by zapewnić Ci jak najwięcej przestrzeni twórczej. Duży ekran pozwoli Ci na pełne wykorzystanie pakietu wszechstronnych technologii. Dzięki udoskonalonym procesom możesz cieszyć się szybkimi notatkami i płynną pracą na PDF’ach w technologii E Ink. Cienki, lecz niezwykle wydajny tablet e-ink najnowszej generacji.

Potężna moc w minimalistycznym wydaniu

Jedną z rzeczy, która z pewnością wyróżnia Note Air 3 jest czysty i minimalistyczny design. Nic nie jest tu zbędnym ozdobnikiem. Prosta, wyrazista i zarazem elegancka konstrukcja, która zapewnia doskonałą ergonomię. Każda funkcja i każdy element zostały stworzone z myślą o użytkowniku, o Tobie. Idealnie scalony z ramką matowy ekran e-notatnika zapewni Ci wrażenia pisania po naturalnym papierze.

Najnowsze innowacje

Note Air 3 to najnowszy czytnik w gamie modeli Onyx Boox. Zapewnia imponujące osiągi, wydajność dopasowaną do Twoich potrzeb i niskie zużycie baterii. Poza poczuciem satysfakcji, jaką przynosi korzystanie z notatnika, Note Air 3 jest przyjaźniejszy dla oczu jak i dla środowiska.

Nowy mocny procesor

Ośmiordzeniowy procesor to jednostka napędowa gwarantująca idealną równowagę i błyskawiczne działanie. Zapewnia jedną z najwyższych wydajności jakie widziano na czytnikach E Ink. Note Air 3 radzi sobie wspaniale nawet przy treściach dynamicznych i dużych złożonych PDF’ach.

Odkryj płynność działania Note Air 3

Note Air 3 daje Ci możliwość przełączania pomiędzy 5 trybami prędkości odświeżania: HD, Zrównoważonym, Szybkim, Ultraszybkim i Regal. Dopasuj prędkość do typu oglądanych treści. Note Air 3 sprawdzi się zarówno do treści statycznych jak i dynamicznych

Źródło: Onyx Boox

Zdobądź to czego potrzebujesz z Androidem 12

Spersonalizuj swój notatnik dzięki Androidowi 12. Wejdź do sklepu Google Play i zainstaluj potrzebne aplikacje. Obszerna pamięć i możliwość jej powiększenia pozwoli Ci na przemianę Note Air 3 w jedyny notatnik jakiego potrzebujesz. 

Wysoki poziom bezpieczeństwa w standardzie

Zabezpiecz swoje notatki i pliki odciskiem palca. Innowacyjna technologia zapewni Ci wysoką ochronę. Twoje dokumenty, pomysły, szkice i notatki będą bezpieczne dzięki najnowszym zabezpieczeniom Note Air 3. 

budowa ekranu e-ink Note Air 3

Żródło: Onyx Boox

E Ink Carta HD – jednolity, wyrazisty obraz

Technologia, która pozwala być bliżej papieru. Wyrazisty, czarny tusz połączony z szybkością i niesamowitą responsywnością. Wszystko na ekranie jest realistyczne dzięki technologii E Ink Carta HD z wysoką rozdzielczością. Szczegóły są ostre i wyraźne – z  głęboką czernią i płynnym przewijaniem. Pozwól sobie wejść w świat produktywności. Zadbaj o przyjazne dla oczu wrażenia z czytania, z technologią elektronicznego papieru, która nie męczy wzroku.

Idealny do każdych warunków

Technologia elektronicznego papieru w Note Air 3 zapewnia wspaniałą widoczność nawet w najjaśniejszym słońcu. Podczas nocnego czytania włącz funkcję przedniego podświetlenia. Dostosuj pod siebie barwę i jasność oświetlenia. Wszystko w Note Air 3 zostało wykonane z precyzją, aby zadbać o Ciebie i Twoje oczy.

Akcesoria do Note Air 3

Źrodło: Onyx Boox

Precyzja i komfort użytkowania

Najnowszej generacji rysik Pen 2 Plus zapewnia precyzję każdego dotknięcia, pozwalając na dokładne odwzorowanie wszystkich szczegółów dzięki 4096 poziomom nacisku. Smukły i wygodny, z magnetycznym mocowaniem dyskretnie umieszczonym na krawędzi czytnika, gwarantuje niezawodność i wygodę transportu. Natomiast wysoka funkcjonalność lekkiego etui pozwoli Ci na wygodną pracę. Jego układ pozwala na stabilizację notatnika w trzech różnych pozycjach, które usprawnią czytanie, pisanie czy rysowanie. 

aplikacja notatek na Note Air 3

Źródło: Onyx Boox

Twórz bez granic 

Boox Note Air 3 doskonale nadaje się do rysowania nawet najbardziej skomplikowanych szkiców i grafik. Zaawansowane funkcje pozwolą Ci na osiągnięcie wymarzonego efektu. Dzięki imponującej responsywności czytnika i dokładności rysika szczegóły są łatwe do dopracowania, a z technologią AI, praca jest łatwiejsza.

Przełomowy sposób robienia notatek 

Ulepsz swoje notatki z magicznym papierem Note Air 3. Bezproblemowo zorganizuj wszystkie swoje notatki w jednym poręcznym notatniku z cyfrowymi możliwościami. Koniec ze stertami papieru. Note Air 3 to Twój klucz do lepszej wizualizacji i wydobywania najlepszego z Twojej pracy. 

Intuicyjne z założenia

Czytaj książki i notuj bezpośrednio na treści. To wszystko jest możliwe, dzięki Boox Note Air 3.  Prostsze i dostosowane pod użytkownika elementy sprawiają, że zanurzanie się w fabułę książki staje się przyjemniejsze. Podkreślaj swoje ulubione fragmenty i zapisuj przemyślenia. Notatnik Onyx Boox to intuicyjne rozwiązanie dla miłośników czytania.

Źródło: Onyx Boox

Wszędzie tam gdzie go potrzebujesz

Lekki Note Air 3 to idealny towarzysz podróży. Weź go ze sobą i oddaj się ulubionej lekturze. Doskonale sprawdzi się również w biurze, dzięki wygodnym wymiarom umożliwiającym łatwe odczytywanie plików PDF oraz dostępowi do Google Play, który pozwala ci pracować na pakiecie office. Nie zapomnij zabrać go na uczelnię, aby swobodnie notować w skupieniu. W czasie wolnym pozwól swojej wyobraźni płynąć i przenieś swoje pomysły na elektroniczne notatki przyjazne dla oczu. 

Onyx Boox Note Air 3 Onyx Boox Note Air 3 C

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *