Jaki czytnik ebook na prezent dla niego ?

Czynik ebooków dla niego- mężczyzny, prezent na święta, prezent pod choinkę, prezent na gwiazdkę, Boże Narodzenie, jaki prezent dla niego, ebook reader, czytnik ebooków, ebook, PocketBook Touch HD

Przed nami czas świąteczny. Czas obdarowywania się prezentami i czas spotkań rodzinnych. Pojawia się pytanie: Jaki czytnik kupić na prezent, aby dorównał trybowi życia naszemu mężczyźnie? Spieszymy z odpowiedzią.

Czytnik, który ma dorównać gonitwie życia codziennego naszego mężczyzny, musi spełniać kilka podstawowych funkcji. Przede wszystkim powinien być:

  • niezawodny,
  • intuicyjny, 
  • szybki w działaniu.

Ogół mamy nakreślony teraz konkrety.

Czytnik, który będzie partnerem dla człowieka biznesu to PocketBook Touch HD. Dlaczego?

Po pierwsze, czytnik PocketBook posiada najnowszej generacji ekran E-Ink Carta o najwyższej rozdzielczości (300DPI). Więc już na starcie mamy wszystko, co najlepsze z tego zakresu. Osoba korzystająca z czytnika będzie miała gwarancję wysokiej jakości wyświetlanego tekstu oraz ostrości prezentowanych na czytniku treści. Dodatkowo zastosowane parametry wpływają na balans bieli z czernią, a w następstwie za tym idzie większy komfort czytania.

PB Touch HD black, czytnik ebooków, czytnik do czytania książek, prezent dla niego, czytnik ebooków dla niego, jaki czytnik z podświetleniem, jaki czytnik na prezent, czytnik na prezent pod choinkę, czytnik na prezent pod gwiazdkę, czytnik na prezent na święta Bożego Narodzenia

Po drugie, zdecydowanie można powiedzieć, że czytnik Touch HD jest niezawodny, a do tego wielozadaniowy. Sprawia to zamontowane w urządzeniu wejście słuchawkowe mini jack oraz obsługiwane przez czytnik formaty.

Czytnik dysponuje standardowym złączem audio 3,5mm, co daje możliwość słuchania audiobooków.

Zatem obdarowana osoba będzie mogła podczas czytania książki słuchać swojej ulubionej muzyki. Ustawienie parametrów słuchawek jest bardzo proste, więc przerwa w czytaniu nie będzie długa. Jak już jesteśmy przy słuchaniu ebooków, to nie możemy pominąć udogodnienia, jakim jest TTS (Text-To-Speech), czyli konwersja tekstu na mowę. Jest to o tyle ciekawe, że możemy wybrać głos lektora, który ma czytać wybraną książkę. Po włączeniu tej funkcji nic nie trzeba robić, ponieważ po przeczytaniu aktualnej strony lektor automatycznie przechodzi na kolejną i kolejną aż do końca e-booka. TTS idealnie sprawdza się w sytuacjach, kiedy nie ma możliwości czytania, a chcemy dokończyć pasjonującą książkę np.: jazda samochodem itp.

Po trzecie, PocketBookTouch HD nie zawiedzie również, jeśli chodzi o formaty obsługiwanych plików. Tutaj do dyspozycji jest ich ponad 20.

Czytnik w odróżnieniu od urządzeń firmy Amazon obsługuje zarówno format .epub oraz .mobi. Dobrze radzi sobie również z PDF’ami dzięki trybowi reflow. Wspomniany tryb skanuje tekst i konwertuje go na tryb płynny, aby czytanie było łatwiejsze, a zwłaszcza przyjemniejsze.

Sama obsługa czytnika jest intuicyjna. Menu jest w języku polskim, zaś jego przejrzystość pozwala większość funkcji włączyć z poziomu ekranu ustawień. Preinstalowanych aplikacji znajdujących się na czytniku jest naprawdę dużo. Zainstalowano na nim programy do bezprzewodowego przesyłania ebooków (Sent to PocketBook, Dropox itp.), słowniki (ABBYY Lingvo, Webster 1913 i inne), aplikacje biurowe (notes, kalkulator ect.) czy gry (Pasjans, Szachy).

ebook reader pdf, PB Touch HD black,  czytnik ebooków, czytniki do czytania książek, czytnik na książki, ebook reader, czytnik z podświetleniem. Prezent dla niego, prezent pod choinkę dla niego, prezent na święta dla niego, prezent na gwiazdkę dla niego,

Czytnik cechuje się również szybkością,

PocketBookTouch HD został wyposażony w procesor o częstotliwości 1 GHz oraz 512 MB pamięci RAM.

Na pokładzie czytnika znajduje się także slot na kartę microSD o pojemności do 32GB. System operacyjny, na jakim pracuje czytnik to Linux. Połączenie wszystkich podzespołów sprawia, że czytnik jest wydajny i szybki.

Ostatni aspekt to gama kolorystyczna. Producent zadbał o wybór kolorystyczny czytnika. Zatem jest możliwość kupna czytnika w 2 kolorach: czarnym i bordowym.

ebook reader pdf, PB Touch HD black,  czytnik ebooków, czytniki do czytania książek, czytnik na książki, ebook reader, czytnik z podświetleniem. Prezent dla niego, prezent pod choinkę dla niego, prezent na święta dla niego, prezent na gwiazdkę dla niego,

Czytnik PocketBook Touch HD jest ciekawą ofertą dla osób, które poszukują prezentu spełniającego wysokie oczekiwania i są niezawodne w działaniu. Touch HD spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej osoby. Cena czytnika nie jest przerażająca, a wręcz przeciwnie. Producent oferuje wysokie jakości czytnik w przystępnej cenie. 

 

Przeczytaj również:

TOP czytniki na prezent do 400zł

2 myśli nt. „Jaki czytnik ebook na prezent dla niego ?

  1. Alicja

    Ja zaszalałam i mojemu w tym roku na święta kupiłam czytnik ebook, oraz szwajcarski scyzoryk. Teraz to będzie mógł dosłownie strugać historyjki. A taki na pewno mu się przyda, często narzeka, że w pracy nie ma nożyczek i nie może czegoś zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *