Cybook Muse Frontlight już niedługo w sprzedaży

Podświetlana wersja popularnego czytnika firmy Bookeen, czyli Cybook Muse Frontlight, już niedługo dołączy do grona czytników dostępnych na czytio.pl. Sklepowa premiera planowana jest jeszcze przed nadejściem wiosny 2016r.

FR_3

Cybook Muse Frontlight  to niemal bliźniaczy brat znanego już na polskim rynku Muse Essential, wzbogacony o chlubę francuskiej firmy Bookeen – technologię Frontlight. Podświetlenie to umożliwi komfortowe czytanie za równo nocą, jak i w dzień – znacząco wpływając na jakość widoczności przy słabym, niekorzystnym świetle. Według zapewnień producenta, ekran jest doświetlony równomiernie, a nawet długie wpatrywanie się weń nie zmęczy znacząco naszych oczu.

Dużym plusem zarówno Muse Frontlight jak i Essential są wyjątkowo niewielkie rozmiary, które jednocześnie nie wykluczają funkcjonalności. Oba czytniki to urządzenia zaopatrzone we wszystkie podstawowe parametry, a także opcje, których nie zawsze doszukamy się u konkurencji, takie jak wygodny tryb czytania plików PDF (przeczytaj również o plikach PDF na czytnikach ebooków).

Jednym z ważniejszych elementów jest również ekran – w tym przypadku najnowszej technologii, bo E-Ink Carta. Przy przekątnej 6 cali oraz rozdzielczości 1024×758 pikseli, możemy spodziewać się wyrazistego tekstu oraz grafik. Do tego, jak twierdzi producent, technologia Frontlight dodatkowo poprawia jakość obrazu, przy odpowiednich ustawieniach, w zależności od światła zewnętrznego.

Do sielankowej całości pasuje również stosunkowo przystępna cena. Ocenia się, że Cybook Muse Frontlight kosztował będzie w granicach od 519 do 529zł. To i wyżej wymienione parametry; niewielkie gabaryty, minimalistyczny design, wyrazisty ekran oraz wysokiej jakości podświetlenie czynią go czytnikiem stworzonym dla ludzi żyjących w ciągłym biegu bądź miłośników długich, zaczytanych podróży.

 

Więcej informacji na temat Cybooka Muse Frontlight już wkrótce. Zachęcamy do regularnego śledzenia naszego Facebooka oraz oferty sklepu czytio.pl.

 

Sprawdź również:

Porównanie Kindle Paperwhite 3 vs Cybook Muse Frontlight

3 thoughts on “Cybook Muse Frontlight już niedługo w sprzedaży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *