BOOX Note Air 3 – elektroniczny notatnik klasy premium

Czytnik Onyx Boox Note Air 3

Prezentujemy najnowszy czytnik Note Air 3, wyjątkowy czarno-biały tablet E-Ink zaprojektowany w celu zwiększenia skupienia i uproszczenia robienia notatek. Seria Note Air 3, składająca się z Note Air 3 i Note Air 3 C, oferuje wybór między monochromatycznym lub kolorowym ekranem. Opracowany jako następca monochromatycznego Note Air 2 Plus, Note Air 3 obsługuje użytkowników, którzy cenią sobie płynne działanie, długą żywotność baterii i łatwe notowanie.

Doświadczenie wolne od rozpraszaczy

Note Air 3 jest wyposażony w ekran 10,3-calowy Carta 1200 E Ink, oferujący wyjątkowy czarno-biały kontrast dla ostrzejszego tekstu i lepszego skupienia. Cieńszy szklany panel zwiększa przejrzystość i kontrast symulując wrażenie czytania na papierze. Wyświetlacz glare-free zapewnia wyraźną czytelność nawet przy bezpośrednim świetle słonecznym, podczas gdy technologia E Ink zmniejsza zmęczenie oczu podczas przedłużonych sesji czytania, oferując najwyższy komfort.

Czytnik Onyx Boox Note Air 3 - wykres

Dzięki monochromatycznemu ekranowi Note Air 3 eliminuje rozpraszanie kolorami, pozwalając w pełni skoncentrować się na treści i twoich przemyśleniach. Obsługuje również 17 formatów ebooków, dzięki czemu można łatwo otworzyć wszelkie potrzebne materiały do czytania. Czarno-biały tablet E Ink został specjalnie zaprojektowany, aby poprawić koncentrację, oferując przyjazny dla oczu ekran i użyteczne narzędzia, aby zapewnić wrażenia wolne od rozproszenia typowego dla tabletów i smartfonów.

Wyjątkowe doświadczenie i długa żywotność baterii

Zaprojektowany z myślą o użytkowniku, Note Air 3 jest wyposażony w wydajny procesor Octa-core, z prędkością do 2,4 GHz, co przewyższa możliwości Note Air 2 Plus. Dodatkowo jest zaktualizowany do Androida 12 zapewniając większą kompatybilność aplikacji i bezpieczeństwo. Ulepszenia te gwarantują płynniejsze i bardziej wydajne wrażenia z użytkowania.

Z baterią 3700mAh, Note Air 3 oferuje imponujący tryb czuwania, który może trwać do 4 tygodni. Ulepszony procesor i długa żywotność baterii Note Air 3 zapewniają bezproblemowe doświadczenie, którym można cieszyć się dłużej.

Ergonomiczny komfort i papier w klasycznym opakowaniu

Kontynuując klasyczną cienką konstrukcję Onyx Boox Note Air 3 ma smukły profil o grubości zaledwie 5,8 mm. Umieszczony w aluminiowej obudowie premium, prezentuje elegancki, szykowny wygląd. Jego lekka konstrukcja sprawia, że bez wysiłku można go przewozić i używać przez dłuższy czas. Szeroki uchwyt zapewnia wygodne i bezpieczne trzymanie, dzięki czemu można z łatwością na nim pisać lub rysować.

Czytnik Onyx Boox Note Air 3 - zbliżenie na ekran i rysik

Doskonałe doświadczenie tworzenia notatek

Papierowy ekran Note Air 3 odtwarza autentyczny charakter długopisu, umożliwiając korzystanie z cyfrowej wygody łącząc doświadczenie pisania na papierze. Zapisz pomysły i szkice z dołączonym rysikiem WACOM, bez martwienia się o żywotność baterii. Zawsze jest gotowy, gdy poczujesz natchnienie.

Czytnik Onyx Boox Note Air 3 - notatki odręczne

Doświadcz mocy naszego najnowszego oprogramowania, z innowacyjną funkcją Smart Scribe. Przekształć swoje szkice w idealne kształty, z łatwością podświetlaj i podkreślaj oraz bez wysiłku poprawiaj zapiski.

Czytnik E Ink oferuje również kompleksowe narzędzia do robienia notatek. Natychmiastowo odnajduj odpowiednie notatki za pomocą słów kluczowych, konwertuj odręczne zapiski na edytowalny tekst i płynnie powiązuj pliki lub strony internetowe w celu szybkiej organizacji.

Elastyczność i łatwa organizacja

Działając w systemie operacyjnym Android 12, Onyx Boox Note Air 3 zapewnia dostęp do szerokiej gamy aplikacji w celu zaspokojenia Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać dostęp do swoich ulubionych aplikacji do robienia notatek, otwierać programy czy sprawdzać e-maile, Note Air 3 w tym pomoże. Urządzenie posiada również elastyczną funkcję dzielonego ekranu, umożliwiającą multitasking i wyświetlanie wielu aplikacji jednocześnie. Nowe wszechstronne etui magnetyczne umożliwia używanie go na trzy różne sposoby i wygodne przymocowanie rysika do urządzenia, aby łatwo go transportować po zakończonej pracy.

Czytnik Onyx Boox Note Air 3 - podzielony ekran z otwartymi notatkami odręcznymi

Aby uprościć zarządzanie plikami i organizację, skorzystaj z wbudowanej chmury BOOXDrop i Onyx. Dzięki BOOXDrop ciesz się nieograniczonym przesyłaniem plików, dzięki któremu wysyłanie i pobieranie plików jest proste. Onyx zapewnia bezpieczny i wygodny sposób synchronizacji i uzyskiwania dostępu do notatek lub adnotacji na wszystkich urządzeniach BOOX zapewniając jednocześnie, że pliki są zawsze zabezpieczone i dostępne, gdy tylko ich potrzebujesz.

Podsumowanie

Podsumowując, BOOX Note Air 3 to monochromatyczny czytnik i notatnik, który oferuje lepsze skupienie i łatwe zapisywanie myśli.

Dzięki papierowemu ekranowi, ulepszonemu procesorowi i systemowi operacyjnemu Android 12,Onyx Boox Note Air 3 zapewnia płynne i nierozpraszające wrażenia. Jego elegancki design, długa żywotność baterii i innowacyjne funkcje wyznaczają również nowy standard w notowaniu elektronicznym.

Ten czytnik E Ink jest idealnym narzędziem dla studentów, profesjonalistów lub kreatywnych osób, które chcą pozostać skoncentrowanymi, zorganizowanymi i produktywnymi. Doświadcz mocy BOOX Note Air 3 i unieś tworzenie notatek na niespotykane dotąd wyżyny.

Źródło: Onyx Boox

autorka: Agnieszka

Onyx Boox Note Air 3Onyx Boox Note Air 3 C

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *