Icarus XL HD 7.8-calowy czytnik e-czytnik już w sierpniu!

Icarus bez rozgłosu, cicho ogłosił, że w sierpniu zostanie wypuszczony na rynek nowy e-czytnik.  Wspomniane urządzenie będzie posiadało wyświetlacz o przekątnej 7.8 cala e-Ink Carta o rozdzielczości 1404 x 1872 z 300 PPI, 16 GB pamięci wewnętrznej, 1 GB pamięci RAM.

Icarus XL HD, e-czytnik, e-book, ebook reader, ebook reader pdf

Niestety Icarus XL HD nie ma możliwości powiększania pamięci poprzez kartę SD. Jako drobną rekompensatę twórcy dodali do urządzenia gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i akumulator o pojemności 2800 mAh. Ponadto podczas korzystania z urządzenia jest możliwość połączenia czytnika z internetem za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

Twórcy postanowili wykonać krok w stronę innowacyjności poprzez możliwość uruchomienia na czytniku sklepu Google Android, dzięki czemu można używać domyślnego sklepu z aplikacjami lub zainstalować swój ulubiony sklep z aplikacjami, na przykład Good App Store for E-Ink lub Amazon. Urządzenie będzie działało na Androidzie 4.2.

Obecnie na rynku jest niewiele 7,8-calowych czytników elektronicznych, a tylko niektóre pracują na Androidzie, co daje marce Icarus ogromną przewagę nad konkurencyjną.

A Wy co myślicie o nowych urządzeniu Icarus XL HD?  Czy jesteście ciekawi, jak działa?

Źródłogoodereader.com/blog

Przeczytajcie również:

E-papier i oczy- para idealna!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *