Studencie- gdzie Twój czytnik?!

Nowy rok akademicki nadszedł nawet nie wiadomo kiedy. Jak każdy wie studia łączą się z całym ogromem notatek, lektur i ćwiczeń, które nie zawsze chce się drukować. Tutaj z pomocą przychodzą czytniki! Czy nie łatwiej ściągnąć opasłe tomiszcze w postaci ebooka, zamiast czekać na nie w bibliotecznej kolejce? Czy nie łatwiej wgrać notatki do czytnika i wygodnie przeczytać je przed zajęciami, zamiast wertować kolejny stos kartek? Studencie! W tym roku pomyśl nie tylko o własnej wygodzie, ale i o wszystkich drzewach, które być może dzięki tobie nie zostaną ścięte. Z kartek przerzuć się na e-papier!

books-student-study-education-large

Dla każdego coś dobrego

„Życie studenta” albo „po studencku”- te powiedzenia są wszystkim znane i jak każdy wie, nawiązują do ograniczonych funduszy. Jeśli więc jesteś jednym z tych studentów, którzy nie chcą za jednym zamachem wydawać większości oszczędności, to CybookMuse będzie idealnym wyborem dla ciebie. Kompaktowy, poręczny czytnik, łatwy do zabrania ze sobą na uczelnię, wyposażony w funkcję „rozbijania” PDF-ów z trybu kolumn i dopasowywania tekstu do szerokości czytnika, co dodatkowo ułatwia czytanie ebooków. Wszystko to zapakowane w zgrabną obudowę i atrakcyjną cenę.

Lektury bliższe i dalsze

Niedzielny obiad u mamy albo dojazdy do szkoły? Godziny spędzone w pociągu lub autobusie na bezmyślne spoglądanie przez okno albo odświeżanie portali społecznościowych? Zamiast tego, czy nie lepiej zabrać ze sobą czytnik z kilkoma dobrymi ebookami, które tak łatwo umilą i ukrócą ci podróż? Cybook Odyssey przychodzi z odsieczą! Jak sama nazwa wskazuje jest on wprost stworzony na długie eskapady. Wyposażony w niesamowicie wytrzymałą baterię, równomierne podświetlenie ekranu i prosty w obsłudze, zarówno jedną jak i dwoma rękami, interfejs, dzięki któremu twoja podróż minie bez przerw w lekturze!

pexels-photo-211052-large

Bezsenność w nowym roku

Jesteś „Nocnym Markiem” i najbardziej produktywny jesteś po zmroku? Nic dziwnego! W końcu po zmroku wszystko smakuje lepiej – jedzenie, książki, a nawet nauka jest jakaś prostsza. Jeśli odnalazłeś w tym opisie choć odrobinę siebie, to powinna przypaść ci do gustu nasza propozycja – CybookMuseFrontlight. Czytnik ten wyposażony został w technologię rozprowadzającą światło „Frontlight”, która w połączeniu z niesamowitą rozdzielczością ekranu (758 x 1024”) i ceną, jest bardzo zachęcająca. Dodatkowo jest to niesamowicie kompaktowy czytnik e-booków, dzięki czemu bez problemu jesteśmy w stanie zmieścić go do kieszeni, plecaka albo pod poduszkę.

Na każdym kroku– Kindle 8

Dużo zajęć na uczelni i mało czasu spędzanego w domu? Każdy kiedyś przez to przechodził, a jak dobrze wiemy nauki zaniedbać nie można. W takim wypadku możemy pomóc ci w nadrobieniu zaległości, w czytaniu obowiązkowych lektur, artykułów i notatek! Najnowszy czytnik Kindle 8 został udoskonalony tak, by dzięki regulowanym czcionkom nie męczyć oczu, a tekst był cały czas dobrze widoczny, nawet w świetle promieni słonecznych. Dodatkowo czytnik ten wyposażony został w kartę WiFi, umożliwiającą nam pobranie nowego ebooka w krótkim czasie, z każdego miejsca. A to wszystko zwieńczone integracją pamięci wewnętrznej z chmurą Amazonu, która pozwoli ci na powracanie do twoich tytułów w każdym momencie. Pamiętaj jednak, że Kindle nie posiada menu w języku polskim, więc warto przyłożyć się do lektoratów z języków obcych!

people-woman-coffee-meeting-large

Odrobina luksusu

Cenisz sobie jakość i elegancki wygląd? Postaw na Pocketbooka InkPad 2. Ten czytnik będzie idealny dla studentów prawa, administracji i nauk technicznych. Dzięki dużemu ekranowi i pamięci  4GB, którą można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB nie straszny będzie żaden kodeks ani tasiemiec, przez który trzeba przebrnąć na jutrzejsze zajęcia. Reader dodatkowo umożliwia łączenie się z Internetem i korzystanie ze wszystkich aplikacji Pocketbook, między innymi w chmurze Dropbox, która pozwala na dostęp do jeszcze większej ilości ebooków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *