SONY wypuszcza czytnik PRS-T2

16 sierpnia Sony oficjalnie wypuszcza  swój najnowszej generacji e-czytnik. Nowy model będzie znany jako Sony PRS-T2 i będzie miał wiele udoskonaleń w stosunku do poprzedniej wersji. Procesor jest  nieco bardziej przystosowany  do obsługi  nowego dotykowego wyświetlacza IR. Zaś sam czytnik jest nieco bardziej elegancki niż PRS-T1.

 

Sony PRS-T2 posiada sześciocalowy wyświetlacz E-Ink Pearl o rozdzielczości 600 × 800 pikseli. Będzie ona wykorzystywać  technologię podczerwieni, która oferuje  maksymalną precyzję podczas interakcji z ekranem.  Czytnik posiada  1,3 GB pamięci wewnętrznej i  MicroSD do dalszego jej  zwiększenia, do 32 GB. Bateria wytrzymuje około dwóch miesięcy ciągłej pracy. Czytnik wyposażony jest  nawet  w  książki o Harrym Potterze, co fani sagi rozpoznają na załączonym zdjęciu czytnika.

Nowy czytnik  pojawi się  16 sierpnia  w Kanadzie i USA , a następnie do końca miesiąca w Wielkiej Brytanii. Jest to pierwszy  e-czytnik firmy Sony na przestrzeni całego roku. Miejmy nadzieję, że warto czekać. W międzyczasie, zapraszamy do sprawdzenia aktualnych zestawów promocyjnych  Czytio.

 

 

Źródło:

www.goodereader.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *