Konkurs Virtualo.pl i Fly4Free! Wygraj czytnik Pocketbook 622 Touch fundowany przez Czytio.pl !

Informujemy o konkursie  organizowanym dla entuzjastów latania i podróżników, ale nie tylko. W zabawie do wygrania będzie PocketBook 622 Touch (o wartości rynkowej 650zł) ufundowany przez Czytio.pl oraz vouchery na ebooki. Dodatkowo 10 najciekawszych prac stworzy tom „Podróżniczy” wydany przez Self Publishing Virtualo, który do końca grudnia roku 2012 będzie dostępny za darmo na Virtualo.pl oraz portalu Fly4Free.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie dziennika z podróży, w którym osoba opisze swoje przeżycia związane z wyjazdem wakacyjnym. Dziennik powinien być uzupełniony zdjęciami z wakacji (miejsc opisywanych w dzienniku). Mile widziane są również poradniki dotyczące odwiedzanych miejsc (gdzie najlepiej i najtaniej zjeść lub jak najtaniej dojechać do danego miejsca). Najważniejsze jest kreatywne podejście do tematu. Dziennik może zostać napisany z przymrużeniem oka, zwierać zabawne historie i praktyczne porady.

Dziennik powinien zawierać maksymalnie 15 stron. Musi być w formacie otwartym doc. Napisany czcionką Times New Roman o wielkości 12pkt z 1,5 interlinią. Na stronie tytułowej powinien się znaleźć tytuł oraz imię i nazwisko autora/autorki.

Rozstrzygnięcie konkursu
Dzienniki należy nadsyłać do 31.08.2012 na maila konkurs@virtualo.pl z dopiskiem „PODRÓŻNICY”

WYNIKI: zostaną ogłoszone drogą mailową 05.09.2012 (środa). Nagrodę główną wygra jedna osoba, wybierze ją jury złożone z przedstawicieli organizatorów, kolejne 9 prac otrzyma darmowe e-booki podróżnicze do wyboru.

Dodatkowe informacje o  konkursie można  znaleźć na stronie  Virtualo oraz Fly4free. Powodzenia !

Jedna myśl nt. „Konkurs Virtualo.pl i Fly4Free! Wygraj czytnik Pocketbook 622 Touch fundowany przez Czytio.pl !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *