Pozytywne opinie PocketBook 623 Touch Lux

Minął zaledwie miesiąc odkąd  do świata podświetlanych czytników dołączył PocketBook 623 , a już otrzymał wiele pozytywnych recenzji.  Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Test na stronie allesbook.de :

Ostatnio recenzja 623 Touch Lux została opublikowana na austriackim serwisie allesbook.de. Poniżej fragment podsumowania:

„Pod uwagę brany był komfort czytania, czytelność, wyposażenie, funkcje podstawowe i dodatkowe.
Co nam się podoba:
• Udoskonalona funkcja czytania plików PDF
• Podświetlany wyświetlacz
• Dobre nagłośnienie z funkcją text to speech
• Możliwość notowania
• Pojemnościowy ekran typu Multi-touch
• solidne wykonanie
• zainstalowane słowniki
• dodatki (gry, albumy ze zdjęciami itd.)

Co nam się nie podoba:
• Powolna przeglądarka internetowa
• Mało oryginalny design  „

 Co do design’u jesteśmy zdziwieni taką oceną i mamy odwrotne zdanie, ale o gustach się przecież nie dyskutuje 🙂

 Cały test http://allesebook.de/testbericht/pocketbook-touch-lux-31095/

Test na stronie cokupic.pl

„PocketBook dość długo kazał nam czekać na swój model z podświetlanym ekranem. Jednak Ci, którzy wykazali się wystarczającą cierpliwością nie powinni być zawiedzeni. 623 Touch Lux to urządzenie w pełni udane. Producent nie zdecydował się na żadne poważniejsze zmiany, w stosunku do poprzednika – 622 Touch. Uważam, że to był słuszny krok, gdyż ergonomia wspominanego e-czytnika stoi na najwyższym poziomie.

PocketBook 623 Touch Lux ma wszystko to, czego może chcieć od czytnika e-booków, wymagający użytkownik. Najważniejszy aspekt w tego typu urządzeniu, czyli ekran, charakteryzuje się świetną rozdzielczością, która przekłada się na bardzo czytelny tekst. Podświetlenie jest równomierne i nie męczy oczu. Mnogość dodatków powinna zadowolić chyba każdego

Jedyne na co mógłbym narzekać, to dość długi czas uruchamiania się urządzenia. Nie wiem czy jest to wina podzespołów, czy może przy najbliższej aktualizacji systemu, czas ten się skróci.

Za niecałe 700 złotych do naszych rąk zostaje oddany znakomitej jakości oraz funkcjonalny e-czytnik. Jest on świetnym dowodem na to, że wschodnia myśl technologiczna ma się całkiem dobrze. „

Więcej na :  http://cokupic.pl/test/Komputery/Test-PocketBook-623-Touch-Lux-e-czytnik-z-podswietlanym-ekranem/2

 

Test na antyweb.pl

„Imponująco wygląda liczba dodatkowych funkcji, jakimi uraczyli nas twórcy PocketBooka. Czytnik pozwala na tworzenie notatek, co możemy robić odręcznie (tu przydałby się jakiś rysik) lub korzystając z klawiatury. Oprogramowanie dysponuje specjalną aplikacją do notatek, ale znacznie częściej będziemy to zapewne robić w trakcie lektury. Wówczas wystarczy przytrzymać palec na wybranym fragmencie, określić typ wyróżnienia, a następnie dopisać odpowiednią treść. W ten sposób możemy też korzystać z wbudowanego słownika ABBYY Lingvo. Dysponuje on bardzo dużą liczbą tłumaczeń, choć jeśli chodzi o nasz rodzimy język będziemy musieli zadowolić się jedynie przekładaniem z języka angielskiego. Liczba rozpoznawanych słów jest bardzo duża. Prawdę powiedziawszy w trakcie czytania, mimo najszczerszych chęci, nie znalazłem takiego, którego by w słowniku nie było.

Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja ReadRate. To swoista platforma społecznościowa, która pozwala na dzielenie się z innymi użytkownikami opiniami na temat książek oraz dyskutowanie o nich. Ponadto specjalny algorytm podsuwa książki, które mogą trafić w nasz gust i informuje o najnowszych premierach. Oczywiście nie zabrakło też funkcji podłączenia swojego konta z Facebooka czy Twittera. Za całość odpowiada księgarnia Obreey, z którą PocketBook jest mocno związany.”

 Cały test : http://antyweb.pl/luksusowe-e-czytanie-test-czytnika-pocketbook-623-touch-lux/


Test na tabletmaniak.pl

PocketBook 623 otrzymał również wyróżnienie „wybór redakcji” od portalu tabletmaniak.pl

„Latarnie i płotki wymijałem z wielkim trudem. Wróciłem do jeżdżenia autobusami, a jeśli trzeba było podróżować autem, to z wielką ochotą oddawałem kluczyki dziewczynie. Wykopałem sobie społeczny grób, straciłem znajomych, mój Facebook obrósł rozległą pajęczyną. Ale cóż – w niecałe dwa tygodnie przeczytałem cztery książki, które od lat odkładałem “na później”. Jakby na sprawę nie patrzeć, PocketBooka 623 Touch Luxpo prostu nie chciałem odsyłać do dystrybutora.”

Cały test : http://www.tabletmaniak.pl/99444/test-pocketbook-623-touch-lux/

 

Zachęcamy również do przeczytania artykułów :  test PocketBook Touch Lux oraz Porównanie 623 vs. Paperwhite.

Już za tydzień na naszym blogu porównanie Onyx Angel Glow vs. PocketBook Touch Lux.

 

 

 

Jedna myśl nt. „Pozytywne opinie PocketBook 623 Touch Lux

  1. Virtualo

    Nic dziwnego, że nowy PocketBook zbiera tak świetne recenzje, to naprawdę genialny czytnik! Kto zastanawia się jaki model e-czytnika kupić – PocketBook Touch Lux jest bardzo dobrym wyborem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *