PocketBook Color Lux –zapowiedź

W drugiej połowie lipca w sprzedaży pojawi się innowacyjny czytnik PocketBook C801.  W odróżnieniu od dotychczasowych czytników, Color Lux zamiast 16 odcieni szarości oferuje 4096 kolorów.  Prototyp urządzenia otrzymał wiele pozytywnych recenzji podczas Międzynarodowych Targów IFA 2012.

Na rynku czytników pojawiały się już urządzenia z kolorowym ekranem, jednak nie cieszyły się dużą popularnością. Ich kolory były mdłe i szarawe przez co urządzenia nie spełniały oczekiwań klientów. Dlaczego tym razem ma być inaczej? PocketBook Color Lux to pierwszy czytnik oferujący kolorowy ekran E-Ink Triton drugiej generacji z podświetleniem.  Właśnie podświetlenie ma być kluczem do sukcesu. Dzięki temu kolory będą jaśniejsze oraz bardziej wyraziste.

Co jeszcze oferuje  Color Lux?

PocketBook C801 został wyposażony w 8-calowy ekran. Takie rozwiązanie wydaje się być dobrym kompromisem pomiędzy popularnymi 6-calowymi ekranami, a dużymi 9,7 calowymi. Color Lux  pozwoli na wygodniejsze przeglądanie treści wciąż pozostając poręcznym i mobilnym urządzeniem.

Dla kogo jest PocketBook C801 Lux?

Urządzenie, dzięki większemu, kolorowemu ekranowi oraz funkcji reflow powinno najlepiej sprawdzić się do odczytywania plików w formacie PDF bogatych w wykresy, tabele, a także przeglądania kolorowych zdjęć oraz stron www.  Dlatego też, usatysfakcjonuje osoby często korzystające z tego typu plików oraz  czytające wiele magazynów. Ponadto, jak na urządzenie firmy PocketBook przystało, model wzbogacony jest o wiele dodatków takich jak gry, czytnik kanałów RSS, odtwarzacz MP3, wykonywanie notatek oraz najnowszą aplikację ReadRate.
Podsumowując, urządzenie spełni oczekiwania osób kupujących czytnik nie tylko w celu czytania książek.

PocketBook Color Lux jest już dostępny w przedsprzedaży w naszym sklepie za  1099 złotych. Zamówienia będą realizowane po 20 lipca.

Najważniejsze dane techniczne:

  • Ekran : 8-calowy E-Ink Triton 2 z podświetleniem
  • Rozdzielczość: 800 x 600
  • Obsługiwane formaty (bez potrzeby konwersji) : EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOBI), mp3
  • Wewnętrzna pamięć flash : 4GB

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *