PocketBook Touch Lux 4 w limitowanej świątecznej odsłonie

Z okazji zbliżających się świąt PocketBook przygotował specjalną niespodziankę. W tym roku możemy podarować bliskim limitowaną edycję PocketBook Touch Lux 4 w kolorze szampańskiego złota. W zestawie znajdziemy także eleganckie granatowe etui. Całość zapakowano w prezentowe pudełko, co sprawia, że PocketBook Touch Lux 4 Gold to doskonały pomysł na świąteczny upominek. Już teraz dostępny na Czytio.pl.

PocketBook Touch Lux 4 Gold w limitowanej świątecznej edycji to doskonały pomysł na prezent pod choinkę.

PocketBook Touch Lux 4 Gold to edycja dedykowana osobom, które szukają oryginalnego pomysłu na prezent dla najbliższych. Nowością jest przede wszystkim złoty kolor obudowy, który doskonale współgra z granatowym etui dołączonym do zestawu. Zadbano także o szczegóły, zastępując standardowe pudełko wysuwanym opakowaniem ze wzmocnionego kartonu w kolorze eleganckiej czerni sygnowanym złotym logo producenta. Dodatkową niespodzianką od PocketBooka jest gwarancja przedłużona o rok! 

Dostosowany do potrzeb młodszych i starszych

PocketBook Touch Lux 4 Gold to 6-calowy czytnik e-booków, który świetnie nada się do czytania beletrystyki podczas zimowych wieczorów. Jedną z jego głównych zalet jest możliwość obsługi zarówno poprzez dotykowy ekran, jak i przyciski fizyczne, które często okazują się nieocenionym ułatwieniem podczas zmiany stron. Powinniśmy też zwrócić na to uwagę, jeśli myślimy o świątecznym prezencie dla osoby starszej. Korzystanie z urządzenia za pomocą przycisków fizycznych może okazać się dla niej bardziej intuicyjne.

PocketBook Touch Lux 4 Gold czytnik e-booków dla osób starszych i młodych zapakowany w eleganckie pudełko na święta.

Parametry techniczne są dokładnie takie same jak w przypadku pozostałych odsłon kolorystycznych tego modelu. Rozdzielczość równa jest 212 dpi, czyli w zupełności wystarczająco do wygodnej lektury. Tekst jest ostry i kontrastowy. Możliwe jest także jego powiększenie poprzez uszczypnięcie palcem, co jest kolejną dobrą wiadomością, jeśli zastanawiamy się nad zakupem czytnika dla rodziców lub dziadków. Oprócz tego do wyboru jest kilka rodzajów czcionek.

Parametry techniczne PocketBook Touch Lux 4 Gold

Warto zwrócić też uwagę na to, że PocketBook Touch Lux 4 Gold wyposażono podświetlenie, które umożliwia czytanie bez względu na zewnętrzne warunki oświetleniowe. Składa się na nie 5 diod LED, umieszczonych pod dolną ramką.

Pod elegancką złotą obudową znajduje się procesor 1 GHz, 512 MB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Dla tych, którzy czytają szczególnie dużo, przygotowano wejście na kartę SD, umożliwiające rozszerzenie pamięci na e-booki o kolejne 32 GB. Poza tym czytnik Gold jest kompatybilny z aplikacją Legimi, która po wykupieniu abonamentu gwarantuje dostęp do tysięcy czytelniczych nowości.

PocketBook Touch Lux 4 Gold tani  czytnik e-booków z ekranem 6-cali idealny na świąteczny prezent.

Funkcje dodatkowe czytnika

Na koniec warto też dodać, że PocketBook Touch Lux 4 Gold obsługuje aż 17 formatów plików tekstowych oraz cztery graficzne. Wyposażono go także w łączę Wi-Fi, umożliwiające korzystanie z takich aplikacji do przesyłania e-booków jak: Send-to-PocketBook, PocketBook Cloud oraz Dropbox PocketBook.

Sprawdzi się też do nauki języków. Dlatego, jeśli wiesz, że osoba, którą chcesz obdarować, uczy się języka obcego, to czytnik e-booków będzie dla niej doskonałym prezentem. Fabrycznie zainstalowane na PocketBook Touch Lux 4 Gold słowniki Abbyy Lingvo pozwalają na 24 kombinację językowe, dzięki którym można czytać literaturę obcą, na bieżąco sprawdzając niezrozumiałe słowa bez potrzeby przerywania lektury.

Czytnik e-booków PocketBook Touch Lux 4 Gold doskonały prezent pod choinkę.

Czytniki e-booków nie bez przyczyny od lat wybierane są jako prezent pod choinkę. Będą świetnym prezentem dla tych, którzy nie rozstają się z książką. Zaangażowanym czytelnikom pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca oraz uniknąć dźwigania ciężkich papierowych tomów. W dodatku PocketBook Touch Lux 4 Gold waży zaledwie 155 gramów! Poza tym decydując się na wersję limitowaną Lux 4 w zestawie, otrzymujemy etui oraz eleganckie pudełko! Pozostaje dodać ozdobną wstążkę i wręczyć upominek ukochanej osobie… Radość gwarantowana!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *