PocketBook podbija Azję nowymi czytnikami!

PocketBook podbija Azję nowymi czytnikami!

Czytnika e-book PocketBook, Singapur, Azja

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy PocketBook umocnił swoją pozycję na rynkach europejskich. Ich sprzedaż wzrosła dwukrotnie ze względu na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

 1. Pocketbook wyrusza na podbój Azji!

Pocketbook chce rozszerzyć swoją działalność w Azji w ciągu następnego roku kalendarzowego, aby zwiększyć sprzedaż. Firma szuka lokalnych dystrybutorów i elektronicznych sieci sklepów
w Chinach, Indiach, Indonezji, Filipinach, Wietnamie, Malezji i Korei Południowej.

Logo Pocketbook- czytniki e-book

PocketBook rozwija się sprzedając e-czytniki od 10 lat, w 35 różnych rynkach. Firma każdego roku wydaje kilka nowych urządzeń, które zachęcają obecnych użytkowników do wymiany swoich starych czytników na nowe, bądź nowych użytkowników do zakupu. Jak podaje  Michael Kozlowski Pocketbook jest jedną z nielicznych firm, które utrzymują silną i stabilną pozycję rynkową.

W celu rozszerzenia swojej działalności na Azję, Pocketbook będzie uczestniczył w DISTREE APAC w Singapurze, który odbędzie się 8-10 listopada 2017 roku.

 1. DISTREE Asia Pacific (APAC)

Distree Asia Pacific (APAC) skupia czołowych dystrybutorów technologii regionalnych i krajowych, największych detalistów i najbardziej wpływowych dostawców elektronicznych usług internetowych z ponad 20 krajów, dając im możliwość spotkania w unikalnym, przyjaznym środowisku biznesowym.

Distree APAC- event PocketBook, czytniki książek, e-booki,

Wydarzenie to daje firmie PocketBook niepowtarzalną okazję spotkać się z najlepszymi dystrybutorami i partnerami z 20 krajów w regionie.

 1. Evgeniy Zaitsev o DISTREE APAC 2017

Evgeniy Zaitsev, szef sprzedaży w Pocketbook, e-book, czytniki książek

Evgeniy Zaitsev, szef sprzedaży w Pocketbook, rzucił światło na nowe czytniki e-booków.

„W DISTREE APAC 2017 będziemy reprezentować nasze najnowsze i flagowe urządzenia
e-ink. Naszym głównym celem jest nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i znalezienie nowych partnerów w regionie APAC. PocketBook pokaże nowe produkty premium e-ink, w tym e-czytnik z ekranem 7,8 „E Ink Carta HD
.”

Kontynuował:

Również na DISTREE APAC 2017 będziemy mieli naszą obecną linię produktów, w tym flagowy e-czytnik E-Ink. W skład linii wchodzą:

 • PocketBook Touch Lux 3 Anniversary Edition — seria premium, e-czytnik
  z wyswietlaczem E Ink Carta HD;

 • PocketBook Aqua 2 – wodoodporny i odporny na kurz czytnik e-booków w atrakcyjnym kolorze lazurowym, ekran dotykowy HD i wyjście audio;

 • PocketBook Touch HD — czytnik z wyświetlaczem E Ink Carta HD, który daje możliwości słuchania plików audio „.

 

Źródło:

 1. https://goodereader.com/blog/electronic-readers/pocketbook-is-expanding-into-asia-with-new-e-readers
 2. http://www.distreevents.com/apac

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *