PocketBook 623 VIP, czyli limitowana edycja Touch Lux

Emocje po targach IFA już ostygły. Każdy zdążył zapoznać się z nowościami różnych producentów, po kolei pojawiającymi się na portalach technologicznych. Kiedy byliśmy przekonani, że znamy już wszystkie nowości i teraz przyszło nam tylko czekać na ich wejście na rynek, dowiedzieliśmy się o kolejnym nowym produkcie. O dziwo, nie było o nim nic słychać w Berlinie. Oczywiście Wam również postanowiliśmy uchylić rąbek tajemnicy.

Wysublimowany czytnik

Zatem przedstawiamy PocketBook Touch Lux VIP.  Nie bez powodu w nazwie użyty jest skrót VIP. Nowy czytnik ma  bowiem wyróżniać się na tle innych, zarezerwowano dla niego status eleganckiego i luksusowego.  Firma PocketBook zapowiedziała, że produkt będzie należał do limitowanej edycji, a jego wejście na rynek odbędzie się w drugim tygodniu listopada br.

Wyrafinowany design

Jeśli chodzi o specyfikacje techniczną, PocketBook VIP nie będzie się różnił od podstawowej wersji podświetlanego modelu 623. Metamorfozę za to przeszedł wygląd urządzenia.

PocketBook 623 Lux VIP będzie dostępny w ciemnobrązowej wersji kolorystycznej z najwyższej jakości materiałów. Do ochrony PocketBook VIP posłuży brązowy, skórzany pokrowiec, na którym umieszczono cytat „I am part of everything that I have read” – Theodore Roosvelt (“Jestem częścią wszystkiego, co kiedykolwiek czytałem”). Takie samo etui obecnie jest dostępne dla modelu Color Lux.

Epickim zwieńczeniem dzieła jest pudełko. Czytnik VIP Touch będzie znajdował się w ekskluzywnej, drewnianej szkatułce.

Jak na luksusowy produkt przystało, nie zabraknie również wyższych kosztów. Cena PocketBook VIP Lux szacowana jest na około 750-800 złotych.

Wykwintny prezent

Szczerze mówiąc słysząc o nowej, podświetlanej wersji czytnika liczyliśmy na zmiany technologiczne, nie przyszedł nam do głowy inny wygląd. Tym bardziej, że firma PocketBook jest znana z niezmiennego, prostego i skromnego wyglądu.

Pomimo, braku zdjęć, ciemnobrązowy panel oraz drewniane opakowanie, robią wrażenie. Naszym zdaniem, produkty z limitowanej edycji PocketBook VIP doskonale sprawdzą się jako nietuzinkowy prezent.

Co Wy myślicie na temat czytnika VIP? Skusilibyście się na kupno takiego urządzenia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *