PocketBook 623 VIP, czyli limitowana edycja Touch Lux

Emocje po targach IFA już ostygły. Każdy zdążył zapoznać się z nowościami różnych producentów, po kolei pojawiającymi się na portalach technologicznych. Kiedy byliśmy przekonani, że znamy już wszystkie nowości i teraz przyszło nam tylko czekać na ich wejście na rynek, dowiedzieliśmy się o kolejnym nowym produkcie. O dziwo, nie było o nim nic słychać w Berlinie. Oczywiście Wam również postanowiliśmy uchylić rąbek tajemnicy.

Wysublimowany czytnik

Zatem przedstawiamy PocketBook Touch Lux VIP.  Nie bez powodu w nazwie użyty jest skrót VIP. Nowy czytnik ma  bowiem wyróżniać się na tle innych, zarezerwowano dla niego status eleganckiego i luksusowego.  Firma PocketBook zapowiedziała, że produkt będzie należał do limitowanej edycji, a jego wejście na rynek odbędzie się w drugim tygodniu listopada br.

Wyrafinowany design

Jeśli chodzi o specyfikacje techniczną, PocketBook VIP nie będzie się różnił od podstawowej wersji podświetlanego modelu 623. Metamorfozę za to przeszedł wygląd urządzenia.

PocketBook 623 Lux VIP będzie dostępny w ciemnobrązowej wersji kolorystycznej z najwyższej jakości materiałów. Do ochrony PocketBook VIP posłuży brązowy, skórzany pokrowiec, na którym umieszczono cytat „I am part of everything that I have read” – Theodore Roosvelt (“Jestem częścią wszystkiego, co kiedykolwiek czytałem”). Takie samo etui obecnie jest dostępne dla modelu Color Lux.

Epickim zwieńczeniem dzieła jest pudełko. Czytnik VIP Touch będzie znajdował się w ekskluzywnej, drewnianej szkatułce.

Jak na luksusowy produkt przystało, nie zabraknie również wyższych kosztów. Cena PocketBook VIP Lux szacowana jest na około 750-800 złotych.

Wykwintny prezent

Szczerze mówiąc słysząc o nowej, podświetlanej wersji czytnika liczyliśmy na zmiany technologiczne, nie przyszedł nam do głowy inny wygląd. Tym bardziej, że firma PocketBook jest znana z niezmiennego, prostego i skromnego wyglądu.

Pomimo, braku zdjęć, ciemnobrązowy panel oraz drewniane opakowanie, robią wrażenie. Naszym zdaniem, produkty z limitowanej edycji PocketBook VIP doskonale sprawdzą się jako nietuzinkowy prezent.

Co Wy myślicie na temat czytnika VIP? Skusilibyście się na kupno takiego urządzenia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *