Onyx Boox Page już dostępny w sprzedaży!

BOOX Page to nowy, 7-calowy czytnik e-booków wyposażony w zaawansowany procesor i konfigurowalne przyciski zmiany stron. Odkryj imponujący wachlarz funkcji najnowszego modelu!

Onyx Boox Page już dostępny w sprzedaży!

Onyx Boox Page już dostępny w sprzedaży!

Unikalne doświadczenia e-czytania

Dotykowy ekran E Ink Carta o przekątnej 7-cali oferuje wysoką rozdzielczość 300 dpi oraz dobry kontrast, co gwarantuje wyraźne wyświetlanie nawet najmniejszych treści. Jego powierzchnia została zmatowiona, dzięki czemu odbijane światło jest rozproszone i nie razi w oczy. Wbudowane dwutonowe podświetlenie rozjaśni ekran Onyx Boox Page w ciemnym otoczeniu, tym samym pozwalając na czytanie o każdej porze dnia i nocy. 

Zaawansowany ośmiordzeniowy procesor Qualcomm oraz 3 GB RAM gwarantują szybkie i płynne działanie czytnika. Czytanie e-booków, przeglądanie stron internetowych czy korzystanie z aplikacji – każde zadanie zostanie wykonane w niezawodnym tempie.

Otwarty system Android 11 pozwala pobierać dowolne aplikacje na czytnik, dzięki czemu łatwo rozszerzysz jego możliwości i dopasujesz je do swoich wymagań. 

Onyx Boox Page

Onyx Boox Page

Ergonomiczny i elegancki wygląd Onyx Boox Page

Zainspirowane jednym z dotychczasowych bestsellerów, wbudowane fizyczne przyciski oferują jeszcze wygodniejsze korzystanie z czytnika zarówno dla osób lewo- jak i praworęcznych. Funkcje klawiszy można dostosować w ustawieniach, tym samym idealnie dobierając je do własnych preferencji. 

Nowa, magnetyczna osłona zapewnia niezawodną ochronę przed zabrudzeniami i zarysowaniami, a zarazem prezentuje się bardzo profesjonalnie. Domowy relaks, konferencja w pracy czy wyjazd na wakacje, towarzyszący Ci czytnik będzie bezpieczny i przyjemny dla oka. 

Onyx Boox Page z etui

Onyx Boox Page z etui

Ekskluzywna biblioteka „wszystko w jednym”

Page oferuje 32 GB pamięci wewnętrznej, dzięki czemu jest w stanie przechować całe biblioteki e-booków, komiksów czy dokumentów, które z łatwością przeczytasz dzięki kompatybilności ze wszystkimi najpopularniejszymi formatami plików tekstowych, jak MOBI, PDF, EPUB, CBZ i wiele innych. Pamięć możesz rozbudować wykorzystując kartę microSD oraz dysk flash USB, co tym bardziej zapewni, że nigdy nie zabraknie miejsca na kolejne pliki. 

Uchwyć swoje inspiracje

Funkcje dostępne w domyślnej aplikacji biblioteki NeoReader pozwalają zaznaczać fragmenty, które są dla Ciebie ważne. Możesz również wyrazić swoje myśli korzystając z elektronicznych komentarzy, aby potem wygodnie do nich wracać. 

Korzystając z konta BOOX dostajesz 10 GB darmowej pamięci chmurowej, która przechowa zaznaczenia, adnotacje i progres czytania, aby mieć do nich dostęp z komputera oraz łatwo synchronizować dane czytania pomiędzy różnymi urządzeniami BOOX. 

Chmura Onyx Boox - synchronizacja pomiędzy wieloma urządzeniami

Chmura Onyx Boox – synchronizacja pomiędzy wieloma urządzeniami

Onyx Boox Page – Twój poręczny towarzysz

Onyx Boox Page oferuje większy, 7-calowy ekran oraz wysokiej jakości podzespoły zamknięte w lekkiej i poręcznej obudowie. Będzie więc wygodnym rozwiązaniem do czytania nie tylko w domu, ale też w każdej podróży.

Onyx Boox Page

Żródło: BOOX.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *