Limitowany PocketBook Touch HD 3 w zestawie z etui i dodatkowym rokiem gwarancji!

PocketBook przygotował dla czytelników niespodziankę w postaci limitowanego Touch HD 3 w kolorze perłowej bieli. W zestawie otrzymamy piękne opakowanie, dedykowane etui i dodatkowy rok gwarancji!

pocketbook touch hd 3 edycja limitowana perłowa biel

Pocketbook Touch HD 3 Limited Edition posiada sześciocalowy ekran E INK Carta HD o rozdzielczości 1448 × 1072 i 300 PPI (najwyższej możliwej). Wyposażono go w podświetlanie z regulacją barwy, dzięki czemu można wygodnie czytać wieczorami oraz w nocy, a także manewrować między barwą standardową – białą oraz ciepłą – w odcieniach bursztynu. Szczególnie rekomendowaną czytającym po zmroku.

Czytnik działa w oparciu o procesor Freescale IMX6 1GHZ Solo Lite, otrzymał 512 MB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Wyposażono go również w baterię 1500 mAh. Przy odrobinie cierpliwości, można surfować po Internecie i uzyskać dostęp do pamięci w chmurze przez Wi-Fi

Touch HD 3 czyta bardzo szeroką gamę formatów książkowych – aż 19 oraz 4 formaty graficzne. Urządzenie sprawdzi się nie tylko przy codziennej lekturze, ale także do słuchania audiobooków czy muzyki podczas czytania: obsługuje Bluetooth oraz 6 formatów audio: M4A, M4B, OGG, OGG.ZIP, MP3, MP3.ZIP.

PocketBook Touch HD 3 edycja limitowana

Dzięki technologii HZO Protection (standard IPx7) PocketBook Touh HD 3 jest chroniony przed zalaniem. Urządzenie wytrzymuje zanurzenie w słodkiej wodzie na 1 metr do 30 minut, co oznacza, że ​​można czytać na plaży lub kąpać się bez obaw o bezpieczeństwo urządzenia.

Opakowanie wykonano z wytrzymałego kartonu, który jest grubszy od standardowych. Z przodu pudełka znajduje się duże zdjęcie czytnika i logo nagrody Red Dot w prawym górnym rogu. Z tyłu zawiera specyfikacje techniczne w 12 różnych językach. Pod czytnikiem znajduje się gwarancja, skrócona instrukcja obsługi, niebieskie etui i kabel USB.

woodporony czytnik e-booków pocketbook touch hd 3 doskonały na prezent

PocketBook Touch HD 3 w limitowanej edycji zachwyca  śnieżnobiałą kolorystyką. Przyciski przewracania strony na dole ekranu współgrają z  ogólnym designem, dzięki czemu  nie są szczególnie widoczne. Można ich używać, aby przewracać strony ebooków, zamiast  dotykowego ekranu.

Ekran jest lekko zapadnięty i nie ma warstwy szkła. Gwarantuje to możliwość komfortowego czytania przy oświetleniu górnym lub na zewnątrz. Na dole znajduje się port Micro USB i przycisk zasilania. 

PocketBook Touch HD 3 jest jednym z niewielu urządzeń w kolorze bieli dostępnych na rynku, dlatego na pewno pozwoli wyróżnić się w tłumie. Do jego zalet należy zaliczyć eleganckie prezentowe pudełko, granatowe etui w zestawie oraz dodatkowy rok gwarancji!

PocketBook Touch HD 3 w zestawie z granatowym etui i dodatkowym rokiem gwarancji.

 

PocketBook Touch HD 3 limited edition

PocketBook Touch HD 3 – test

źródło: goodereader.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *