Kindle Oasis to już przeszłość?

W ciągu ostatnich kilku tygodni zauważono znaczy spadek dostępności Kindle Oasis.  Na niektórych stronach platformy internetowej Amazon (np. w Kanadzie) została zawieszona informacja, o braku dostępności produktu. Usunięto również baner, reklamujący Kindle Oasis.

Czy czytnik od Amazon należy już do przeszłości?

Amazon -Kindle Oasis, czytnik-na-ksiazki

Podobna sytuacja ma miejsce na platformie sprzedażowej Amazon w Wielkiej Brytanii . Większość wersji Kinda Oasis jest niedostępna, z wyjątkiem jednego modelu Wi-Fi, który – jak jest napisane na stronie- będzie dostępny w przyszłym tygodniu.

Amazon Kindle Oasis czytnik na ksiązki

Przyczyny takich decyzji upatruje się w zbyt dużej liczbie oferowanych odmian urządzenia. W sumie jest 12 różnych wersji Kindle Oasis sprzedawanych w Stanach Zjednoczonych. Dostępne są trzy kolory, z możliwością Wi-Fi lub 3G + Wi-Fi, a każda dostępna z reklamami i bez. Prawdopodobnie Amazon chce zmniejszyć liczbę dostępnych modeli aby w sprzedaży były te „najlepsze”. Jednak to są tylko przypuszczenia.

Brak Kindle Oasis w ofercie to jedna z możliwych oznak, że nowe urządzenie od  Amazona może zostać wydane na 10 rocznicę Kindle, która przypada w listopadzie.

Źródło: http://blog.the-ebook-reader.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *