Aktualizacja oprogramowania dla czytników marki Onyx Boox

Oprogramowanie BOOX V3.2

Opracowane tak, aby oferować jeszcze wydajniejsze korzystanie z urządzeń BOOX.

 • Bardziej intuicyjny interfejs
 • Nowe, darmowe funkcje
 • Aktualizacje niezbędnych funkcji

Odświeżony interfejs użytkownika, przejrzyste ustawienia

Wersja oprogramowania 3.2 na nowo definiuje i upraszcza ustawienia urządzenia, oferując bardziej intuicyjny interfejs.

Rozwijane Menu – po lewej stronie: oprogramowanie V 3.2, a po prawej stronie: stare oprogramowanie

Rozwijane Menu

Zmieniono wygląd rozwijanego menu, teraz dzieli się na trzy części: Centrum powiadomień, Panel sterowania i Centrum E-Ink. Dzięki temu możesz w mgnieniu oka znaleźć wiadomości i dostosować wiele ustawień naraz.

Panel ustawień – po lewej stronie: oprogramowanie V 3.2, a po prawej stronie: stare oprogramowanie

Panel ustawień

Położenie ustawień zostało zmienione tak, aby najczęściej używane funkcje znajdowały się na górze. W ten sposób możesz zmienić ustawienia gestów, język lub hasło zaledwie jednym kliknięciem.

Ustawienia Aplikacji -po lewej stronie: oprogramowanie V 3.2, a po prawej stronie: stare oprogramowanie

Ustawienia aplikacji

Ustawienia aplikacji zostały przeniesione do Panelu aplikacji. Teraz oferują jeszcze więcej opcji, aby pomóc Ci w zarządzaniu wbudowanymi oraz zainstalowanymi aplikacjami.

Wersja oprogramowania 3.2 sprawia, że urządzenia BOOX są bardziej kompatybilne z zewnętrznymi aplikacjami do tworzenia notatek. Po aktualizacji oprogramowanie oferuje więcej dostosowanych ustawień, które pomogą Ci w korzystaniu i przeglądaniu aplikacji.

 

Z optymalizacją wersji 3.2 możesz tworzyć odręczne notatki w Microsoft OneNote, EverNote i WPS bez opóźnień i używać podstawowych rysików i pędzli, aby zwizualizować swoje pomysły.

 

 

Możesz dostosowywać wyświetlanie i odświeżanie aplikacji oraz ustawić wydajność kolorystyczną czcionek, ikon, okładek i tła, aby każdy element aplikacji był wyświetlany najlepiej jak to możliwe.

 

Czytaj i notuj

Czytanie i pisanie notatek stało się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki wersji 3.2.

Zobacz oryginalny styl e-booków

Potężny silnik graficzny V2 może wyświetlać bardziej szczegółowe style e-booków. Możesz zobaczyć oryginalne ustawienia marginesów, styl i rozmiar czcionki, uzyskując lepsze doświadczenia podczas czytania.

Lepszy przepływ plików tekstowych w formacie PDF

Nowa opcja przeszukiwalnego przepływu plików PDF usprawnia ich czytanie. Teraz możesz dostosować rozmiar czcionki, dopełnienia i marginesy plików PDF, aby łatwiej je czytać na dowolnym ekranie.

 

Większy widok na podzielonym ekranie

Funkcja nawigacji jest teraz dostępna na podzielonym ekranie. Możesz powiększyć fragmenty stron, aby dopasować je do połowy ekranu i czytać w dowolnej kolejności.

 

 

Niestandardowe pędzle i rysiki

Z pięcioma różnymi narzędziami do pisania, szesnastoma kolorami i wieloma rozmiarami, możesz stworzyć aż do pięciu spersonalizowanych pędzli, widocznych na górze ekranu dla szybkiego dostępu.

 

Uproszczony tryb pracy

Wersja oprogramowania 3.2 oferuje więcej funkcji zwiększających produktywność i integruje je z Twoim trybem i tempem pracy.

 

Przesyłanie plików pomiędzy komputerem a czytnikiem

Z nowym wbudowanym BOOXDrop możesz łatwo przesyłać e-booki i notatki z czytnika na komputer oraz przesyłać pliki z komputera na czytnik. Teraz jest dużo szybsze!

Podzielony ekran w trybie pionowym

W poprzednich wersjach podzielony ekran mógł być wyświetlany jedynie poziomo. Teraz możesz wybrać podzielenie w trybie poziomym lub pionowym, aby lepiej dopasować ekran do swoich wymagań.

Eksportowanie notatek jako wektorowe w PDF

Przesyłając ręczne notatki jako wektorowe w PDF możesz je edytować na komputerze lub NoeReaderze. Nie tracą one ostrości, nawet przy największym przybliżeniu.

 

Bezpieczny i spersonalizowany system kont

Urządzenia BOOX mogą zapamiętać wszystkie konta Onyx, do których się zalogowano. Każde konto może widzieć tylko swoje notatki, w ten sposób możesz używać jednego czytnika ze swoimi znajomymi lub rodziną jednocześnie zachowując prywatność swoich notatek.

 

Co możesz zyskać z oprogramowaniem V3.2

 • Ustabilizowana usługa w chmurze

Synchronizacja w chmurze staje się ustabilizowana, aby szybciej i bezpieczniej synchronizować notatki. Dodatkowo chmura oferuje 5GB dodatkowej pamięci za darmo, aby przechowywać Twoje notatki.

 • Darmowe nowe funkcje 

Bez dodatkowych kosztów. Bez subskrypcji. Wszystkie ulepszenia i nowe funkcje w wersji 3.2 są darmowe, włączając w to poprawione pisanie ręczne OneNote i BooxDrop.

 • Bardziej przyjazny dla użytkownika interfejs

Interfejs ustawień i menu został zmieniony na bardziej intuicyjny. Dzięki temu tablety BOOX są łatwiejsze w obsłudze i przyjemniejsze dla oka.

 • Niezawodne doświadczenia

W najnowszym oprogramowaniu naprawiono błędy poprzednich wersji, co poprawiło płynność wykonywania operacji. Oferowane są również ciągłe aktualizacje2 oprogramowania, aby poprawić jakość korzystania z urządzenia.

 

Jak zainstalować oprogramowanie:

Kliknij ikonę Ustawienia w lewym dolnym rogu.

Kliknij „Aktualizacja oprogramowania”.

Wybierz „Sprawdź aktualizację” na dole ekranu.

 

Kup czytnik e-booków marki Onyx Boox!

7 thoughts on “Aktualizacja oprogramowania dla czytników marki Onyx Boox

 1. Pysiorek3

  Jak można wrócić do poprzedniej wersji przed aktualizacją. Chodzi o Onyx boox Nova air. Ta nowa wersja mi nie pasuje

 2. czytio.pl

  @Pysiorek3 Nie ma możliwości cofnięcia się do poprzedniej wersji oprogramowania. Producent nie daje takiej możliwości. Jest szansa na cofnięcie poprzez serwis w ramach dodatkowej usługi serwisowej, ale w tym przypadku prosimy o kontakt mailowy.

 3. Czytio.pl

  Producent podaję, że aktualizacja dotyczyła jedynie modeli: Onyx Boox Note Air, Max Lumi, Note 3, Poke 3, Nova Air, Nova 3, Nova 3 Color i Leaf.

 4. Obracanie napisów

  Czy po aktualizacji ONYX BOOX NOTE 5 można obracać napisy tekstowe o dowolny kąt?
  Jest to dla mnie bardzo istotne.

 5. Obracanie napisów

  Jak można przywrócić poprzedni edytor tekstów w ONYX BOOX NOTE 5

 6. Czytio.pl

  Jeśli dokonało się aktualizacji, niestety nie ma możliwości powrotu do poprzedniej wersji. W przypadku niezadowolenia z funkcji systemowych, warto napisać do producenta. Istnieje opcja „informacja zwrotna” w ustawieniach, dzięki której producent będzie mógł odpowiedzieć na wiadomość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *