Wydawnictwa elektroniczne w kieszeni. Nowości od PocketBooka !

Międzynarodowa firma PocketBook S.A. oferuje więcej możliwości dla użytkowników czytników. Teraz czytelnicy multimedia PocketBook  mają dostęp nie tylko do biblioteki elektronicznej w różnych językach, ale także do ponad 70tytułów czołowych czasopism w Rosji.

Na 08 września 2012 przewidziano szybki dostęp do elektronicznych wersji gazet i czasopism. Jest on dostępny dla wszystkich użytkowników poprzez zawartość  strefy czytnika e-booków store.obreey.com. Dzięki przyjaznej dla użytkownika nawigacji w witrynie dość łatwo jest znaleźć odpowiednie tematy interesujących nas magazynów.

Elektroniczna wersja mediów wiodących w dziale „Czasopisma” zawiera najpopularniejsze czasopisma, które są aktualizowane zgodnie z przewidzianym czasem  – codziennie, co tydzień, raz na kwartał. Wszystkie publikacje są określone w postaci elektronicznych plików PDF, które można odczytać na dowolnym urządzeniu PocketBook.

 
Ponadto, wszyscy posiadacze czytnika PocketBook będą mieli wyjątkową możliwość korzystania z subskrypcji i otrzymywania  automatycznie wszystkich najnowszych informacji. Aby się zapisać, należy zalogować się na stronie, wybrać wydanie oraz okres subskrypcji.

 

Bądźcie na bieżąco!

 

Źródło:

http://www.pocketbook-int.com/ru/news

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.