TOP 5 ebooków o gwiazdach sportu

Gwiazdy sportu,  często myślimy o ich niedoścignionym fenomenie, umiejętnościach i popularności. Zazdrościmy im i chcemy być tacy jak oni albo poszukujemy informacji, jak oni to zrobili, że znaleźli się w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu.

Czy sukces to droga przez ciernie i duża liczba wyrzeczeń? Jak to jest żyć w ciągłym blasku kamer? Czy presja i oczekiwania otoczenia sprawiają, że ambicje szybują w górę?

Na te i mnóstwo innych pytań można znaleźć odpowiedź w bibliografiach sportowców/ trenerów/ działaczy sportowych. Dziś prezentujemy 5 topowych bibliografii zawodników, którzy doszli na sam szczyt. Czy z niego spadli i jak długo na nim pozostali? O tym dowiecie się już sami.

1.Wayne Gretzky, Michał Kolasiński- „Wayne Gretzky. Opowieści z tafli NHL”

Ebook został wydany 29 marca 2017 roku z przeznaczeniem dla fanów hokeja, ale nie tylko. Bibliografia opowiada o najlepszym, hokeiście w historii.  W trakcie 20-letniej kariery pobił lub wyrównał ponad 60 rekordów, czym się chwali. Opisuje również swoich największych rywali oraz kolegów z szatni.  Ponadto Opowieść z tafli NHL to historia ligi oraz analiza zmian, jakie zachodziły w hokeju na przestrzeni lat.

https://czytio.pl/ksiegarnia/ebook/244944/Wayne_Gretzky_Opowiesci_z_tafli_NHL

 

2. Luca Caioli, Barbara Bardadyn- Ronaldinho. Uśmiech futbolu

Premiera ebooka miała miejsce 17 sierpnia 2017 roku, zaś książka została okrzyknięta jako pierwsza w Polsce bibliografia piłkarskiego magika. Piękne gole, liczne piłki „wrzucona za kołnierz” oraz  niezwykłe triki to tylko część opisów zamieszczonych w bibliografii. Piłkarz opisuje również swoje życie spoza boiska. Czytelnik dowie się o tragicznej śmierci jego ojca, o idolu, a także innych aspektach prywatnego życia.  Ebook jest dla osób, które chcą poznać życie futbolowego wirtuoza.

https://czytio.pl/ksiegarnia/ebook/259367/Ronaldinho_Usmiech_futbolu

Luca Caioli, Barbara Bardadyn, Ronaldinho. Uśmiech futbolu, piłkarz, ebook, e-book, bibligrafia,

3.Rafał Jackiewicz- Rafał Jackiewicz. Życie na ostrzu noża

Kolejna premiera 2017 roku. Ebook to opowieść o życiu, napisana szczerze, barwnie i z humorem. Czytelnicy dowiedzą się o włamaniach, pobiciach, kradzieżach, ściąganiu długów, licznych wymuszeniach i odszkodowaniach oraz porwaniach i bójkach sportowca. Jest to najbardziej hardkorowa biografia w historii polskiego sportu. Te wszystkie historie znalazły się w karierze kick-boxingu na drodze po tytuł mistrza świata i Europy.

 https://czytio.pl/ksiegarnia/ebook/255615/Rafal_Jackiewicz_Zycie_na_ostrzu_noza

Rafał Jackiewicz, Życie na ostrzu noża, kick-boxing, Mistrzostwo świata, Mistrzostwo Europy,

4.Bartosz Sałbut, Steve Davis -„Steve Davis. Interesting. Autobiografia legendy snookera”

Kolejny światowej klasy ebook, który opowiada o  legendzie snookera , jaką jest Stave Davis został wydany w 2017 roku. W autobiografii przeczytamy o drodze na szczyt sportowca. Opisuje on swoje mecze, największych rywali oraz kulisy snookera. W latach 80. u boku innych gwiazd i rywali zarazem zmienił snookera z prowincjonalnej rozrywki w obsesję Brytyjczyków i dyscyplinę uwielbianą przez miliony.

https://czytio.pl/ksiegarnia/ebook/237411/Steve_Davis_Interesting_Autobiografia_legendy_snookera

Bartosz Sałbut, Steve Davis, Steve Davis. Interesting. Autobiografia legendy snookera,

5. Richard Williams, Bartosz Sałbut- ” Wieczny Ayrton Senna”

„Nie zostałem stworzony, by być drugi lub trzeci. Zostałem stworzony do wygrywania”. To słowa trzykrotnego mistrza świata, a przez wielu nazywanego najlepszym kierowcą, jaki kiedykolwiek zasiadł za kierownicą bolidu F1. Jego tragiczna śmierć na torze Imola w 1994 roku  wstrząsnęła całym światem. Bibliografia ta jest odzwierciedleniem pasji, kontrastów życia codziennego i wielkiej wiary w Boga przez Ayrtona Senny – wielkiego na zawsze.

https://czytio.pl/ksiegarnia/ebook/252923/Wieczny_Ayrton_Senna

Richard Williams, Bartosz Sałbut, Wieczny Ayrton Senna, F1, biografia,

Przeczytaj również:

Co każdy powinien wiedzieć o Ebookach?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *