Skórki do czytników, czyli dodatkowa ochrona przed zarysowaniami i niepowtarzalny wygląd

Dotychczas nie pojawiło się wiele akcesoriów do czytników ebooków w stosunku do innych urządzeń elektronicznych. Do dodatków należą karty pamięci, lampki LED oraz pokrowce. Te ostatnie cieszą się największą popularnością. Poza granicami naszego kraju zainteresowanie zdobywają również skórki do czytników.  Są one alternatywą dla etui, odświeżają wygląd czytnika oraz chronią urządzenie przed zarysowaniami.

Kilka dni temu do oferty sklepu czytio.pl dołączyły skórki do czytników. Jest to specjalna folia, którą w łatwy sposób przykleja się na urządzenie. Skórka Personal Magic Skin może służyć jako alternatywa dla pokrowca, ponieważ zabezpiecza urządzenie przed zarysowaniami. Z drugiej strony, akcesoria nie muszą się wykluczać, skórka oprócz ochrony służy również do odświeżenia wyglądu czytnika. W naszej ofercie znajdują się skórki dla Kindle 5, a także skórki dla czytników PocketBook. Proponujemy kilka wzorów w pięciu różnych kategoriach. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

 Na  zdjęciu powyżej skórka dla PocketBook Touch. Dostępna również dla Kindle 5.

Na zdjęciu powyżej skórka dla Kindle 5. Dostępna również dla czytników PocketBook.

Na zdjęciu powyżej skórka dla PocketBook 613. Dostępna również dla Kindle 5 oraz innych modeli PocketBook.

 

Powyższe skórki to tylko kilka wybranych wzorów. Wszystkie skórki są dostępne dla Kindle 5, PocketBook 613 oraz wszystkich PocketBooków z serii Touch.

Prosta aplikacja skórek na czytnik

Warto dodać, że naklejka na czytnik jest bardzo łatwa w aplikacji. Nie potrzebujemy do niej żadnych dodatkowych przyrządów. Co więcej, dzięki mikro kulkom możliwe jest przesuwanie warstwy klejącej po czytniku oraz wielokrotne odklejanie i przyklejanie skórki przed końcowym dopasowaniem (klej zacznie działać dopiero pod przyciskiem). Z kolei, mikro kanaliki nie pozwalają na powstanie pęcherzyków powietrza, naklejka idealnie dopasowuje się do urządzenia. Skórka Personal Magic Skin jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, w tym folii 3M Controltac z technologią Comply dzięki temu, bez trudu można odkleić skin.

 

Co myślicie o skórkach na czytnik? Obietnica raju. Zachęcamy do dyskusji w komentarzach oraz  zadawania pytań.

 

 

2 thoughts on “Skórki do czytników, czyli dodatkowa ochrona przed zarysowaniami i niepowtarzalny wygląd

  1. GW

    Czy gdzieś można jeszcze dostać takie skórki na czytnik w rozsądnej cenie? Kiedyś były bardzo popularne, a teraz pod koniec 2019 nie ma ich praktycznie nigdzie…

  2. Admin

    Dzień dobry, niestety nam również nie udało się znaleźć takich skórek w polskich sklepach internetowych. Do czytników Kindle dostępne są one na Amazon.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *