Prezentujemy 15 najlepszych tytułów ubiegłego roku 2017!

Nowy rok, nowe postanowienia. Czas weryfikacji list powstałych w myśl postanowień noworocznych oraz tworzenie nowych.

Polskimi autorami, o których było najgłośniej w ubiegłym roku to Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz czy Piotr C. zaś najchętniej czytanymi powieściami były kryminały, powieści obyczajowe oraz oparte na emocjach.

Teraz tytułowe ebooki:

1.Brown Dan- Początek

Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harvarda i specjalista od symboli po raz kolejny  podejmuje wyzwanie. Tym razem przenosi nas do malowniczej Hiszpanii. Tam przemierza ulice Madrytu, Barcelony, Sewilli i Bilbao w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące ludzkość pytania.

2.Paris B.A.- Za zamkniętymi drzwiami

Perfekcyjne małżeństwo czy fikcja. Książka, która wciąga, a czyta się ją jednym tchem. Mocny psychologiczny thriller to drugie imię tej powieści. Perełka roku 2017!

Paris B.A.- Za zamkniętymi drzwiami, 2017, ebook, książka, pozycja, perełka roku, bestseller, PocketBook Touch Lux 3 Gold

3.Remigiusz Mróz- W kręgach władzy. Tom 1. Wotum nieufności

Marszałek sejmu, Daria Seyda, budzi się w pokoju hotelowym, nie pamiętając, jak się w nim znalazła ani co się z nią działo przez ostatnich dziesięć godzin. Jest przekonana, że stała się ofiarą manipulacji, ale nie wie, kto ani dlaczego może za nią stać. Czy rozwikła zagadkę i dowie się kto za nią stoi?

Remigiusz Mróz- W kręgach władzy. Tom 1. Wotum nieufności, 2017, ebook, książka, pozycja, perełka roku, bestseller, PocketBook Touch HD2.

4. Laurelin Paige- Uwikłani tom 3. Na zawsze

Nazwana mianem: ”Lepsza od trylogii Greya”. Ognisty romans z zaskakującą historią w tle. Jedna z trzech części trylogii opisującej losy obłędnie pięknej i inteligentnej Alayny oraz nieziemsko przystojnego miliardera.

Laurelin Paige- Uwikłani tom 3. Na zawsze, 2017, ebook, książka, pozycja, perełka roku, bestseller, PocketBook Aqua 2

5. Camilla Lackberg- Czarownica.

Kryminał, który trzyma w napięciu od samego początku. Książka opowiada o zaginięciu czteroletniej Linnei z gospodarstwa koło Fjällbacki. Jej zniknięcie przypomina tragiczne wydarzenie sprzed trzydziestu lat- zabójstwie małej dziewczynki zabitej przez dwie trzynastolatki. Czy te na pozór niepodobne wydarzenia łączą się i kryją wspólną tajemnicę?

Camilla Lackberg- Czarownica, 2017, ebook, książka, pozycja, perełka roku, bestseller, PocketBook Basic Lux.

6. Lagercrantz David – Millennium. Tom 5. Mężczyzna, który gonił swój cień.

Kontynuacja kultowej trylogii Millennium pióra Davida Lagercrantza. LisbethSalander odbywa karę w więzieniu dla kobiet Flodberga i stara się nie wchodzić w żadne konflikty. Pewnego dnia staje w obronie prześladowanej dziewczyny z Bangladeszu i ściera się z przywódczynią więziennego gangu.

Lagercrantz David - Millennium. Tom 5. Mężczyzna, który gonił swój cień, ebook, książka, pozycja, perełka roku, bestseller, Cybook Muse HD

7. Hawkins Paula- Dziewczyna z pociągu

Najszybciej sprzedająca się debiutująca powieść dla dorosłych w historii brytyjskiego rynku. Co 6 sekund ktoś w Stanach Zjednoczonych kupuje tę książkę. O czym opowiada? Główna bohaterka każdego ranka dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. Wie, że pociąg zawsze zatrzymuje się przed tym samym semaforem, dokładnie naprzeciwko szeregu domów. Zaczyna się jej nawet wydawać, że zna ludzi, którzy mieszkają w jednym z nich. Nagle widzi coś wstrząsającego. Widzi to tylko przez chwilę, bo pociąg rusza, ale to wystarcza. Wszystko się zmienia. Rachel ma teraz okazję stać się częścią życia ludzi, których widywała jedynie z daleka.

Hawkins Paula- Dziewczyna z pociągu, ebook, książka, pozycja, perełka roku, bestseller, PocketBook Basic 3.

8. King Stephe-To

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć mocnego thrillera Stephena Kinga. Derry w stanie Maine to miejsce ledwie widoczne na mapie. Dochodzi tu do wyjątkowej eskalacji zbrodni, okrutnych morderstw, gwałtów i tajemniczych wypadków. W kanałach miasteczka zalęgło się To. Bliżej nieokreślone, przybiera najróżniejsze postaci – klauna, ogromnego ptaszyska, głosu w rurach. Poluje na dzieci. Zajrzyjcie do książki, a poznacie więcej szczegółów.

King Stephe-To, ebook, książka, pozycja, perełka roku, bestseller, PocketBook Touch Lux 3.

9. Kubicki Grzegorz, Drzewicki Maciej – Ania. Biografia Anny Przybylskiej

Książka o Ani Przybylskiej jest gorąca. Jak całe Jej życie, które nie cierpiało nudy i szarości. Jeżeli ludzkie losy zasługują na epilog, to ta książka nim jest. Dla mnie to po prostu kolejne spotkanie z ulubioną kumpelą z branży i radosnym człowiekiem. A myślałem, że to już niemożliwe… Gorąco polecam. Cezary Pazura.

Kubicki Grzegorz, Drzewicki Maciej - Ania. Biografia Anny Przybylskiej, ebook, książka, pozycja, perełka roku, bestseller, PocketBook HD2

10. Hanks Tom- Kolekcja nietypowych zdarzeń

Debiut literacki wybitnego i uwielbianego aktora to arcyciekawy zbiór opowiadań – eleganckich, poruszających, zabawnych, niekiedy figlarnych, czasami melancholijnych i zawsze zaskakujących.

Hanks Tom- Kolekcja nietypowych zdarzeń, ebook, książka, pozycja, perełka roku, bestseller, PocketBook HD2

11.Świst Paulina- Prokurator

Gorący romans, a w tle rozprawa sądowa. Czy to dobry pomysł, aby kontynuować tą znajomość i uczucie, które się zrodziło? Książką rozbudza wyobraźnię i trzyma w napięciu do ostatniego słowa na ostatniej stronie powieści.

.Świst Paulina- Prokurator, ebook, książka, pozycja, perełka roku, bestseller, PocketBook HD2.

12. Musso Guillaume- Dziewczyna z Brooklynu

Mistrz suspensu, czyli Guillaume Musso przedstawia swoją kolejną pozycję, która stała się bestsellerem! Lekka obyczajowa pozycja, która zaskoczy niejednego.

Musso Guillaume- Dziewczyna z Brooklynu

13. Cameron Bruce W.- Był sobie pies

Poruszająca opowieść o zaufaniu i miłości z merdającym ogonem w tle. Książka, która przez rok była na liście bestsellerów The New York Times. Wszystkie psy idą do nieba… chyba że mają niedokończone sprawy na ziemi.

Cameron Bruce W.- Był sobie pies, ebook, książka, pozycja, perełka roku, bestseller, PocketBook Cybook Muse HD.

14. Miłoszewski Zygmunt- Jak zawsze

Komedia ironiczno-romantyczna o parze, która dostała szansę przeżycia jeszcze raz swojej miłości. I o narodzie, który dostał szansę przeżycia jeszcze raz swojej historii. I o tym, co z tego wynikło.

Miłoszewski Zygmunt- Jak zawszeebook, książka, pozycja, perełka roku, bestseller, PocketBook Touch HD.

15.Bonda Katarzyna- Cztery Żywioły. Tom 3. Lampiony.

Trzecia z serii czterech książek o utalentowanej profilerce Saszy Załuskiej. Kolejne portrety psychologiczne zbrodniarzy krok po kroku prowadzą ją do odkrycia mrocznej tajemnicy z własnej przeszłości.

Bonda Katarzyna- Cztery Żywioły. Tom 3. Lampiony. ebook, książka, pozycja, perełka roku, bestseller, PocketBook Basic Lux

Lista powyżej przedstawionych ebooków to według nas najlepsze pozycje 2017 roku. Jeśli, któraś z pozycji uciekła waszej uwadze, gorąco zachęcamy do ich przeczytania! Są naprawdę tego warte!

Przeczytaj również:

Czytniki klasy premium, czyli ebook readery powyżej 600zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *