Polski debiut Icarusa Illumina HD

Model Illumina HD to pierwszy czytnik z podświetleniem firmy Icarus. Illumina pojawił się na rynku we wrześniu 2013 roku. Do tej pory jednak podświetlany Icarus nie był dostępny w naszym kraju. Od dziś Icarus Illumina HD jest w sprzedaży w sklepie czytio.pl.

icarus illumina hd promocja 700 e-booków gratis

Icarus Illumina HD, podobnie do swoich konkurentów, posiada dotykowy, sześciocalowy ekran E-Ink Pearl HD z podświetleniem o rozdzielczości 1024 x 768 px. Za pomocą anteny Wi-Fi i przeglądarki internetowej na czytniku Illumina mamy także możliwość ściągania e-booków bez użycia kabla. Do standardowych funkcji oferowanych przez Icarusa należą również słowniki, możliwość dostosowania grubości marginesów, interlinii oraz kroju pisma.

Czym Icarus Illumina HD wyróżnia się spośród konkurencji?

Podświetlany czytnik Icarus Illumina jako jeden z nielicznych czytników jest wyposażony w odtwarzacz muzyki. Wiele osób może docenić także klawisze zmian stron znajdujące się po bokach ekranu. Oprócz tego, że jest to wygodne rozwiązanie warto dodać, że przyciski znajdują się po obu stronach urządzenia, dzięki czemu są użyteczne zarówno dla prawo jak i leworęcznych czytelników. Naszym zdaniem gwoździem programu jest stosunkowo niska cena Icarusa Illumina, która obecnie wynosi 469 złotych. Dla porównania dodamy, że ceny PocketBooka 626 Touch Lux, Onyxa C65 AfterGlow oraz Kindle’a Paperwhite 2 wahają się między 500 – 600 złotych.

oficjalny polski dystrybutor icarusa hd illumina

Dane techniczne Icarusa Illumina

Funkcje dodatkowe przeglądarka internetowa, przeglądarka zdjęć, odręczny notatnik, odtwarzacz muzyki, aplikacje
Pamięć wewnętrzna 4 GB (możliwość powiększenia o dodatkowe 32 GB)
Wymiary 125 x 180 x 10 mm
Obsługiwane formaty plików PDF, FB2, EPUB, RTF, MOBI, TXT, HTM, MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC, OGG, JPG, BMP
Wyjście słuchawkowe minijack 3,5mm
Bateria Li-Ion 3,7V, 1500 mAh

 

Więcej informacji na temat Icarusa Illumina HD oraz pełna specyfikacja techniczna znajduje się na stronie sklepu czytio.pl

Jedna myśl nt. „Polski debiut Icarusa Illumina HD

  1. Cyfranek

    No to teraz jeszcze warto by było przeczytać jakiś niezależny test. Sprzęt wygląda interesująco, ale według parametrów wiele urządzeń tak wygląda co nie zawsze sprawdza się w realu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *