Mini wideo test – PocketBook Aqua

W Internecie pojawiły się już pierwsze wideo testy wodoodpornego czytnika e-booków, PocketBook Aqua. Zachęcamy do obejrzenia jak czytnik zachowuje się w styczności z piaskiem oraz wodą.

Oba filmy nie są w języku polskim jednak dane techniczne urządzenia są dostępne na stronie czytio.pl. Poza tym biorąc pod uwagę to, że jest to pyło i wodoodporny czytnik e-booków ważniejszy będzie dla nas sam obraz niż tekst.

W pierwszym filmiku, po minucie, czytnik e-booków jest zanurzony do wody. Następnie widzimy jak od razu po wyciągnięciu z niej reagują przyciski oraz ekran dotykowy.

Drugi filmik , od drugiej minuty, oprócz pokazania PocketBooka 640 Aqua w wodzie przedstawia również jak czytnik działa po zakopaniu w piasku.

Oba wideo testy PocketBooka Aqua wskazują na to, że będzie to idealne urządzenie do czytania na plaży 🙂 PocketBook Aqua pojawi się w Polsce w ostatnim tygodniu czerwca br. Już dziś czytnik dostępny jest w przedsprzedaży w sklepie czytio.pl, podczas której dołączane jest wybrane etui gratis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *