PocketBook prezentuje nowy produkt

W drugiej połowie maja w sprzedaży pojawi się nowy produkt PocketBooka – 623 Touch Lux.  Po docenionym przez PC Format oraz Computer Bild modelu 622 Touch przyszedł czas na dalszy rozwój – PocketBook postawił na czytnik z podświetlanym ekranem HD.

PocketBook 623 Touch Lux to nowoczesny czytnik e-booków z podświetlanym ekranem E-Ink Pearl HD. Większa rozdzielczości – 1024 x 758 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanów perfekcyjnego obrazu . Dzięki równomiernemu podświetleniu ekranu, możliwe jest czytanie w dobrej jakości w każdych warunkach oświetleniowych.  Czytnik jest pokryty matową powłoką, przez co ekran  nie odbija promieni słonecznych. Urządzenie jest czytelne nawet w pełnym słońcu. Z kolei, w mniej oświetlonych pomieszczeniach warto skorzystać z innowacyjnego podświetlenia.

Nowatorska technologia podświetlenia ekranu

Technologia podświetlenia użyta w czytnikach różni się od tej zastosowanej w ekranach LCD. 623 Touch Lux oświetla ekran z góry do dołu, dzięki temu światło nie jest skierowane prosto  na oczy czytelnika. Takie rozwiązanie niweluje ryzyko pogorszenia wzroku oraz pozwala na dłuższe cieszenie się lekturą bez uczucia zmęczenia oczu.

Czym urządzenie wyróżnia się spośród konkurencji?

PocketBook 623 oferuje (w stosunku do konkurencji) więcej obsługiwanych formatów plików, dwukrotnie większą pamięć wewnętrzną, ponad 3-krotnie więcej języków menu, więcej słowników, a także dwa razy dłuższą gwarancję. Ponadto,  produkty PocketBook są wyposażone w technologię multitasking (wielozadaniowość), dzięki której praca na urządzeniu jest szybsza oraz bardziej komfortowa.

Czym jeszcze zaskoczy PocketBook 623 Touch Lux?

Na nowy model możliwe jest wgranie własnych czcionek. Co więcej, PocketBook 623 dostarcza nowych czytelniczych doświadczeń w społeczności  ReadRate. Niekonwencjonalna aplikacja m.in. umożliwia dziele się opiniami na temat książek, przyznawanie im ocen, oraz dyskusje z innymi użytkownikami. Usługa proponuje książki, które powinny trafić w gust czytelnika. Aplikację można połączyć ze swoim kontem na portalu społecznościowym.

Najważniejsze dane techniczne:

  • Ekran : E-Ink Pearl HD
  • Rozdzielczość: 758 x 1024
  • Obsługiwane formaty (bez potrzeby konwersji) : EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOBI), mp3
  • Wewnętrzna pamięć flash : 4GB
  • Waga: 196 gramów
  • Wymiary: 114,5 x 175 x 9,5 mm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Źródło: informacja prasowa

 

Cena : 699 złotych, przedsprzedaż w czytio.pl, realizacja zamówień po 15 maja

 

Jedna myśl nt. „PocketBook prezentuje nowy produkt

  1. Virtualo

    E-czytnik prezentuje się naprawdę bardzo dobrze, ekran e-ink, podświetlenie, bardzo dużo obsługiwanych formatów i przystępna cena. Urządzenie naprawdę warte zainteresowania i zakupu. Nowy Pocketbook na pewno będzie się wyróżniał na rynku wśród licznej konkurencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *