PocketBook InkPad X w końcu z Legimi i Empik Go!

PocketBook InkPad X po roku od premiery doczekał się aktualizacji. Nowości jest kilka, jednak bezapelacyjnie najistotniejszą z nich jest możliwość korzystania z aż dwóch aplikacji abonamentowanych – Legimi i Empik Go.

PocketBook InkPad X umożliwia rotację ekranu, która pozwala zarówno a czytanie pionowe, jak i poziome.

PocketBook InkPad X to największy czytnik w ofercie producenta. Jego 10,3-calowy ekran został stworzony z myślą o czytaniu plików w formacie PDF w rozdzielczości 227 dpi. Posiada podświetlenie SMARTlight, procesor Dual Core (2 x 1 GHz), USB-C oraz pozwala na odtwarzanie audiobooków.

Teraz poza możliwością zgrywania własnych e-książek na czytnik, użytkownicy będą mogli korzystać z rozwiązań abonamentowych oferowanych przez Legimi i Empik Go.

Gdzie pobrać aktualizacje?

Oprogramowanie w wersji 6.1.1218 można pobrać ze strony producenta lub przez łącze Wi-Fi.

Co jeszcze oferuje nowe oprogramowanie dla PocketBook InkPad X?

PocketBook InkPad X to doskonały czytnik do czytania komiksów

Poza nowym wyglądem interfejsu i dostępem do aplikacji PocketBook przygotował także  drobne, ale użyteczne nowości. Zadowoleni na pewno będą fani ilustracji. Od teraz będzie można dobierać poziom natężenia kontrastu, jasności i korekcji gamma w plikach PDF, DjVu, epub, fb2. Dodana została także opcja podglądu ilustracji w osobnym okienku i możliwość zmieniania jej rozmiaru.

 

 

 

 

PocketBook InkPad X – test

PocketBook InkPad X

źródło: PocketBook

2 thoughts on “PocketBook InkPad X w końcu z Legimi i Empik Go!

  1. czytelnik

    w sam raz na mikołajki, rewelacja :). Akurat kupiliśmy babci Inkpada X, żeby mogła z Legimi korzystać a nie chodzić do biblioteki. Kupowaliśmy trochę w ciemno, wtedy jeszcze nie było aktualizacji, wszyscy ostrożnie podawali że aktualizacja będzie ale za kilka tygodni, może koniec grudnia albo styczeń 2021. A tu proszę – babcia dostanie dzisiaj czytnik, od razu zaktualizuje i będzie Legimi jak znalazł 🙂

  2. Admin Autor wpisu

    Również bardzo się cieszymy z tej aktualizacji! Zatem życzymy Babci miłej lektury! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *