PocketBook Basic

Nowe modele PocketBooka właśnie weszły do sprzedaży.

PocketBook Basic 3 oraz PocektBook Basic Lux to dwa nowe modele w linii Basic, które właśnie weszły na rynek czytników. Modele Basic czyli podstawowe, swoimi parametrami zaczynają coraz bardziej przypominać te z najwyższej półki.

Wyświetlacz E Ink Carta

W obu wersjach zastosowano wyświetlacz najnowszej generacji – E Ink Carta, PocketBook Basic Lux posiada wyświetlacz HD o rozdzielczości 758 × 1024, 212 DPI, w Basic 3 rozdzielczość to 600 × 800, 166 DPI. Basic Lux został wyposażony w przednie oświetlenie ekranu, dzięki temu można go czytać w dowolnych okolicznościach niezależnie od jasności pomieszczenia w którym jesteśmy czy pory dnia, Basic Lux swoimi parametrami dogania najlepsze modele, wciąż będąc w linii Basic, która charakteryzuje się dążeniem do jak najlepszej jakości w jak najniższej cenie.

Więcej pamięci

Pamięć w obu modelach została zwiększona do 8GB dodatkowo można rozszerzyć ją do 32 GB za pomocą karty SD. Taka pojemność pozwoli na przechowanie ok 10 tys. ebooków.

Basic 3 oraz Basic Lux posiadają także łącze Wi-Fi i aplikacje Dropbox, Send-to-PocketBook PocketBook Sync services, które usprawniają przenoszenie plików bez potrzeby użycia kabla. Urządzenia odczytują ponad 20 rodzajów plików, są wyposażone również w słowniki niezbędne podczas czytania treści w obcym języku.

PocketBook Basic Lux zaprojektowany został w kolorze ciemno brązowym, natomiast PocketBook Basic jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej, wszystkie ważą teraz jedynie 170 gramów, a ergonomiczny przycisk ułatwia korzystanie z nich w różnych okolicznościach.

Dla początkujących

PocketBooki Basic cechują się tym, że zostały zaprojektowane z myślą o początkujących użytkowników czytników. Intuicyjny interfejs, łatwa w obsłudze biblioteka oraz skrót do aktualnie czytanej pozycji sprzyjają orientacji na tym urządzeniu nawet dla tych którzy mają styczność z e-czytaniem po raz pierwszy.

Najlepsze parametry w najniższej cenie

Do tej pory podświetlenie czy Ekran HD zarezerwowane były dla najdroższych czytników. Linia PocketBook Basic wyznacza kierunek rozwoju, już teraz możemy oczekiwać najlepszych rozwiązań technologicznych w najbardziej podstawowych modelach w najniższej cenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *