PocketBook 623 Touch Lux – pierwsze wrażenia

     Z przyjemnością donosimy, że wczoraj dotarł do nas PocketBook 623 Touch Lux- pierwszy czytnik firmy PocketBook z podświetlanym ekranem.


Pierwsze  wrażenia

PocketBook 623 Lux z wyglądu jest niemalże identyczny jak jego poprzednik 622 Touch. Jedynym czym różnią się modele jest tylna obudowa. PocketBook 622 Touch na tylnym panelu posiada logo Obreey – księgarni ,z którą współpracuje PocketBook, natomiast na tylnej obudowie Touch Luxa widnieje napis „PocketBook”.


Ekran

Wbudowane podświetlenie można całkowicie wyłączyć oraz regulować jego poziom.  Nowa technologia pozwala na bezproblemowe czytanie w ciemności. Co więcej, mamy wrażenie, że włączone podświetlenie zwiększa kontrast , dzięki czemu ekran jest jeszcze bardziej czytelny.

Wkrótce na czytio.pl

Nasz test PocketBooka 623 Touch Lux wciąż trwa. Już wkrótce na naszym blogu pojawi się recenzja PocketBooka 623 Touch Lux, a także porównanie Kindle Paperwhite vs. Touch Lux, a także Onyx Angel Glow vs. PocketBook 623 Touch Lux.

7 thoughts on “PocketBook 623 Touch Lux – pierwsze wrażenia

 1. Virtualo

  Z niecierpliwością czekamy na wyniki testowania nowego PocketBooka, e-czytnik zapowiada się naprawdę bardzo dobrze, tym bardziej jesteśmy ciekawi pierwszych wrażeń z urządzeniem.

 2. orge

  A może jeszcze do zestawu porównanie z Kobo Glo jeśli macie taką możliwość

 3. Tomek

  U mnie jest problem z ekranem dotykowym. Działa bardzo kapryśnie, wolno, klikam np. wyszukiwanie a uruchamia się „ulubione”… nie wiem czy to wada czytnika czy mojego egzemplarza.

 4. Virtualo

  Tomek, może oddaj go do naprawy, czytnik raczej nie powinien chodzić wolno, na pewno jest to bardzo uciążliwe więc lepiej naprawić tą usterkę 🙂

 5. czytio.pl

  W pierwszej kolejności będziemy porównywać PocketBook’a do Kindle i Onyxa, ale być może uda nam się zrobić porównanie również z Kobo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *