Onyx Boox X61S już w sprzedaży

Po raz kolejny czytio.pl jako jeden z pierwszych sklepów na polskim rynku wprowadza najnowszy model czytnika ebooków Onyx.

Najnowszy model to Boox X61S. Ten ebook reader to nowa poprawiona wersja modelu Onyx X60S, która była prostszym odpowiednikiem dostępnego na naszym rynku readera Boox X60.

Dystrybutor czytników Onyx uznał, że zamiast wprowadzić do sprzedaży odpowiednik Modelu Boox X60 lepiej będzie poczekać, aż producent poprawi ten model i zaoferuje w nim lepsze parametry. I tak polski e-czytelnik mniej więcej pół roku po premierze modelu X60 otrzymuje jego prostszy odpowiednik, ale wyposażony w najnowszy ekran e-ink pearl oraz lekko poprawionych parametrach, jak pamięć wewnętrzna czy szybsze taktowanie procesora.

Model X61S podobnie jak starszy odpowiednik nadal cechuje się nieco kontrowersyjnym designem (czerń i jaskrawy seledyn przycisków), jednak jest stosunkowo tani jak na polskie realia, ponieważ cena czytnika Boox X61S ma wynosić 699zł, co stanowi dolny pułap cen rynkowych.

Podobnie jak inne czytniki Onyx Boox w najnowszym modelu zastosowano funkcję TTS Ivona w j. polskim, ten sam interfejs użytkownika oparty o system Linux, a także inne podstawowe funkcje jak powiększanie, szukanie słowa w tekście itp.

Krótko mówiąc model boox X61S marki Onyx to następca wersji boox 60S, który oferuje dłuższy czas działania baterii, nieznacznie lepszy ekran i większą pamięć wewnętrzną. Niestety czytnik dalej nie posiada dobrych słowników i akcelerometru ani głośników zewnętrznych.

Model Onyx Boox X61S jest dostępny w sklepie czytio.pl w cenie 699 zł.

Sprawdź porównanie Onyx Boox X61S i vs Onyx boox 60S

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *