Onyx Boox Max 3 w nowym czarnym kolorze!

Onyx Boox MAX 3 jest największym czytnikiem e-booków w ofercie Czytio.pl i jednym z popularniejszych urządzeń E-Ink o przekątnej 13,3 cala. Czytnik pojawił się pod koniec ubiegłego roku tylko w jednej wersji kolorystycznej – białej. Jednak teraz jest również dostępny w klasycznej czerni! Oba warianty kolorystyczne są w tej samej cenie.

Onyx Boox Max 3 13,3 cala

Onyx Boox Max 3 to czytnik e-booków, który jednocześnie świetnie się sprawdza jako urządzenie do robienia notatek. Posiada ogromny 13,3-calowy wyświetlacz E-ink Mobius i Carta o rozdzielczości 2200 × 1650 i 207 DPI. Ma on warstwę WACOM, dzięki czemu jest kompatybilny z rysikiem o 4096 poziomach czułości na nacisk oraz pojemnościowy ekran dotykowy.

Jedną z najbardziej wyróżniających cech Onyx Boox Max 3 jest port HDMI, który pozwala podłączyć czytnik do komputera i używać go jako dodatkowego monitora. Posiada cztery tryby odświeżania, których można dowolnie używać w zależności od sytuacji, takich jak na przykład przeglądanie Internetu.

Onyx Boox Max 3 wyposażono w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm 2GHz, 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. W tym modelu Onyx po raz pierwszy użył ośmiordzeniowego procesora, który znacznie zwiększa wydajność podczas robienia notatek lub uruchamiania aplikacji na Androida. Możliwe jest także wygodne surfowanie po Internecie, dzięki 5 GHz WiFi.

onyx boox max 3 od boku

Poza tym Onyx Boox Max 3 można zabezpieczyć podobnie jak większość smartfonów. Czytnik wyposażono w funkcję rozpoznawania odcisków palców, która zwiększa bezpieczeństwo danych osobowych i odblokowuje urządzenie po dotknięciu palcem przycisku wstecz.

Drugą cechą, która łączy go z nowymi telefonami komórkowimi jest obsługa OTG. Onyx Boox Max 3 wyposażono w port USB-C, który umożliwia podłączenie akcesoriów, takich jak przewodowa klawiatura, mysz, karty TF i inne urządzenia USB bez konieczności instalowania jakiegokolwiek sterownika.

Onyx Boox Max 3 wyposażono też  w gigantyczną baterię o pojemności 4300 mAh. Obsługuje ona szybkie ładowanie, dzięki czemu czytnik można podłączyć i całkowicie naładować w ciągu zaledwie 2 godzin.

Onyx Boox Max 3 Black

 

 

źródło: goodereader.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.