Nowy, ekscytujący wygląd laptopa zaproponowanego przez Lenovo!

1. Lenovo prezentuje elastyczny wyświetlacz dla laptopów

Lenovo właśnie przedstawił nową elastyczną koncepcję wyświetlacza, w której ekran i klawiatura są dołączone bez zawiasów. I co najważniejsze jest całkowicie składany.

Aby wprowadzić ten prototyp na rynek Lenovo sygnalizuje, że potrzebują „zaawansowanych materiałów” i „nowych technologii ekranowych”, aby stworzyć takie urządzenie.

Nieustannie obiecuje się konsumentom składane „papierowe” ekrany, a sprzedawcy sprzętu pokazują elastyczne wyświetlacze, które można zastosować do laptopów, ultrabooków, i czytelników. Konsumenci jeszcze  jednak muszą poczekać żeby zobaczyć naprawdę atrakcyjny prototyp jako rentowny komercyjny produkt.

2. Innowacyjność

Firma Lenovo coraz śmielej kroczy po meandrach innowacyjności :). Warto wspomnieć tu o YogaBook, który posiada przestrzeń twórczą, inteligentną klawiaturę, innowacyjny rysik czy bransoletowy zawias. Na stronie Lenovo przeczytamy, że twórcy proponują 4 sposoby użytkowania: jako laptopa, tabletu, podstawki czy tzw. namiotu :).To my decydujemy, która opcja w danym momencie jest najwygodniejsza!

Wracając do koncepcji prototypu nowego laptopa, czas zweryfikuje czy przyszły produkt będzie miał tak elastyczny wygląd jak zapowiada firma Lenovo!

Źródło: https://goodereader.com/blog/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *