Nowy czytnik PocketBook InkPad 3 już jest dostępny w Polsce!

Nie bez powodu czytnik PocketBook InkPad 3  to jeden z najbardziej wyczekiwanych czytników –  lżejszy, mniejszy, z podświetleniem SMARTlight, automatyczną rotacją tekstu i nowym wyglądem.

 

PocketBook InkPad 3 dostępny w Polsce

 

Niespełna ośmiocalowy wyświetlacz przypadnie do gustu osobom lubiącym czytniki średniej wielkości. Rozdzielczość równa jest 300 dpi, a litery wydają się być niezwykle ostre i wyraźne. To wszystko sprawia,  że mamy wrażenie jakbyśmy trzymali w ręku tradycyjną książkę.

   1. Podświetlenie

Uwagę przyciąga przednie podświetlenie, które zostało rozszerzone o automatyczny tryb SMARTlight i możliwość  samodzielnego wybierania natężenia i barwy światła. Dodatkowo użytkownik ma możliwość  zdefiniować nieograniczoną ilość dynamicznych dobowych ustawień parametrów podświetlenia, według własnych preferencji i warunki zewnętrzne, mające wpływ na komfort czytania.

   2. Pamięć

Warto także wspomnieć o procesorze Dual Core (2x1GHz) oraz  1 GB pamięci RAM. PocketBook InkPad 3 może zmieścić ponad 2000 książek w  17 różnych formatach, dzięki wbudowanej wewnętrznej pamięci 8 GB (rozszerzalnej poprzez kartę microSD do 32 GB). Jest także coś dla zwolenników audiobooków – czytnik posiada funkcję Text-to-Speech, dzięki czemu każdy z formatów może zostać przekonwertowany na mowę. Ponadto nowy czytnik od PocketBook obsługuje również pliki mp3.  Można do tego wykorzystać zawarty w zestawie adapter micro USB – audio jack.

 

PocketBook InkPad 3 port usb od boku w sprzedaży w Polsce

   3. Design

Producent nie zapomniał także o zaskakującym designie. Łagodne zaokrąglone rogi przechodzą w ostre krawędzie, z kolei lśniące przyciski dodają mu elegancji. Połączenie tych na pozór sprzecznych rozwiązań spowodowało powstanie całkiem nowego, unikalnego wzornictwa.

 

PocketBook InkPad 3 od boku, desgin, krawędzie, już dostępny w Polsce

 

   4. Waga i wielkość

Jest także dużo mniejszy i lżejszy od poprzednich modeli. Jego waga jest równa zaledwie 210 gramów, mierzy 195 x 136,5 x 8 mm. Wygodę użytkowania dopełnia także dotykowy ekran, ergonomiczne przyciski oraz automatyczna rotacja tekstu, za którą odpowiada wbudowany w urządzenie żyroskop.  InkPad 3 ma także dedykowaną okładkę, której zamknięcie uruchamia tryb uśpienia czytnika (pojawi się ona w połowie marca).

  5. Cena

Sugerowana cena przez PocketBook wynosi 1099 złotych.

Jedna myśl nt. „Nowy czytnik PocketBook InkPad 3 już jest dostępny w Polsce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *