Nowe czytniki od Onyx Boox jeszcze w tym roku!

Onyx Boox zaprezentował swoje tegoroczne nowości. Mowa o Onyx Boox Poke oraz Onyx Boox Nova. Są to czytniki pracujące w oparciu o system Android, z regulowaną barwą podświetlenia i niesamowicie mocnymi bateriami.

Onyx Boox Nova, to wyjście naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy często czytają PDF. Ekran 7,8″ sprosta otwieraniu dokumentów, magazynów oraz komiksów, bez konieczności ich powiększania, a przy tym czytnik nadal będzie kompaktowy i lekki.

czytnik onyx boox nova 7,8"

Jednak nie tylko ekran o rozdzielczości HD 1872×1404 i 300 ppi przyczyni się do wygodnego odczytu dużych plików. Znaczenie będzie miał również czterordzeniowy procesor 1.6 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. To nie wszystko. Onyx Boox Nova będzie mógł nam towarzyszyć w długiej podróży, ponieważ jego bateria będzie miała pojemność 2800 mAh.

Dla tych, co pokochali Androida i jego możliwości na Onyx Boox Note oraz Max 2 dobra wiadomość.  Onyx Boox Nova także będzie w niego wyposażony, w tej samej wersji 6.0.

W przeciwieństwie do swoich kolegów zaopatrzono go w podświetlenie. I to nie byle jakie! Bo z możliwością regulacji barwy ekranu.

Z kolei Onyx Boox Poke jest mniejszym bratem Nova, ponieważ jego ekran ma standardowe 6 cali. Jednak nie oznacza to wcale, że jest gorszy, ponieważ jego rozdzielczość jest również najwyższa z możliwych – 300 dpi.

czytnik ebooków onyx boox poke

Tutaj również specyfikacja techniczna nie powinna nikogo zawieść. Czterordzeniowy procesor 1.2 Ghz, 2500 mAh pamięci RAM oraz tak samo jak w przypadku Nova podświetlenie z możliwością regulacji barwy oraz Androida, jednak w wersji 4.4.

Zapowiada się interesująco! W Polsce czytniki powinni pojawić się na przełomie listopada i grudnia.

 

 

źródło: Onyx Boox

Onyx Boox Nova

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *