Najdoskonalszy czytnik PocketBook, czyli nowy 631 Touch HD

Już jest! Najbardziej spektakularna premiera od PocketBooka w tym roku. Całkiem nowy czytnik, doskonalszy niż wszyscy jego poprzednicy, trafił właśnie do sklepu czytio.pl.

PB Touch HD black 8

PocketBook 631 Touch HD to czytnik, jakiego jeszcze nie było. Zaopatrzony w niemal wszystkie funkcje oraz parametry, jakich może oczekiwać użytkownik, może on śmiało konkurować z najnowszymi i jednocześnie najdroższymi (nawet kilkukrotnie) urządzeniami do czytania dostępnymi obecnie w sprzedaży.

Najnowszy model od PocketBooka to przede wszystkim ponadprzeciętna jakość ekranu z e-papieru. Ekran E-Ink Carta o rozdzielczości aż 1072×1448 (300dpi) to obraz, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym czytelnikom. Nowy Touch HD został wyposażony również w wejście audio, możliwość obsługiwania plików mp3 oraz aplikację Text-To-Speech, dzięki której możliwe jest przetwarzanie tekstu ebooka na mowę.

Zaskakująca jest również wyjątkowa pojemność czytnika. Touch HD dysponuje wbudowaną pamięcią aż 8GB, którą możemy rozszerzyć do 32GB za pośrednictwem karty pamięci. Urządzenie obsługuje też 22 formaty plików bez potrzeby dodatkowej konwersji.

To i wiele więcej kryje się w estetycznej, wzbogaconej o dodatkowe przyciski fizyczne obudowie, której waga to jedyne 180g.

 

Zainteresowani? Więcej informacji na temat nowego czytnika na www.czytio.pl

 

 

Jedna myśl nt. „Najdoskonalszy czytnik PocketBook, czyli nowy 631 Touch HD

  1. Imbira

    Zakupiłam i lekko się rozczarowałam. Fakt lekki,fakt ostry ekran,ale …jak dla mnie zbyt czuły dotyk (oj zabrzmialo)- byle musniecie przy przemijaniu stron a zmienia się czcionka. Podświetlenie bez sensu,bo dopiero od połowy ustawienia mocy można cokolwiek przeczytać. No i masakra-pół minutrozczarowała. Odtwarzacz mp3 nie powala,wg mnie niepotrzebna funkcja. No i mnie osobiscievwkurzaja dolne guziki,bo nie ma szansy by damska rączka ogarnęła je jednocześnie trzymając książkę w jednym ręku. Korzystam z możliwości i odsyłam do sklepu.Szkoda kasy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *