EmpikGO na PocketBook Era!

Nie tak dawno do sprzedaży weszły 2 nowe czytniki od firmy PocketBook, Srebrna Era 16GB i wersja miedziana 64GB . Najnowszy 7-calowy czytnik ze względu na swój ciekawy wygląd i dobre podzespoły cieszy się coraz większą popularnością. Od samego początku mieliśmy na nich dostęp do Legimi, a dzięki najnowszej aktualizacji zyskaliśmy dostęp do kolejnej, popularnej księgarni internetowej EmpikGo.  

EmpikGo na czytniku PocketBook Era

EmpikGo na czytniku PocketBook Era

27 lipca na czytnikach PocketBook Era pojawiła się nowa aktualizacja: U700.6.7.775, a wraz z nią dostęp do EmpikGO. Pobierając najnowsze oprogramowanie zyskamy więc dostęp do dwóch najpopularniejszych wypożyczalni e-booków w Polsce. Aby to zrobić wystarczy podłączyć czytnik z Wi-Fi, a następnie wejść w Ustawienia / Oprogramowanie / Aktualizacja oprogramowania. Po kilku minutach najnowsza wersja zostanie zainstalowana na czytniku, a na ekranie głównym pojawi się ikona aplikacji EmpikGO.

Czym jest EmpikGO?

Jest to jedna z największych księgarni internetowych w Polsce. W zależności od abonamentu daje dostęp do tysięcy e-booków, audiobooków, komiksów, podcastów i nie tylko. Należy jednak pamiętać, że czytniki PocketBook nie obsługują plików audio z aplikacji. Na czytnikach działają abonamenty: Go Mini i Go Max. Informacje o tym, jak dokładnie utworzyć konto, zalogować się na czytniku i korzystać z aplikacji znajdują się tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *