Działania w dziedzinie ekologii

Jako jeden z większych dystrybutorów e-czytników w Polsce, oprócz  technologii papieru elektronicznego, interesujemy się też nowościami na rynku związanymi z cyfryzacją treści oraz technologiami sprzyjającymi jej wykorzystaniu. Aktywnie działamy i wspieramy kampanie na rzecz środowiska.

Aktualnie rozpatrujemy udział w konkursie nowej edycji  „Przyjaznych Środowisku” w kategorii  „Przedsiębiorstwo Przyjazne Środowisku”. Co myślicie ? Jesteśmy przekonani, że e-czytniki świetnie wpasują się w kategorię Technologia i Produkt Godny Polecenia.  Będziemy Was informować, a tymczasem zachęcamy do wybrania się na  konferencję z zakresu ekologii.

Konferencja DEKO-EKO dla szkół to sprawdzone sposoby na kształtowanie postaw proekologicznych dzieci i młodzieży.

Jest to Ogólnopolska Konferencja Naukowa “DEKO-EKO”, która odbędzie się w Pustkowie – Osiedlu (Gmina Dębica) w budynku Centrum Kultury i Bibliotek  w dniach 24-25 września 2012 r.

Konferencja traktować będzie o  ekologii, zaś jej celem jest  zinwentaryzowanie najciekawszych projektów ze sztandarowych zakresów: odpady, recykling, racjonalne gospodarowanie energią, które zostały zgłoszone do trzynastu edycji Konkursu „Przyjaźni Środowisku”. Założeniem konferencji jest stworzenie  projektu, w postaci Ekomodelu zarządzania w placówkach oświatowych.  Zostaną również poruszone tematy związane z rolą mediów w edukacji ekologicznej.

Zachęcamy do aktywnej działalności na rzecz ekologii i poszerzanie wiedzy w tym zakresie. Każda, nawet najmniejsza zmiana ma wpływ na przyszłość otoczenia, w którym żyjemy.

 

 

autor: Olga Kołodyńska

linki zewnętrzne: www.eko-samorzadowiec.pl

 

3 myśli nt. „Działania w dziedzinie ekologii

  1. Katarzyna44

    W jakiś sposób na pewno się wpisuje. Czy są kolejne edycje, bo nie znalazłem informacji?
    A sam czytnik bardzo fajny, chociaż mimo wszystko mam większy sentyment do Kindle’a 🙂

  2. Natalia

    Mimo wszystko nie mogę się do tego przekonać. Nałogowo kupuję książki i chyba nie potrafiłabym z nich zrezygnować 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *