DASUNG E Ink Monitor Paperlike Pro

DASUNG E Ink Monitor Paperlike Pro, e-ink Carta

Czy zdarzyło Ci się, że chciałeś  użyć laptopa na zewnątrz w słoneczny dzień,  ale promienie słoneczne sprawiały, że nic nie widziałeś nawet przy ustawionej pełnej jasności ekranu? Doskonale Cię rozumiem, bo często mam tak samo 🙂

 

laptop, monitor do komputera, Dasung

Brak migania, Brak podświetlenia, Brak połysku! Paperlike rewolucjonizuje konwencję wyświetlania, przenosząc przestrzeń cyfrową na papier, aby chronić oczy, zdrowie i samopoczucie, DASUNG z pokorą postępuje zgodnie z naturalnymi prawami utrzymując sposób, w jakim przodkowie ludzkości czytali teksty i oglądali obrazy.

Dasung Paperlike Pro, Monitor do komputera, czytnik,

Firma Dasung wychodzi naprzeciwko naszym oczekiwaniom, wydając nową wersję swojego monitora E Ink o nazwie Paperlike Pro. Jest to urządzenie przeznaczone do pracy jako 13,3-calowy monitor pomocniczy z wyświetlaczem E Ink dla komputerów. Model ten różni się od swojego poprzednika między innymi poprzez wbudowany port HDMI. Urządzenie jest kompatybilne z systemem Windows oraz jego starszymi wersjami, niektórymi wersjami systemu Mac OS X i Linux Ubuntu.

Mimo że E Ink nie wyświetla koloru, obrazy są bardzo szczegółowe, a tekst- łatwy do odczytania. Z przyjemnością przegląda się na nim strony internetowe, używa edytorów tekstów czy przegląda oraz czyta różne dokumenty.  Ponadto użytkownikowi zaproponowano 3 unikalne rodzaje trybów obrazu z możliwością zmiany wyświetlanych treści na ekranie (pionowo, poziomo).

dasung, E Ink Carta™, ekran do komputera

Źródła podają, że Paperlike Pro jest szybszy niż jakikolwiek Ereader, porównując szybkość przesyłu do LCD. Możliwości urządzenia przerosły oczekiwania- monitor odtwarza filmy nieco płynniej, a przeglądanie stron internetowych, wygląda lepiej niż można oczekiwać od
E Ink.  Obecnie urządzenie jest sprzedawane tylko w Chinach.

DASUNG, E Ink Carta™, ekran do komputera

Czy korzystacie z dodatkowych monitorów podczas pracy? Co myślicie o ekranie Paperlike Pro? Czy może się on zaliczać do najszybszych urządzeń z E Ink? Z niecierpliwością czekamy na wasze opinie 🙂 .

 

Źródło:

http://blog.the-ebook-reader.com

http://blog.the-ebook-reader.com

http://www.dasung.com/english/

http://www.dasung.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.