Czy Amazon wyda czwartą generację Kindle Paperwhite w 2017 roku?

Obecny Kindle Paperwhite to model trzeciej generacji, został wydany po raz pierwszy pod koniec czerwca 2015 roku. Czy Amazon mógłby wydać nowy i zaktualizowany model Paperwhite 4 już w 2017 roku?Kindle paperwhite

Patrząc wstecz na daty wydania na rynek wcześniejszych Paperwhite, wydaje się prawdopodobnym, że nowy model Kindle pojawi się w 2017 roku.

Pierwsza generacja ukazała się jesienią 2012 roku, druga niemal dokładnie rok później, ale był na rynku nieco krócej niż dwa lata, zanim wydany został Kindle Paperwhite 3. Jeśli Amazon wypuści czwartą generację w ciągu najbliższych kilku miesięcy, Paperwhite 3 będzie dotychczas najdłużej żyjącym modelem z tej serii.

Trudno jednak oszacować co mogłoby się zmienić, ponieważ obecny model ma już najnowszy ekran E Ink, a aktualizacji póki co próżno szukać. Nie było też mowy dotychczas o zmianie procesora, ponieważ w ciągu ostatnich lat seria IMX 7 jest najnowszą z istniejących.

Jednakże oś czasu wydań Kindle sugeruje, że już niebawem poznamy Paperwhite 4. Być może Amazon pójdzie w stronę większej przekątnej ekranu, ale trudno sobie wyobrazić co czwarta generacja mogłaby mieć spektakularnego.

3 myśli nt. „Czy Amazon wyda czwartą generację Kindle Paperwhite w 2017 roku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *