Aktualizacja oprogramowania PocketBook 622 Touch wersja 4.4

Dzisiaj na polskiej stronie pocketbook.pl pojawiła się nowa wersja oprogramowania dla modelu PocketBook Touch (PocketBook 622 Touch 4.4).  Ku radości, dość długo oczekujących użytkowników PocketBook Touch w końcu na wspomniany model będą dostępne aplikacje Dropbox oraz Send-to-PocketBook. Ponadto w nowej wersji oprogramowania dodano kilka nowych rzeczy oraz poprawiono dotychczasowe błędy.

PB_NewLogo_

Naszym zdaniem do najważniejszych zmian należy zaliczyć: udoskonalenie przypisów dolnych w plikach EPUB oraz PDF, skrócenie czasu otwierania e-booków w formacie EPUB, rozwinięcie funkcjonalności wyszukiwarki, poprawienie działania czytnika kanałów RSS, a także usunięcie niemożności zmiany kroju pisma, w niektórych plikach EPUB. Więcej informacji na temat nowego oprogramowania PocketBook Touch znajduje się na stronie pocketbook.pl

622

11 thoughts on “Aktualizacja oprogramowania PocketBook 622 Touch wersja 4.4

 1. spysia

  Witajcie,

  mam problem, dostałam właśnie Pocketbook 622 Touch i od razu gdy połączyłam się z internetem pojawiła się możliwość aktualizacji i to niezwłocznie zrobiłam. Wcześniej była opcja 'konfiguracja’, teraz już jej nie ma a internet nie chce działać, gdy próbuję się połączyć wyświetla komunikat o złej konfiguracji i konieczności zmiany ustawień sieciowych. Wszystko, co ludzie pisali w necie odnosi się do tego czytnika jeszcze przed aktualizacją, teraz jest wyraźnie mniej opcji w ustawieniach i nie wiem, jak sobie z tym poradzić i z internetem połączyć się nie mogę.
  Może macie jakiś pomysł jak to ugryźć? Opisałam najlepiej, jak potrafię ;d
  pozdrawiam!

 2. Rafał

  Też mam podobny problem. Po aktualizacji do wersji 4.4 zmieniły się opcje konfiguracji połączeń sieciowych. Nie można się połączyć ani po DHCP, ani tym bardziej wpisując adresy IP na sztywno, ponieważ czytnik nie zapamiętuje ustawień. W ogóle brakuje w tym czytniku notatnika, w którym wpisy robimy z dotykowej klawiatury ekranowej, a nie przy pomocy pisma odręcznego. A już największym minusem jak dla mnie jest brak możliwości zdefiniowania domyślnej czcionki dla wszystkich dokumentów np. formatu epub. Ja używam innej czcionki niż domyślna i w każdym nowo otwartym dokumencie muszę ją wybierać w ustawieniach.

 3. Rafał

  Problem z brakiem połączenia internetowego po aktualizacji oprogramowania został rozwiązany. Należy przywrócić ustawienia fabryczne i ponownie skonfigurować czytnik, tak jak przy pierwszym uruchomieniu, wybrać język, ustawić datę i czas:

  Ustawienia -> Dodatkowe ustawienia -> System -> Kopia zapasowa i odzyskiwanie -> Ustawienia fabryczne

  Po tej czynności łączność z Internetem nawiązywana jest prawidłowo.

 4. admin Autor wpisu

  Dziękujemy za pomocny komentarz i cieszymy się, że problem został rozwiązany. W związku z okresem świątecznym sami nie zdążyliśmy jeszcze przetestować nowego oprogramowania.

 5. BB

  Ja po zainstalowaniu nowych aktualizacji jestem strasznie wkurzona, bateria w dziwny sposób trzyma mi o połowę krócej niż przedtem :/ jeszcze do zeszłego tygodnia trzymała mi spokojnie 2 tygodnie przy moim, codziennym użytkowaniu, teraz nie minął nawet tydzień, a trzeba ładować. Też tak macie? co moze być przyczyną ?

 6. admin Autor wpisu

  Radzimy skontaktować się z naszym specjalistą do spraw technicznych (pomoc@71media.pl), który postara się pomóc w rozwiązaniu problemu.
  Pozdrawiamy,
  zespół czytio.pl

 7. iga

  Witam,
  Wlasnie dostalam mojego pb touch lux 2, no i niestety nie udaje mi sie polaczyc z siecia. czytnik nie jest tez wykrywany przez komputer, gdy go podlaczam go, by zaladowac dokumenty. Support techniczny doradzal formatowanie, ale to nic nie zmienilo… czy ktos mial podobny problem? jak go rozwiazac?
  Z gory dzieki za pomoc.

 8. iga

  Czesc Kasiu, niestety nic nie znalazlam… no i przez weekend raczej na odpowiedz z supportu nie ma co liczyc…zatem c.d.n. poniedzieli mam nadzieje! Jakbys znalazla rozwiazanie, to przekaz prosze. Pozdrawiam serdecznie!

 9. Anna

  Witam,
  chciałabym uzyskać adres do korzystania z usługi Send-to- Pocketbook . Korzystam z Pocket Booka 623.
  Proszę o podpowiedź jak uzyskać taki adres.
  Pozdrawiam

 10. Negatyw

  Po przywróceniu ustawień fabrycznych, wifi działa prawidłowo.
  Nie działa jednak aplikacja EMPIK. Czy problem leży po stronie wersji 4.4 czy samej aplikacji EMPIK?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *