Aktualizacja oprogramowania dla czytników Onyx Boox

Czytniki Onyx Boox pracujące w oparciu o Androida 6.0 zadebiutowały na rynku w zeszłym roku, budząc wiele emocji. Przyszedł czas na aktualizację oprogramowania, dedykowaną Onyx  Boox Note oraz Onyx Boox Max 2. Co nowego? Przekonajmy się.

Szybsze ładowanie ebooków – najnowsze oprogramowanie V1.9.1 wprowadza kilka użytecznych zmian. Producent zapewnia,  że dzięki niemu czas wczytywania ebooków będzie jeszcze szybszy niż dotychczas o od 30% do 50%, w zależności od formatu książki. Brzmi zachęcająco!

Ustaw hasło blokady ekranu – od teraz możesz też chronić swoją prywatność. Dzięki ustawieniu hasła blokady ekranu nie musisz się martwić, że Twoje pliki i notatki dostaną się w niepożądane ręce. Funkcję ta znajdziemy w Ustawienia>Systemy>Ustawienia blokady klawiatury.

Najlepszy czytnik do PDF onyx boox max 2

Zmiany w notatniku – notując lub szkicując w notatniku możemy schować pasek zadań, dzięki czemu do dyspozycji pozostaje cały ekran czytnika. Do złudzenia przypomina notowanie po kartce papieru!Ponadto istnieje opcja pisania nie tylko w kolorze czarnym, ale i białym (które widać tylko na czarnym tle). Kolejną nowością jest wyświetlanie ilości stron, jaką mamy w naszej notatce. Co więcej, możemy się między nimi wygodnie przemieszczać. Da się też tworzyć swoje własne szablony. Ulepszono również design plików w notatniku.

Boox E Ink App Store – sklep Boox został dostosowany do możliwości czytników. Gromadzi on aplikacje najczęściej używane do tej pory przez użytkowników Onyx Boox Max 2 oraz Onyx Boox Note, takie jak aplikacja Kindle. Producent zapewnia, że w miarę upływu czasu będzie ich coraz więcej.

To tylko najważniejsze funkcje, dotyczące zmian w nowym oprogramowaniu. Naprawiono także wiele drobnych błędów.

Aktualizacja zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana, jeśli masz włączone automatyczne aktualizacje. Jeśli nie, możesz przejść do Ustawienia> Informacje> Aktualizacja systemu i nacisnąć przycisk wyboru aktualizacji.Czytnik Onyx Boox Note dobry czytnik do pdf

Onyx ma w swojej witrynie internetowej sekcję Aktualizacje oprogramowania, w której można pobrać aktualizację 1.9.1.

Źródło: www.boox.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *