PocketBook 640 Aqua – zabierz go na wakacje!

Teraz latem życie jest prostsze. Dowód? Ludzie zwykle obawiają się zabierać urządzenia elektroniczne na wakacje, na plażę, w obawie przed ich uszkodzeniem lub zalaniem. „W pełnym słońcu tekst będzie słabo widoczny”, albo „bateria rozładuje się w najmniej spodziewanym momencie” mogliby powiedzieć użytkownicy niektórych czytników e-booków… Ale nie powiedzą, bo dla stworzonego specjalnie z myślą o wakacyjnym relaksie, PocketBook Aqua plażowanie nie jest żadnym wyzwaniem.

 

ID-100320772Czytanie w basenie?

PocketBook 640 Aqua jest odporny na zalanie nawet w sytuacji 30 minutowego zanurzenia czytnika do wody na metr głębokości. To oznacza, że spokojnie możesz czytać pływając na dmuchanym materacu po jeziorze, siedząc w basenie lub w wannie. Zamoczenie lub wpadnięcie urządzenia do wody nie grozi już jego zepsuciem.

Nieprzewidziane sytuacje?

Nawet jeśli podczas wakacyjnego odpoczynku zaskoczy Cię deszcz, nie musisz przerywać swojej lektury. Wodoodporny ekran jest przygotowany również na taką okoliczność. Ochroni również urządzenie kiedy w Twojej podróżnej torbie wyleje się woda.

Pył i piasek?

Jeśli jesteś fanem czytania na plaży – ten czytnik jest stworzony właśnie dla Ciebie.  Jego obudowa z tworzywa sztucznego soft touch jest zabezpieczona przed wnikaniem pyłu. Dodatkowo czytnik zaprojektowany został tak, by trzymanie go w dłoni było wygodne.

Czytanie w pełnym słońcu?ID-100165050

6-calowy, dotykowy ekran E-Ink Pearl zapewnia wygodę czytania nawet w najbardziej słoneczne dni. Elektroniczny papier został zaprojektowany w ten sposób, by nie odbijać promieni słonecznych, co daje mu przewagę nad ekranami telefonów komórkowych, czy laptopów, a nawet tradycyjnym papierem, którego biel może razić.

Brak gniazdka elektrycznego?

Nie musisz się obawiać, że podczas czytania na leżaku, twój sprzęt przestanie działać w najbardziej emocjonującym momencie powieści. Czytnik posiada pojemny litowo-jonowy akumulator (1300 mAh) pozwalający na przeczytanie do 25 książek średniej długości.  Dodatkowo jego procesor 1GHz w połączeniu z pamięcią RAM (256MB) gwarantuje sprawną obsługę urządzenia. Czytnik wyposażono również o budowaną antenę WiFi (802.11 b / g / n), dzięki czemu niemal zawsze i wszędzie będziesz mieć dostęp do publikacji, których szukasz.

ID-100169769Inne atuty PocketBook 640 Aqua?

Niewątpliwie jego wygląd, który niewątpliwie stanie się ozdobą Twoich plażowych akcesoriów. Czytnik cechuje się prostym, minimalistycznym, ale eleganckim designem i jest dostępny w korze białym i granatowym. Oprócz dotykowego ekranu posiada przyciski fizyczne wtopione w panel przedni. Urządzenie zostało wyposażone również w aplikację PocketBook Dropbox która umożliwia łatwy dostęp do książek znajdujących się na komputerze za pomocą kabla, a także usługę Send-to-PocketBook dzięki której szybko prześlesz e-booki na czytnik za pośrednictwem e-maila. Ponadto promocyjna cena PocketBook Aqua to teraz tylko 379zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *