PocketBook 515 Mini- zapowiedź

W drugiej połowie sierpnia na rynku pojawi się nieszablonowy czytnik PocketBook 515. W przeciwieństwie do standardowych czytników, model 515 Mini został wyposażony w miniaturowy, 5-calowy ekran E-Ink.

 

PocketBook Mini został zaprojektowany z myślą o osobach ceniących sobie przede wszystkim mobilność oraz nietolerujących marnotrawienia czasu.

Zaczytany zawsze i wszędzie

Długie czekanie w kolejce w banku, korki, podróż komunikacją miejską? Czytnik 515 Mini jest tak lekki i mały, że perfekcyjnie nadaje się do noszenia ze sobą cały czas, tak jak telefon komórkowy.  Z tą różnicą, że ekran czytnika e-booków nie zagraża naszym oczom oraz jest czytelny nawet w pełnym słońcu.

PocketBook Mini, jakość max

Mimo tego, że model 515 jest mniejszy od poprzedników firmy PocketBook, jego zawartość nie jest wcale uboższa. Podobnie do pozostałych czytników tej marki, Mini radzi sobie z wszystkimi najpopularniejszymi formatami plików bez potrzeby dodatkowej konwersji. Co więcej, posiada bogate wsparcie do obsługi plików PDF, a także nowatorski design oraz solidne wykonanie. Ponadto, producent zapowiada, że będzie również dostępna wersja czytnika Mini wyposażonego w łączność bezprzewodową Wi-Fi.

PocketBook 515 Mini został wyceniony na około 300 złotych, w sprzedaży dostępny będzie w drugiej połowie sierpnia br.

 

Dane techniczne:

  • Ekran: 5-calowy E-Ink Vizplex
  • Obsługiwane formaty: EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOBI) , JPEG, BMP, PNG, TIFF
  • Wymiary: 142,33 х 100,02 х 7,20 mm
  • Waga: 120 g
  • Funkcje dodatkowe: Księgarnia, Przeglądarka, Kalkulator, Kalendarz oraz zegar, Szachy, Słowniki, Klondike, Zdjęcia, RSS, Wąż, Sudoku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *