Kalendarz 2014 jako logo startowe na czytniki PocketBook

Wielokrotnie pisaliśmy o bogatej personalizacji czytników PocketBook w tym możliwości ustawienia ulubionej grafiki na logo startowe/wyłączania czytnika. W związku z nadejściem nowego roku oprócz standardowych życzeń…

Realizacji planów, spełnienia marzeń oraz samych sukcesów w Nowym Roku, a przede wszystkim wielu wolnych chwil spędzonych z niesamowitymi książkami.

…przygotowaliśmy również kilka wersji kalendarzy 2014, które można ustawić jako logo w dowolnym czytniku firmy PocketBook. Wystarczy kliknąć na któryś z poniższych kalendarzy i po powiększeniu się obrazka pobrać go na komputer. Następnie po podłączeniu czytnika do komputera skopiować grafikę do folderu „Photo” znajdującego się fabrycznie na naszym czytniku. Po wgraniu kalendarza na czytnik wchodzimy w menu> aplikacje> zdjęcia. Klikamy w grafikę przedstawiającą kalendarz, po powiększeniu obrazka jeszcze raz klikamy w środek ekranu po czym w prawym górnym rogu rozwijamy opcje i wybieramy kalendarz 2014 na logo startowe PocketBooka bądź logo wyłączania.

9 kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

8 kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

7 kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

6 kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

5 kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

4 kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

3 kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

kal1

kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *