Kalendarz 2014 jako logo startowe na czytniki PocketBook

Wielokrotnie pisaliśmy o bogatej personalizacji czytników PocketBook w tym możliwości ustawienia ulubionej grafiki na logo startowe/wyłączania czytnika. W związku z nadejściem nowego roku oprócz standardowych życzeń…

Realizacji planów, spełnienia marzeń oraz samych sukcesów w Nowym Roku, a przede wszystkim wielu wolnych chwil spędzonych z niesamowitymi książkami.

…przygotowaliśmy również kilka wersji kalendarzy 2014, które można ustawić jako logo w dowolnym czytniku firmy PocketBook. Wystarczy kliknąć na któryś z poniższych kalendarzy i po powiększeniu się obrazka pobrać go na komputer. Następnie po podłączeniu czytnika do komputera skopiować grafikę do folderu „Photo” znajdującego się fabrycznie na naszym czytniku. Po wgraniu kalendarza na czytnik wchodzimy w menu> aplikacje> zdjęcia. Klikamy w grafikę przedstawiającą kalendarz, po powiększeniu obrazka jeszcze raz klikamy w środek ekranu po czym w prawym górnym rogu rozwijamy opcje i wybieramy kalendarz 2014 na logo startowe PocketBooka bądź logo wyłączania.

9 kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

8 kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

7 kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

6 kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

5 kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

4 kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

3 kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

kal1

kalendarz 2013 logo startowe na czytnik pocketbook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *